Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
FINĀLS U18(M) (Vasara 2023), MĀRUPE, LJČPV 2022/2023 U18 meitenes

MĀRUPE Lavandas, Mārupes novads, RUUKKI
Datums: 2023-08-30
Reģistrācijas beigu datums: 2023-08-24 17:00
Reģistrācija: 08:30-08:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:00:00
Play-off sākums: 11:00:00
Laukumu skaits: 6
Valsts ierobežojums: Latvija
Minimālā dalība čempionāta posmos: 2
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
D. Šauberga Lēpe / A. Aleksāne
K. Struka / K. Struka
M. Rumaka / N. Lipņicka
K. Bērziņa / K. Šmalca
B
M. Gintere / E. Brokāne
K. Rozīte / M. Dzene
S. Strauja / L. Osma
B. Balode / L. Mukāne
C
P. Krieva / M. Mamaja
N. Lapsa / V. Tašbulatova
L. Bičevska / J. Kalniņa
E. Liepa / B. Runce
D
M. Aleksejeva / P. Storķe
B. Štāla / L. Cabule
K. Liepiņa / L. Dreimane
A. Kalniņa / E. Zaķīte
E
S. Bērziņa / A. Bierande
K. Kazāka / E. Ratkeviča
R. Raudziņa / E. Bērziņa
E. Barone / K. Vilsone
Grupu izspēles
1 2 5 6 7 8

09:00
A1:A4
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
9
A2:A3
K. Struka
K. Struka
21
M. Rumaka
N. Lipņicka
7
B1:B4
M. Gintere
E. Brokāne
21
B. Balode
L. Mukāne
9
B2:B3
K. Rozīte
M. Dzene
21
S. Strauja
L. Osma
9
C1:C4
P. Krieva
M. Mamaja
21
E. Liepa
B. Runce
16
C2:C3
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
L. Bičevska
J. Kalniņa
15

09:15
D1:D4
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
6
D2:D3
B. Štāla
L. Cabule
21
K. Liepiņa
L. Dreimane
14
E1:E4
S. Bērziņa
A. Bierande
14
E. Barone
K. Vilsone
21
E2:E3
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
R. Raudziņa
E. Bērziņa
16

09:30
A1:A3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
M. Rumaka
N. Lipņicka
14
A2:A4
K. Struka
K. Struka
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
4
B1:B3
M. Gintere
E. Brokāne
21
S. Strauja
L. Osma
5
B2:B4
K. Rozīte
M. Dzene
21
B. Balode
L. Mukāne
5
C1:C3
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Bičevska
J. Kalniņa
5
C2:C4
N. Lapsa
V. Tašbulatova
13
E. Liepa
B. Runce
21

09:45
D1:D3
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
K. Liepiņa
L. Dreimane
9
D2:D4
B. Štāla
L. Cabule
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
13
E1:E3
S. Bērziņa
A. Bierande
21
R. Raudziņa
E. Bērziņa
9
E2:E4
K. Kazāka
E. Ratkeviča
17
E. Barone
K. Vilsone
21

10:00
A3:A4
M. Rumaka
N. Lipņicka
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
13
A1:A2
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
13
K. Struka
K. Struka
21
B3:B4
S. Strauja
L. Osma
21
B. Balode
L. Mukāne
9
B1:B2
M. Gintere
E. Brokāne
21
K. Rozīte
M. Dzene
5
C3:C4
L. Bičevska
J. Kalniņa
6
E. Liepa
B. Runce
21
C1:C2
P. Krieva
M. Mamaja
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
11

10:15
D3:D4
K. Liepiņa
L. Dreimane
15
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
D1:D2
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
B. Štāla
L. Cabule
16
E3:E4
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
E. Barone
K. Vilsone
15
E1:E2
S. Bērziņa
A. Bierande
18
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
A
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
0
13
21
1
21
14
1
21
9
2 1.25
K. Struka
K. Struka
1
21
13
1
21
7
1
21
4
1 2.63
M. Rumaka
N. Lipņicka
0
14
21
0
7
21
1
21
13
3 0.76
K. Bērziņa
K. Šmalca
0
9
21
0
4
21
0
13
21
4 0.41
B
M. Gintere
E. Brokāne
1
21
5
1
21
5
1
21
9
1 3.32
K. Rozīte
M. Dzene
0
5
21
1
21
9
1
21
5
2 1.34
S. Strauja
L. Osma
0
5
21
0
9
21
1
21
9
3 0.69
B. Balode
L. Mukāne
0
9
21
0
5
21
0
9
21
4 0.37
C
P. Krieva
M. Mamaja
1
21
11
1
21
5
1
21
16
1 1.97
N. Lapsa
V. Tašbulatova
0
11
21
1
21
15
0
13
21
3 0.79
L. Bičevska
J. Kalniņa
0
5
21
0
15
21
0
6
21
4 0.41
E. Liepa
B. Runce
0
16
21
1
21
13
1
21
6
2 1.45
D
M. Aleksejeva
P. Storķe
1
21
16
1
21
9
1
21
6
1 2.03
B. Štāla
L. Cabule
0
16
21
1
21
14
1
21
13
2 1.21
K. Liepiņa
L. Dreimane
0
9
21
0
14
21
0
15
21
4 0.60
A. Kalniņa
E. Zaķīte
0
6
21
0
13
21
1
21
15
3 0.70
E
S. Bērziņa
A. Bierande
0
18
21
1
21
9
0
14
21
3 1.04
K. Kazāka
E. Ratkeviča
1
21
18
1
21
16
0
17
21
2 1.07
R. Raudziņa
E. Bērziņa
0
9
21
0
16
21
1
21
15
4 0.81
E. Barone
K. Vilsone
1
21
14
1
21
17
0
15
21
1 1.10

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 M. Gintere
E. Brokāne
1 3.32
A1 K. Struka
K. Struka
2 2.63
D1 M. Aleksejeva
P. Storķe
3 2.03
C1 P. Krieva
M. Mamaja
4 1.97
E1 E. Barone
K. Vilsone
5 1.10
C2 E. Liepa
B. Runce
6 1.45
B2 K. Rozīte
M. Dzene
7 1.34
A2 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
8 1.25
D2 B. Štāla
L. Cabule
9 1.21
E2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
10 1.07
E3 S. Bērziņa
A. Bierande
11 1.04
C3 N. Lapsa
V. Tašbulatova
12 0.79
A3 M. Rumaka
N. Lipņicka
13 0.76
D3 A. Kalniņa
E. Zaķīte
14 0.70
B3 S. Strauja
L. Osma
15 0.69
E4 R. Raudziņa
E. Bērziņa
16 0.81
D4 K. Liepiņa
L. Dreimane
17 0.60
A4 K. Bērziņa
K. Šmalca
18 0.41
C4 L. Bičevska
J. Kalniņa
19 0.41
B4 B. Balode
L. Mukāne
20 0.37

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E4 R. Raudziņa
E. Bērziņa
20
D4 K. Liepiņa
L. Dreimane
22

8. laukums
2
3
4
5
6
7
8

Zaudētājs 9.-16.v.

9
B1 M. Gintere
E. Brokāne
21
D4 K. Liepiņa
L. Dreimane
14

5. laukums
10
C2 E. Liepa
B. Runce
21
A2 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
19

2. laukums
11
E1 E. Barone
K. Vilsone
14
A3 M. Rumaka
N. Lipņicka
21

5. laukums
12
C1 P. Krieva
M. Mamaja
21
D3 A. Kalniņa
E. Zaķīte
16

6. laukums
13
D1 M. Aleksejeva
P. Storķe
21
C3 N. Lapsa
V. Tašbulatova
13

7. laukums
14
B2 K. Rozīte
M. Dzene
21
E2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
9

8. laukums
15
D2 B. Štāla
L. Cabule
13
E3 S. Bērziņa
A. Bierande
21

1. laukums
16
A1 K. Struka
K. Struka
21
B3 S. Strauja
L. Osma
6

2. laukums

Zaudētājs 5.-8.v.

21
M. Gintere
E. Brokāne
21
E. Liepa
B. Runce
14

2. laukums
22
M. Rumaka
N. Lipņicka
8
P. Krieva
M. Mamaja
21

1. laukums
23
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
K. Rozīte
M. Dzene
12

8. laukums
24
S. Bērziņa
A. Bierande
15
K. Struka
K. Struka
21

1. laukums

Pusfināli

31
M. Gintere
E. Brokāne
21
21
P. Krieva
M. Mamaja
17
15

8. laukums
32
M. Aleksejeva
P. Storķe
13
21
14
K. Struka
K. Struka
21
16
16

1. laukums

Fināls, 3.v. spēle

40
M. Gintere
E. Brokāne
19
21
14
K. Struka
K. Struka
21
18
16

8. laukums
41
P. Krieva
M. Mamaja
21
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
12
12
1 2 5 6 7 8

11:00
R. Raudziņa
E. Bērziņa
20
K. Liepiņa
L. Dreimane
22

8. laukums
E. Liepa
B. Runce
21
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
19

2. laukums
E. Barone
K. Vilsone
14
M. Rumaka
N. Lipņicka
21

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
16

6. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
13

7. laukums
K. Rozīte
M. Dzene
21
K. Kazāka
E. Ratkeviča
9

8. laukums
B. Štāla
L. Cabule
13
S. Bērziņa
A. Bierande
21

1. laukums
K. Struka
K. Struka
21
S. Strauja
L. Osma
6

2. laukums
M. Gintere
E. Brokāne
21
K. Liepiņa
L. Dreimane
14

5. laukums
M. Rumaka
N. Lipņicka
8
P. Krieva
M. Mamaja
21

1. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
K. Rozīte
M. Dzene
12

8. laukums
M. Gintere
E. Brokāne
21
E. Liepa
B. Runce
14

2. laukums
S. Bērziņa
A. Bierande
15
K. Struka
K. Struka
21

1. laukums
M. Gintere
E. Brokāne
21 21
P. Krieva
M. Mamaja
17 15

8. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
13 21 14
K. Struka
K. Struka
21 16 16

1. laukums
M. Gintere
E. Brokāne
19 21 14
K. Struka
K. Struka
21 18 16

8. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
M. Aleksejeva
P. Storķe
12 12
1. raunds
R. Raudziņa
E. Bērziņa
20
K. Liepiņa
L. Dreimane
22

8. laukums
Astotdaļfināls
E. Liepa
B. Runce
21
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
19

2. laukums
E. Barone
K. Vilsone
14
M. Rumaka
N. Lipņicka
21

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
16

6. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
13

7. laukums
K. Rozīte
M. Dzene
21
K. Kazāka
E. Ratkeviča
9

8. laukums
B. Štāla
L. Cabule
13
S. Bērziņa
A. Bierande
21

1. laukums
K. Struka
K. Struka
21
S. Strauja
L. Osma
6

2. laukums
M. Gintere
E. Brokāne
21
K. Liepiņa
L. Dreimane
14

5. laukums
Ceturtdaļfināls
M. Rumaka
N. Lipņicka
8
P. Krieva
M. Mamaja
21

1. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
K. Rozīte
M. Dzene
12

8. laukums
M. Gintere
E. Brokāne
21
E. Liepa
B. Runce
14

2. laukums
S. Bērziņa
A. Bierande
15
K. Struka
K. Struka
21

1. laukums
Pusfināls
M. Gintere
E. Brokāne
21 21
P. Krieva
M. Mamaja
17 15

8. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
13 21 14
K. Struka
K. Struka
21 16 16

1. laukums
Fināls
M. Gintere
E. Brokāne
19 21 14
K. Struka
K. Struka
21 18 16

8. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
M. Aleksejeva
P. Storķe
12 12
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
352
2
M. Gintere
E. Brokāne
328
3
P. Krieva
M. Mamaja
308
4
M. Aleksejeva
P. Storķe
288
5
S. Bērziņa
A. Bierande
284
6
K. Kazāka
E. Ratkeviča
276
7
B. Štāla
L. Cabule
236
8
N. Lapsa
V. Tašbulatova
224
9
K. Rozīte
M. Dzene
224
10
K. Struka
K. Struka
216
11
M. Rumaka
N. Lipņicka
200
12
S. Strauja
L. Osma
192
13
L. Bičevska
J. Kalniņa
192
14
K. Liepiņa
L. Dreimane
172
15
R. Raudziņa
E. Bērziņa
168
16
E. Barone
K. Vilsone
160
17
A. Kalniņa
E. Zaķīte
160
18
B. Runce
E. Liepa
140
19
B. Balode
L. Mukāne
128
20
R. Zandere
L. Postnova
56
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
40
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
K. Struka
K. Struka
Murjāņu sporta ģimnāzija
100 50
2
M. Gintere
E. Brokāne
RUUKKI
92 46
3
P. Krieva
M. Mamaja
Beach Box GEPARDI
84 42
4
M. Aleksejeva
P. Storķe
Mārupes novada sporta skola
76 38
5
B. Runce
E. Liepa
RUUKKI
Mārupes novada sporta skola
68 34
6
S. Bērziņa
A. Bierande
Beach Box GEPARDI
66 33
7
K. Rozīte
M. Dzene
Smiltenes PBJSS
64 32
8
M. Rumaka
N. Lipņicka
Rīgas volejbola skola
O-Sands
62 31
9
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
Beach Box GEPARDI
60 30
10
B. Štāla
L. Cabule
Beach Box GEPARDI
58 29
11
K. Kazāka
E. Ratkeviča
Beach Arēna
56 28
12
A. Kalniņa
E. Zaķīte
Beach Box GEPARDI
54 27
13
E. Barone
K. Vilsone
Murjāņu sporta ģimnāzija
Talsu NSS
52 26
14
N. Lapsa
V. Tašbulatova
Mārupes novada sporta skola
50 25
15
K. Liepiņa
L. Dreimane
Beach Box GEPARDI
48 24
16
S. Strauja
L. Osma
Smiltenes PBJSS
46 23
17
L. Bičevska
J. Kalniņa
Smiltenes PBJSS
40 20
18
R. Raudziņa
E. Bērziņa
O-Sands
Mārupes novada sporta skola
40 20
19
B. Balode
L. Mukāne
Beach Box GEPARDI
Beach Arēna
40 20
20
K. Bērziņa
K. Šmalca
Mārupes novada sporta skola
RUUKKI
40 20
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Katrīna Struka
Karmena Struka
Murjāņu sporta ģimnāzija
SUDRABS
Marta Beatrise Gintere
Eva Elizabete Brokāne
RUUKKI
BRONZA
Paula Krieva
Monika Mamaja
Beach Box GEPARDI
KOKA MEDAĻA
Milana Tīna Aleksejeva
Patrīcija Storķe
Mārupes novada sporta skola