Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Trešais posms U16(Z) (Vasara 2023), OGRE, LJČPV 2022/2023 U16 zēni

OGRE Skolas iela 21, Ogre
Datums: 2023-08-04
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-28 17:00
Reģistrācija: 14:30-14:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 15:00:00
Play-off sākums: 18:10:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
B. Liepiņš / T. Blekte
A. Greiškāns / P. Lode
J. Pritkovs / G. Svirbutovičs
B
N. Ameļkovičs / A. Ikaunieks
R. Mazais / O. Morozovs
K. Kupfers / M. Lorbergs
C
R. Zemītis / A. Ameļkovičs
N. Kolendo / R. Zadorožnijs
E. Bendikas / A. Laužikas
D
A. Žodžiks / R. Augusts
V. Butāns / D. Šaršūns
M. Garančs / G. Safronovs
E. Eikens / K. KRĪVIŅŠ
E
O. Pope / R. Lasmanis
R. Finsters / R. Bāliņš
E. Mihailovs / R. Zārdiņš
M. Tiļļa / M. Skudra
F
K. Beļakovs Ceimers / A. Beļakovs Ceimers
E. Pastars / M. Jaundžeikars
T. Galubickas / L. Grigaliūnas
T. Rukmanis Počs / V. Rukans
Grupu izspēles
1 2 3 4

15:00
D1:D4
A. Žodžiks
R. Augusts
21
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
7
D2:D3
V. Butāns
D. Šaršūns
10
M. Garančs
G. Safronovs
21
E1:E4
O. Pope
R. Lasmanis
21
M. Tiļļa
M. Skudra
15
E2:E3
R. Finsters
R. Bāliņš
20
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
22

15:15
F1:F4
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
7
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
21
F2:F3
E. Pastars
M. Jaundžeikars
22
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
20
A1:A3
B. Liepiņš
T. Blekte
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
1
B1:B3
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
9

15:30
C1:C3
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
E. Bendikas
A. Laužikas
14
D1:D3
A. Žodžiks
R. Augusts
21
M. Garančs
G. Safronovs
15
D2:D4
V. Butāns
D. Šaršūns
13
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
21
E1:E3
O. Pope
R. Lasmanis
21
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
15

15:45
E2:E4
R. Finsters
R. Bāliņš
16
M. Tiļļa
M. Skudra
21
F1:F3
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
8
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
21
F2:F4
E. Pastars
M. Jaundžeikars
21
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
14
A2:A3
A. Greiškāns
P. Lode
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
8

16:00
B2:B3
R. Mazais
O. Morozovs
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
13
C2:C3
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
17
E. Bendikas
A. Laužikas
21
D3:D4
M. Garančs
G. Safronovs
17
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
21
D1:D2
A. Žodžiks
R. Augusts
21
V. Butāns
D. Šaršūns
4

16:15
E3:E4
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
21
M. Tiļļa
M. Skudra
13
E1:E2
O. Pope
R. Lasmanis
21
R. Finsters
R. Bāliņš
12
F3:F4
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
23
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
21
F1:F2
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
11
E. Pastars
M. Jaundžeikars
21

16:30
A1:A2
B. Liepiņš
T. Blekte
21
A. Greiškāns
P. Lode
2
B1:B2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
R. Mazais
O. Morozovs
16
C1:C2
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
12
A
B. Liepiņš
T. Blekte
1
21
2
1
21
1
1 14.00
A. Greiškāns
P. Lode
0
2
21
1
21
8
2 0.79
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
0
1
21
0
8
21
3 0.21
B
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
1
21
16
1
21
9
1 1.68
R. Mazais
O. Morozovs
0
16
21
1
21
13
2 1.09
K. Kupfers
M. Lorbergs
0
9
21
0
13
21
3 0.52
C
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
1
21
12
1
21
14
1 1.62
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
0
12
21
0
17
21
3 0.69
E. Bendikas
A. Laužikas
0
14
21
1
21
17
2 0.92
D
A. Žodžiks
R. Augusts
1
21
4
1
21
15
1
21
7
1 2.42
V. Butāns
D. Šaršūns
0
4
21
0
10
21
0
13
21
4 0.43
M. Garančs
G. Safronovs
0
15
21
1
21
10
0
17
21
3 1.02
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
0
7
21
1
21
13
1
21
17
2 0.96
E
O. Pope
R. Lasmanis
1
21
12
1
21
15
1
21
15
1 1.50
R. Finsters
R. Bāliņš
0
12
21
0
20
22
0
16
21
4 0.75
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
0
15
21
1
22
20
1
21
13
2 1.07
M. Tiļļa
M. Skudra
0
15
21
1
21
16
0
13
21
3 0.84
F
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
0
11
21
0
8
21
0
7
21
4 0.41
E. Pastars
M. Jaundžeikars
1
21
11
1
22
20
1
21
14
1 1.42
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
1
21
8
0
20
22
1
23
21
2 1.25
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
1
21
7
0
14
21
0
21
23
3 1.10

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
1 14.00
B1 N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
2 1.68
D1 A. Žodžiks
R. Augusts
3 2.42
C1 R. Zemītis
A. Ameļkovičs
4 1.62
E1 O. Pope
R. Lasmanis
5 1.50
F1 E. Pastars
M. Jaundžeikars
6 1.42
F2 T. Galubickas
L. Grigaliūnas
7 1.25
B2 R. Mazais
O. Morozovs
8 1.09
E2 E. Mihailovs
R. Zārdiņš
9 1.07
D2 E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
10 0.96
C2 E. Bendikas
A. Laužikas
11 0.92
A2 A. Greiškāns
P. Lode
12 0.79
F3 T. Rukmanis Počs
V. Rukans
13 1.10
D3 M. Garančs
G. Safronovs
14 1.02
E3 M. Tiļļa
M. Skudra
15 0.84
C3 N. Kolendo
R. Zadorožnijs
16 0.69
B3 K. Kupfers
M. Lorbergs
17 0.52
A3 J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
18 0.21
E4 R. Finsters
R. Bāliņš
19 0.75
D4 V. Butāns
D. Šaršūns
20 0.43
F4 K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
21 0.41

Zaudētājs 17.-24.v.

1
C3 N. Kolendo
R. Zadorožnijs
19
B3 K. Kupfers
M. Lorbergs
21
2
3
4
5
6
7
8
E3 M. Tiļļa
M. Skudra
21
A3 J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
6

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
21
B3 K. Kupfers
M. Lorbergs
8
10
E2 E. Mihailovs
R. Zārdiņš
9
F2 T. Galubickas
L. Grigaliūnas
21
11
E1 O. Pope
R. Lasmanis
21
A2 A. Greiškāns
P. Lode
7
12
C1 R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
D3 M. Garančs
G. Safronovs
15
13
D1 A. Žodžiks
R. Augusts
21
F3 T. Rukmanis Počs
V. Rukans
18
14
F1 E. Pastars
M. Jaundžeikars
17
B2 R. Mazais
O. Morozovs
21
15
C2 E. Bendikas
A. Laužikas
21
D2 E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
19
16
B1 N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
E3 M. Tiļļa
M. Skudra
10

Zaudētājs 5.-8.v.

17
B. Liepiņš
T. Blekte
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
7
18
O. Pope
R. Lasmanis
14
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
19
A. Žodžiks
R. Augusts
21
R. Mazais
O. Morozovs
19
20
E. Bendikas
A. Laužikas
14
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21

Pusfināli

21
B. Liepiņš
T. Blekte
21
22
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
23
24
22
A. Žodžiks
R. Augusts
16
16
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
21

Fināls, 3.v. spēle

23
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
22
14
12
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
20
21
15
24
B. Liepiņš
T. Blekte
21
21
A. Žodžiks
R. Augusts
11
16
1 2 3 4

18:10
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
19
K. Kupfers
M. Lorbergs
21
M. Tiļļa
M. Skudra
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
6
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
9
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
21
O. Pope
R. Lasmanis
21
A. Greiškāns
P. Lode
7
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
M. Garančs
G. Safronovs
15
A. Žodžiks
R. Augusts
21
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
18
E. Pastars
M. Jaundžeikars
17
R. Mazais
O. Morozovs
21
E. Bendikas
A. Laužikas
21
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
19
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
M. Tiļļa
M. Skudra
10
B. Liepiņš
T. Blekte
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
8
O. Pope
R. Lasmanis
14
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
A. Žodžiks
R. Augusts
21
R. Mazais
O. Morozovs
19
E. Bendikas
A. Laužikas
14
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
B. Liepiņš
T. Blekte
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
7
A. Žodžiks
R. Augusts
16 16
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 21
B. Liepiņš
T. Blekte
21 22
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
23 24
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
22 14 12
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
20 21 15
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
A. Žodžiks
R. Augusts
11 16
1. raunds
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
19
K. Kupfers
M. Lorbergs
21
M. Tiļļa
M. Skudra
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
6
Astotdaļfināls
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
9
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
21
O. Pope
R. Lasmanis
21
A. Greiškāns
P. Lode
7
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
M. Garančs
G. Safronovs
15
A. Žodžiks
R. Augusts
21
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
18
E. Pastars
M. Jaundžeikars
17
R. Mazais
O. Morozovs
21
E. Bendikas
A. Laužikas
21
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
19
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
M. Tiļļa
M. Skudra
10
B. Liepiņš
T. Blekte
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
8
Ceturtdaļfināls
O. Pope
R. Lasmanis
14
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
A. Žodžiks
R. Augusts
21
R. Mazais
O. Morozovs
19
E. Bendikas
A. Laužikas
14
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
B. Liepiņš
T. Blekte
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
7
Pusfināls
A. Žodžiks
R. Augusts
16 16
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 21
B. Liepiņš
T. Blekte
21 22
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
23 24
Fināls
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
22 14 12
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
20 21 15
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
A. Žodžiks
R. Augusts
11 16
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
B. Liepiņš
T. Blekte
588
2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
528
3
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
464
4
A. Žodžiks
R. Augusts
372
5
O. Pope
R. Lasmanis
296
6
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
204
7
E. Pastars
M. Jaundžeikars
112
8
R. Finsters
R. Bāliņš
108
9
V. Butāns
D. Šaršūns
100
10
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
100
11
R. Mazais
O. Morozovs
88
12
P. Lode
A. Greiškāns
80
13
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
72
14
K. Kupfers
M. Lorbergs
64
15
E. Bendikas
A. Laužikas
56
16
M. Garančs
G. Safronovs
48
17
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
48
18
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
40
19
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
0
20
M. Tiļļa
M. Skudra
0
21
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
O-Sands
Minusas volejbola skola
80 40
2
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
O-SANDS/RVS
72 36
3
B. Liepiņš
T. Blekte
O-SANDS/RVS
64 32
4
A. Žodžiks
R. Augusts
Volejbola klubs "Ķirzaka"
56 28
5
O. Pope
R. Lasmanis
O-Sands
48 24
6
R. Mazais
O. Morozovs
EJsporto
48 24
7
E. Bendikas
A. Laužikas
LT Šiaulai SG
48 24
8
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
LT Šiaulai SG
48 24
9
E. Pastars
M. Jaundžeikars
Cēsu pilsētas sporta skola
40 20
10
P. Lode
A. Greiškāns
Rīgas volejbola skola
40 20
11
K. Kupfers
M. Lorbergs
Rīgas volejbola skola
O-Sands
40 20
12
M. Garančs
G. Safronovs
Minusas volejbola skola
40 20
13
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
Cēsu pilsētas sporta skola
40 20
14
T. Rukmanis Počs
V. Rukans
O-Sands
40 20
15
M. Tiļļa
M. Skudra
VK Saldus
Liepājas sporta spēļu skola
40 20
16
E. Eikens
K. KRĪVIŅŠ
40 20
17
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
18
R. Finsters
R. Bāliņš
Beach Box GEPARDI
O-Sands
32 16
19
V. Butāns
D. Šaršūns
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
20
N. Kolendo
R. Zadorožnijs
Valmieras Sporta Skola
32 16
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
Beach Box GEPARDI
32 16
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Niks Ameļkovičs
Artūrs Ikaunieks
O-Sands
Minusas volejbola skola
SUDRABS
Ričards Zemītis
Alekss Ameļkovičs
O-SANDS/RVS
BRONZA
Bruno Liepiņš
Tomass Blekte
O-SANDS/RVS
KOKA MEDAĻA
Artūrs Žodžiks
Renārs Augusts
Volejbola klubs "Ķirzaka"