Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Otrais posms U16(Z) (Vasara 2023), SMILTENE, LJČPV 2022/2023 U16 zēni

SMILTENE Tepera ezera pludmale
Datums: 2023-07-18
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-12 17:00
Reģistrācija: 14:00-14:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 16:00:00
Play-off sākums: 18:00:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
B. Liepiņš / T. Blekte
R. Finsters / R. Bāliņš
E. Pastars / M. Jaundžeikars
B
N. Ameļkovičs / A. Ikaunieks
A. Koitla / K. Koitla
D. Šumeika / T. Poplavskij
C
R. Zemītis / A. Ameļkovičs
K. Beļakovs Ceimers / A. Beļakovs Ceimers
J. Pritkovs / G. Svirbutovičs
E. Mihailovs / R. Zārdiņš
D
A. Žodžiks / R. Augusts
A. Kondratenko / T. Staprēns
P. Lode / A. Greiškāns
E. Ķirsis / M. Reiniks
E
O. Pope / R. Lasmanis
T. Krušāns / M. Zellis
M. Garančs / G. Safronovs
K. Kupfers / M. Lorbergs
Grupu izspēles
1 2 3 4

16:00
C1:C4
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
6
C2:C3
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
10
D1:D4
A. Žodžiks
R. Augusts
21
E. Ķirsis
M. Reiniks
8
D2:D3
A. Kondratenko
T. Staprēns
21
P. Lode
A. Greiškāns
17

16:15
E1:E4
O. Pope
R. Lasmanis
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
15
E2:E3
T. Krušāns
M. Zellis
21
M. Garančs
G. Safronovs
14
A1:A3
B. Liepiņš
T. Blekte
21
E. Pastars
M. Jaundžeikars
9
B1:B3
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
D. Šumeika
T. Poplavskij
16

16:30
C1:C3
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
1
C2:C4
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
13
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
21
D1:D3
A. Žodžiks
R. Augusts
21
P. Lode
A. Greiškāns
11
D2:D4
A. Kondratenko
T. Staprēns
21
E. Ķirsis
M. Reiniks
15

16:45
E1:E3
O. Pope
R. Lasmanis
21
M. Garančs
G. Safronovs
10
E2:E4
T. Krušāns
M. Zellis
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
15
A2:A3
R. Finsters
R. Bāliņš
8
E. Pastars
M. Jaundžeikars
21
B2:B3
A. Koitla
K. Koitla
14
D. Šumeika
T. Poplavskij
21

17:00
C3:C4
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
6
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
21
D3:D4
P. Lode
A. Greiškāns
21
E. Ķirsis
M. Reiniks
13

17:15
E3:E4
M. Garančs
G. Safronovs
10
K. Kupfers
M. Lorbergs
21
A1:A2
B. Liepiņš
T. Blekte
21
R. Finsters
R. Bāliņš
7
B1:B2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
A. Koitla
K. Koitla
16
C1:C2
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
8

17:30
D1:D2
A. Žodžiks
R. Augusts
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
3
E1:E2
O. Pope
R. Lasmanis
21
T. Krušāns
M. Zellis
15
A
B. Liepiņš
T. Blekte
1
21
7
1
21
9
1 2.63
R. Finsters
R. Bāliņš
0
7
21
0
8
21
3 0.36
E. Pastars
M. Jaundžeikars
0
9
21
1
21
8
2 1.03
B
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
1
21
16
1
21
16
1 1.31
A. Koitla
K. Koitla
0
16
21
0
14
21
3 0.71
D. Šumeika
T. Poplavskij
0
16
21
1
21
14
2 1.06
C
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
1
21
8
1
21
1
1
21
6
1 4.20
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
0
8
21
1
21
10
0
13
21
3 0.81
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
0
1
21
0
10
21
0
6
21
4 0.27
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
0
6
21
1
21
13
1
21
6
2 1.20
D
A. Žodžiks
R. Augusts
1
21
3
1
21
11
1
21
8
1 2.86
A. Kondratenko
T. Staprēns
0
3
21
1
21
17
1
21
15
2 0.85
P. Lode
A. Greiškāns
0
11
21
0
17
21
1
21
13
3 0.89
E. Ķirsis
M. Reiniks
0
8
21
0
15
21
0
13
21
4 0.57
E
O. Pope
R. Lasmanis
1
21
15
1
21
10
1
21
15
1 1.58
T. Krušāns
M. Zellis
0
15
21
1
21
14
1
21
15
2 1.14
M. Garančs
G. Safronovs
0
10
21
0
14
21
0
10
21
4 0.54
K. Kupfers
M. Lorbergs
0
15
21
0
15
21
1
21
10
3 0.98

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
1 2.63
B1 N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
2 1.31
C1 R. Zemītis
A. Ameļkovičs
3 4.20
D1 A. Žodžiks
R. Augusts
4 2.86
E1 O. Pope
R. Lasmanis
5 1.58
C2 E. Mihailovs
R. Zārdiņš
6 1.20
E2 T. Krušāns
M. Zellis
7 1.14
B2 D. Šumeika
T. Poplavskij
8 1.06
A2 E. Pastars
M. Jaundžeikars
9 1.03
D2 A. Kondratenko
T. Staprēns
10 0.85
E3 K. Kupfers
M. Lorbergs
11 0.98
D3 P. Lode
A. Greiškāns
12 0.89
C3 K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
13 0.81
B3 A. Koitla
K. Koitla
14 0.71
A3 R. Finsters
R. Bāliņš
15 0.36
D4 E. Ķirsis
M. Reiniks
16 0.57
E4 M. Garančs
G. Safronovs
17 0.54
C4 J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
18 0.27

Zaudētājs 17.-24.v.

1
D4 E. Ķirsis
M. Reiniks
21
E4 M. Garančs
G. Safronovs
16
2
3
4
5
6
7
8
A3 R. Finsters
R. Bāliņš
21
C4 J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
9

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
21
D4 E. Ķirsis
M. Reiniks
4
10
C2 E. Mihailovs
R. Zārdiņš
21
E3 K. Kupfers
M. Lorbergs
13
11
E1 O. Pope
R. Lasmanis
21
D3 P. Lode
A. Greiškāns
8
12
D1 A. Žodžiks
R. Augusts
21
C3 K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
7
13
C1 R. Zemītis
A. Ameļkovičs
23
B3 A. Koitla
K. Koitla
25
14
B2 D. Šumeika
T. Poplavskij
21
D2 A. Kondratenko
T. Staprēns
11
15
A2 E. Pastars
M. Jaundžeikars
21
E2 T. Krušāns
M. Zellis
10
16
B1 N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
A3 R. Finsters
R. Bāliņš
6

Zaudētājs 5.-8.v.

17
B. Liepiņš
T. Blekte
21
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
18
18
O. Pope
R. Lasmanis
18
A. Žodžiks
R. Augusts
21
19
A. Koitla
K. Koitla
21
D. Šumeika
T. Poplavskij
18
20
E. Pastars
M. Jaundžeikars
15
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21

Pusfināli

21
B. Liepiņš
T. Blekte
21
21
A. Žodžiks
R. Augusts
14
12
22
A. Koitla
K. Koitla
13
13
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
21

Fināls, 3.v. spēle

23
B. Liepiņš
T. Blekte
21
21
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
17
13
24
A. Žodžiks
R. Augusts
19
19
A. Koitla
K. Koitla
21
21
1 2 3 4

18:00
E. Ķirsis
M. Reiniks
21
M. Garančs
G. Safronovs
16
R. Finsters
R. Bāliņš
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
9
B. Liepiņš
T. Blekte
21
E. Ķirsis
M. Reiniks
4
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
13
O. Pope
R. Lasmanis
21
P. Lode
A. Greiškāns
8
A. Žodžiks
R. Augusts
21
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
7
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
23
A. Koitla
K. Koitla
25
D. Šumeika
T. Poplavskij
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
11
E. Pastars
M. Jaundžeikars
21
T. Krušāns
M. Zellis
10
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
R. Finsters
R. Bāliņš
6
B. Liepiņš
T. Blekte
21
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
18
O. Pope
R. Lasmanis
18
A. Žodžiks
R. Augusts
21
A. Koitla
K. Koitla
21
D. Šumeika
T. Poplavskij
18
E. Pastars
M. Jaundžeikars
15
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
A. Žodžiks
R. Augusts
14 12
A. Koitla
K. Koitla
13 13
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 21
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
17 13
A. Žodžiks
R. Augusts
19 19
A. Koitla
K. Koitla
21 21
1. raunds
E. Ķirsis
M. Reiniks
21
M. Garančs
G. Safronovs
16
R. Finsters
R. Bāliņš
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
9
Astotdaļfināls
B. Liepiņš
T. Blekte
21
E. Ķirsis
M. Reiniks
4
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
21
K. Kupfers
M. Lorbergs
13
O. Pope
R. Lasmanis
21
P. Lode
A. Greiškāns
8
A. Žodžiks
R. Augusts
21
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
7
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
23
A. Koitla
K. Koitla
25
D. Šumeika
T. Poplavskij
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
11
E. Pastars
M. Jaundžeikars
21
T. Krušāns
M. Zellis
10
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
R. Finsters
R. Bāliņš
6
Ceturtdaļfināls
B. Liepiņš
T. Blekte
21
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
18
O. Pope
R. Lasmanis
18
A. Žodžiks
R. Augusts
21
A. Koitla
K. Koitla
21
D. Šumeika
T. Poplavskij
18
E. Pastars
M. Jaundžeikars
15
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
Pusfināls
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
A. Žodžiks
R. Augusts
14 12
A. Koitla
K. Koitla
13 13
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 21
Fināls
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
17 13
A. Žodžiks
R. Augusts
19 19
A. Koitla
K. Koitla
21 21
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
B. Liepiņš
T. Blekte
612
2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
540
3
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
512
4
A. Žodžiks
R. Augusts
356
5
O. Pope
R. Lasmanis
272
6
T. Krušāns
M. Zellis
252
7
A. Kondratenko
T. Staprēns
180
8
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
164
9
A. Koitla
K. Koitla
112
10
R. Finsters
R. Bāliņš
68
11
E. Pastars
M. Jaundžeikars
64
12
D. Šumeika
T. Poplavskij
40
13
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
40
14
P. Lode
A. Greiškāns
40
15
M. Garančs
G. Safronovs
36
16
K. Kupfers
M. Lorbergs
24
17
E. Ķirsis
M. Reiniks
0
18
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
B. Liepiņš
T. Blekte
O-SANDS/RVS
80 40
2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
O-Sands
Minusas volejbola skola
72 36
3
A. Koitla
K. Koitla
TEFA (EST)
64 32
4
A. Žodžiks
R. Augusts
Volejbola klubs "Ķirzaka"
56 28
5
O. Pope
R. Lasmanis
O-Sands
48 24
6
E. Pastars
M. Jaundžeikars
Cēsu pilsētas sporta skola
48 24
7
D. Šumeika
T. Poplavskij
LT FV beach team
48 24
8
E. Mihailovs
R. Zārdiņš
Cēsu pilsētas sporta skola
48 24
9
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
O-SANDS/RVS
40 20
10
T. Krušāns
M. Zellis
O-Sands
40 20
11
A. Kondratenko
T. Staprēns
O-Sands
Rīgas volejbola skola
40 20
12
K. Beļakovs Ceimers
A. Beļakovs Ceimers
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
13
R. Finsters
R. Bāliņš
Beach Box GEPARDI
O-Sands
40 20
14
P. Lode
A. Greiškāns
Rīgas volejbola skola
40 20
15
K. Kupfers
M. Lorbergs
Rīgas volejbola skola
O-Sands
40 20
16
E. Ķirsis
M. Reiniks
Cēsu pilsētas sporta skola
40 20
17
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
Beach Box GEPARDI
32 16
18
M. Garančs
G. Safronovs
Minusas volejbola skola
32 16
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Bruno Liepiņš
Tomass Blekte
O-SANDS/RVS
SUDRABS
Niks Ameļkovičs
Artūrs Ikaunieks
O-Sands
Minusas volejbola skola
BRONZA
Andri Koitla
Kaur Koitla
TEFA (EST)
KOKA MEDAĻA
Artūrs Žodžiks
Renārs Augusts
Volejbola klubs "Ķirzaka"