Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Pirmais posms U16(Z) (Vasara 2023), VENTSPILS, LJČPV 2022/2023 U16 zēni

VENTSPILS
Datums: 2023-06-07
Reģistrācijas beigu datums: 2023-06-01 17:00
Reģistrācija: 14:00-14:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 15:00:00
Play-off sākums: 18:30:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
B. Liepiņš / T. Blekte
A. Kondratenko / T. Staprēns
R. Finsters / M. Ielejs
B
N. Ameļkovičs / A. Ikaunieks
O. Pope / K. Kupfers
G. Anspoks / M. Druvenieks
C
R. Zemītis / R. Leja
D. Šaršūns / A. Beļakovs Ceimers
E. Pastars / M. Jaundžeikars
D
R. Lasmanis / A. Ameļkovičs
T. Krušāns / M. Zellis
J. Pritkovs / G. Svirbutovičs
P. Lode / A. Greiškāns
E
A. Žodžiks / R. Augusts
E. Lapsalis / A. Gulovs
E. Bendikas / A. Laužikas
T. Galubickas / L. Grigaliūnas
Grupu izspēles
1 2 3 4

15:00
D1:D4
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
21
P. Lode
A. Greiškāns
4
D2:D3
T. Krušāns
M. Zellis
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
13
E1:E4
A. Žodžiks
R. Augusts
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
13
E2:E3
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
E. Bendikas
A. Laužikas
10

15:15
A1:A3
B. Liepiņš
T. Blekte
21
R. Finsters
M. Ielejs
3
B1:B3
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
1
C1:C3
R. Zemītis
R. Leja
21
E. Pastars
M. Jaundžeikars
14

15:30
D1:D3
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
6
D2:D4
T. Krušāns
M. Zellis
21
P. Lode
A. Greiškāns
15
E1:E3
A. Žodžiks
R. Augusts
21
E. Bendikas
A. Laužikas
17
E2:E4
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
8

15:45
A2:A3
A. Kondratenko
T. Staprēns
21
R. Finsters
M. Ielejs
7
B2:B3
O. Pope
K. Kupfers
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
0

Tehniskā zaude, B3 izstājās no turnīra
C2:C3
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
19
E. Pastars
M. Jaundžeikars
21

16:00
D3:D4
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
12
P. Lode
A. Greiškāns
21
E3:E4
E. Bendikas
A. Laužikas
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
13

16:15
A1:A2
B. Liepiņš
T. Blekte
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
6
B1:B2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
O. Pope
K. Kupfers
7
C1:C2
R. Zemītis
R. Leja
21
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
6
D1:D2
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
21
T. Krušāns
M. Zellis
18

16:30
E1:E2
A. Žodžiks
R. Augusts
12
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
A
B. Liepiņš
T. Blekte
1
21
6
1
21
3
1 4.67
A. Kondratenko
T. Staprēns
0
6
21
1
21
7
2 0.96
R. Finsters
M. Ielejs
0
3
21
0
7
21
3 0.24
B
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
1
21
7
1
21
1
1 5.25
O. Pope
K. Kupfers
0
7
21
1
21
0
2 1.33
G. Anspoks
M. Druvenieks
0
1
21
0
0
21
3 0.02
C
R. Zemītis
R. Leja
1
21
6
1
21
14
1 2.10
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
0
6
21
0
19
21
3 0.60
E. Pastars
M. Jaundžeikars
0
14
21
1
21
19
2 0.88
D
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
1
21
18
1
21
6
1
21
4
1 2.25
T. Krušāns
M. Zellis
0
18
21
1
21
13
1
21
15
2 1.22
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
0
6
21
0
13
21
0
12
21
4 0.49
P. Lode
A. Greiškāns
0
4
21
0
15
21
1
21
12
3 0.74
E
A. Žodžiks
R. Augusts
0
12
21
1
21
17
1
21
13
2 1.06
E. Lapsalis
A. Gulovs
1
21
12
1
21
10
1
21
8
1 2.10
E. Bendikas
A. Laužikas
0
17
21
0
10
21
1
21
13
3 0.87
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
0
13
21
0
8
21
0
13
21
4 0.54

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
1 5.25
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
2 4.67
D1 R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
3 2.25
C1 R. Zemītis
R. Leja
4 2.10
E1 E. Lapsalis
A. Gulovs
5 2.10
B2 O. Pope
K. Kupfers
6 1.33
D2 T. Krušāns
M. Zellis
7 1.22
E2 A. Žodžiks
R. Augusts
8 1.06
A2 A. Kondratenko
T. Staprēns
9 0.96
C2 E. Pastars
M. Jaundžeikars
10 0.88
E3 E. Bendikas
A. Laužikas
11 0.87
D3 P. Lode
A. Greiškāns
12 0.74
C3 D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
13 0.60
A3 R. Finsters
M. Ielejs
14 0.24
E4 T. Galubickas
L. Grigaliūnas
15 0.54
D4 J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
16 0.49

Zaudētājs 17.-24.v.

1
2
3
4
5
6
7
8

Zaudētājs 9.-16.v.

9
B1 N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
E4 T. Galubickas
L. Grigaliūnas
17
10
D2 T. Krušāns
M. Zellis
17
A2 A. Kondratenko
T. Staprēns
21
11
E1 E. Lapsalis
A. Gulovs
21
A3 R. Finsters
M. Ielejs
8
12
C1 R. Zemītis
R. Leja
21
D3 P. Lode
A. Greiškāns
8
13
D1 R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
19
E3 E. Bendikas
A. Laužikas
21
14
B2 O. Pope
K. Kupfers
21
C3 D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
14
15
E2 A. Žodžiks
R. Augusts
21
C2 E. Pastars
M. Jaundžeikars
9
16
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
21
D4 J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
5

Zaudētājs 5.-8.v.

17
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
8
18
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
R. Zemītis
R. Leja
8
19
E. Bendikas
A. Laužikas
21
O. Pope
K. Kupfers
13
20
A. Žodžiks
R. Augusts
8
B. Liepiņš
T. Blekte
21

Pusfināli

21
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
18
15
E. Lapsalis
A. Gulovs
19
21
6
22
E. Bendikas
A. Laužikas
12
22
B. Liepiņš
T. Blekte
21
24

Fināls, 3.v. spēle

23
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
18
15
B. Liepiņš
T. Blekte
19
21
6
24
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
24
E. Bendikas
A. Laužikas
12
22
1 2 3 4

18:30
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
17
T. Krušāns
M. Zellis
17
A. Kondratenko
T. Staprēns
21
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
R. Finsters
M. Ielejs
8
R. Zemītis
R. Leja
21
P. Lode
A. Greiškāns
8
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
19
E. Bendikas
A. Laužikas
21
O. Pope
K. Kupfers
21
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
14
A. Žodžiks
R. Augusts
21
E. Pastars
M. Jaundžeikars
9
B. Liepiņš
T. Blekte
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
5
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
8
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
R. Zemītis
R. Leja
8
E. Bendikas
A. Laužikas
21
O. Pope
K. Kupfers
13
A. Žodžiks
R. Augusts
8
B. Liepiņš
T. Blekte
21
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 18 15
E. Lapsalis
A. Gulovs
19 21 6
E. Bendikas
A. Laužikas
12 22
B. Liepiņš
T. Blekte
21 24
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 18 15
B. Liepiņš
T. Blekte
19 21 6
E. Lapsalis
A. Gulovs
21 24
E. Bendikas
A. Laužikas
12 22
Astotdaļfināls
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
17
T. Krušāns
M. Zellis
17
A. Kondratenko
T. Staprēns
21
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
R. Finsters
M. Ielejs
8
R. Zemītis
R. Leja
21
P. Lode
A. Greiškāns
8
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
19
E. Bendikas
A. Laužikas
21
O. Pope
K. Kupfers
21
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
14
A. Žodžiks
R. Augusts
21
E. Pastars
M. Jaundžeikars
9
B. Liepiņš
T. Blekte
21
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
5
Ceturtdaļfināls
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21
A. Kondratenko
T. Staprēns
8
E. Lapsalis
A. Gulovs
21
R. Zemītis
R. Leja
8
E. Bendikas
A. Laužikas
21
O. Pope
K. Kupfers
13
A. Žodžiks
R. Augusts
8
B. Liepiņš
T. Blekte
21
Pusfināls
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 18 15
E. Lapsalis
A. Gulovs
19 21 6
E. Bendikas
A. Laužikas
12 22
B. Liepiņš
T. Blekte
21 24
Fināls
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
21 18 15
B. Liepiņš
T. Blekte
19 21 6
E. Lapsalis
A. Gulovs
21 24
E. Bendikas
A. Laužikas
12 22
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
B. Liepiņš
T. Blekte
648
2
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
508
3
R. Zemītis
R. Leja
428
4
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
372
5
A. Žodžiks
R. Augusts
360
6
E. Lapsalis
A. Gulovs
232
7
T. Krušāns
M. Zellis
212
8
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
160
9
O. Pope
K. Kupfers
152
10
A. Kondratenko
T. Staprēns
148
11
R. Finsters
M. Ielejs
48
12
G. Anspoks
M. Druvenieks
40
13
E. Pastars
M. Jaundžeikars
24
14
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
0
15
E. Bendikas
A. Laužikas
0
16
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
0
17
P. Lode
A. Greiškāns
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
N. Ameļkovičs
A. Ikaunieks
O-Sands
Minusas volejbola skola
80 40
2
B. Liepiņš
T. Blekte
O-SANDS/RVS
72 36
3
E. Lapsalis
A. Gulovs
Rīgas volejbola skola
Murjāņu sporta ģimnāzija
64 32
4
E. Bendikas
A. Laužikas
LT Šiaulai SG
56 28
5
R. Zemītis
R. Leja
O-SANDS/RVS
48 24
6
A. Žodžiks
R. Augusts
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
7
O. Pope
K. Kupfers
O-Sands
Rīgas volejbola skola
48 24
8
A. Kondratenko
T. Staprēns
O-Sands
Rīgas volejbola skola
48 24
9
R. Lasmanis
A. Ameļkovičs
O-Sands
O-SANDS/RVS
40 20
10
T. Krušāns
M. Zellis
O-Sands
40 20
11
D. Šaršūns
A. Beļakovs Ceimers
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
12
R. Finsters
M. Ielejs
Beach Box GEPARDI
O-Sands
40 20
13
E. Pastars
M. Jaundžeikars
Cēsu pilsētas sporta skola
40 20
14
J. Pritkovs
G. Svirbutovičs
Beach Box GEPARDI
40 20
15
T. Galubickas
L. Grigaliūnas
LT Šiaulai SG
40 20
16
P. Lode
A. Greiškāns
Rīgas volejbola skola
40 20
17
G. Anspoks
M. Druvenieks
Mārupes novada sporta skola
16 8
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Niks Ameļkovičs
Artūrs Ikaunieks
O-Sands
Minusas volejbola skola
SUDRABS
Bruno Liepiņš
Tomass Blekte
O-SANDS/RVS
BRONZA
Emīls Lapsalis
Artūrs Gulovs
Rīgas volejbola skola
Murjāņu sporta ģimnāzija
KOKA MEDAĻA
Emilis Bendikas
Algimantas Laužikas
LT Šiaulai SG