Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Otrais posms U14(M) (Vasara 2023), SMILTENE, LJČPV 2022/2023 U14 meitenēm

SMILTENE Tepera ezera pludmale
Datums: 2023-07-17
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-11 17:00
Reģistrācija: 9:00-9:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:00:00
Play-off sākums: 12:20:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
M. Aleksejeva / R. Raudziņa
L. Arhipova / M. Jaundžeikare
M. Vorobeja / T. Iļģe
B
S. Velaviča / L. Ozoliņa
S. Rudzīte / P. Šveicere
K. Feldmane / A. Olekša
M. Birzkalne / H. Kotāne
C
L. Bičevska / E. Ūburga
M. Kalniņa / E. Dimante
E. Eisaka / P. Pleša
K. Ciemiņa / V. Matveja
D
M. Pāla / M. Paņko
K. Mamaja / E. Flugina
A. Kovaļova / E. Frīdberga
A. Šimanovska / K. Balode
E
P. Krieva / K. Pļaviņa
E. Birzkalne / S. Strautiņa
M. Cīrule / A. Vētra
M. Švēde / H. Sīviņa
F
K. Bērziņa / U. Allere
T. Paukšēna / P. Strupka
I. Grišjāne / A. Cera
M. Kraukle / M. Sīpola
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:00
B1:B4
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
M. Birzkalne
H. Kotāne
7
B2:B3
S. Rudzīte
P. Šveicere
10
K. Feldmane
A. Olekša
21
C1:C4
L. Bičevska
E. Ūburga
21
K. Ciemiņa
V. Matveja
7
C2:C3
M. Kalniņa
E. Dimante
11
E. Eisaka
P. Pleša
21

10:15
D1:D4
M. Pāla
M. Paņko
21
A. Šimanovska
K. Balode
4
D2:D3
K. Mamaja
E. Flugina
21
A. Kovaļova
E. Frīdberga
17
E1:E4
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
M. Švēde
H. Sīviņa
1
E2:E3
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
M. Cīrule
A. Vētra
10

10:30
F1:F4
K. Bērziņa
U. Allere
21
M. Kraukle
M. Sīpola
11
F2:F3
T. Paukšēna
P. Strupka
21
I. Grišjāne
A. Cera
11
A1:A3
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
M. Vorobeja
T. Iļģe
6
B1:B3
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
K. Feldmane
A. Olekša
3

10:45
B2:B4
S. Rudzīte
P. Šveicere
21
M. Birzkalne
H. Kotāne
19
C1:C3
L. Bičevska
E. Ūburga
21
E. Eisaka
P. Pleša
15
C2:C4
M. Kalniņa
E. Dimante
21
K. Ciemiņa
V. Matveja
14
D1:D3
M. Pāla
M. Paņko
21
A. Kovaļova
E. Frīdberga
12

11:00
D2:D4
K. Mamaja
E. Flugina
21
A. Šimanovska
K. Balode
9
E1:E3
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
M. Cīrule
A. Vētra
11
E2:E4
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
M. Švēde
H. Sīviņa
5
F1:F3
K. Bērziņa
U. Allere
21
I. Grišjāne
A. Cera
11

11:15
F2:F4
T. Paukšēna
P. Strupka
21
M. Kraukle
M. Sīpola
7
A2:A3
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
21
M. Vorobeja
T. Iļģe
5
B3:B4
K. Feldmane
A. Olekša
21
M. Birzkalne
H. Kotāne
7
C3:C4
E. Eisaka
P. Pleša
21
K. Ciemiņa
V. Matveja
9

11:30
D3:D4
A. Kovaļova
E. Frīdberga
21
A. Šimanovska
K. Balode
14
E3:E4
M. Cīrule
A. Vētra
22
M. Švēde
H. Sīviņa
20

11:45
F3:F4
I. Grišjāne
A. Cera
21
M. Kraukle
M. Sīpola
13
A1:A2
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
8
B1:B2
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
S. Rudzīte
P. Šveicere
5
C1:C2
L. Bičevska
E. Ūburga
21
M. Kalniņa
E. Dimante
4

12:00
D1:D2
M. Pāla
M. Paņko
12
K. Mamaja
E. Flugina
21
E1:E2
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
13
F1:F2
K. Bērziņa
U. Allere
21
T. Paukšēna
P. Strupka
19
A
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
1
21
8
1
21
6
1 3.00
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
0
8
21
1
21
5
2 1.12
M. Vorobeja
T. Iļģe
0
6
21
0
5
21
3 0.26
B
S. Velaviča
L. Ozoliņa
1
21
5
1
21
3
1
21
7
1 4.20
S. Rudzīte
P. Šveicere
0
5
21
0
10
21
1
21
19
3 0.59
K. Feldmane
A. Olekša
0
3
21
1
21
10
1
21
7
2 1.18
M. Birzkalne
H. Kotāne
0
7
21
0
19
21
0
7
21
4 0.52
C
L. Bičevska
E. Ūburga
1
21
4
1
21
15
1
21
7
1 2.42
M. Kalniņa
E. Dimante
0
4
21
0
11
21
1
21
14
3 0.64
E. Eisaka
P. Pleša
0
15
21
1
21
11
1
21
9
2 1.39
K. Ciemiņa
V. Matveja
0
7
21
0
14
21
0
9
21
4 0.48
D
M. Pāla
M. Paņko
0
12
21
1
21
12
1
21
4
2 1.46
K. Mamaja
E. Flugina
1
21
12
1
21
17
1
21
9
1 1.66
A. Kovaļova
E. Frīdberga
0
12
21
0
17
21
1
21
14
3 0.89
A. Šimanovska
K. Balode
0
4
21
0
9
21
0
14
21
4 0.43
E
P. Krieva
K. Pļaviņa
1
21
13
1
21
11
1
21
1
1 2.52
E. Birzkalne
S. Strautiņa
0
13
21
1
21
10
1
21
5
2 1.53
M. Cīrule
A. Vētra
0
11
21
0
10
21
1
22
20
3 0.69
M. Švēde
H. Sīviņa
0
1
21
0
5
21
0
20
22
4 0.41
F
K. Bērziņa
U. Allere
1
21
19
1
21
11
1
21
11
1 1.54
T. Paukšēna
P. Strupka
0
19
21
1
21
11
1
21
7
2 1.56
I. Grišjāne
A. Cera
0
11
21
0
11
21
1
21
13
3 0.78
M. Kraukle
M. Sīpola
0
11
21
0
7
21
0
13
21
4 0.49

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 S. Velaviča
L. Ozoliņa
1 4.20
A1 M. Aleksejeva
R. Raudziņa
2 3.00
C1 L. Bičevska
E. Ūburga
3 2.42
D1 K. Mamaja
E. Flugina
4 1.66
E1 P. Krieva
K. Pļaviņa
5 2.52
F1 K. Bērziņa
U. Allere
6 1.54
F2 T. Paukšēna
P. Strupka
7 1.56
E2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
8 1.53
D2 M. Pāla
M. Paņko
9 1.46
C2 E. Eisaka
P. Pleša
10 1.39
B2 K. Feldmane
A. Olekša
11 1.18
A2 L. Arhipova
M. Jaundžeikare
12 1.12
D3 A. Kovaļova
E. Frīdberga
13 0.89
F3 I. Grišjāne
A. Cera
14 0.78
E3 M. Cīrule
A. Vētra
15 0.69
C3 M. Kalniņa
E. Dimante
16 0.64
B3 S. Rudzīte
P. Šveicere
17 0.59
A3 M. Vorobeja
T. Iļģe
18 0.26
B4 M. Birzkalne
H. Kotāne
19 0.52
F4 M. Kraukle
M. Sīpola
20 0.49
C4 K. Ciemiņa
V. Matveja
21 0.48
D4 A. Šimanovska
K. Balode
22 0.43
E4 M. Švēde
H. Sīviņa
23 0.41

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E3 M. Cīrule
A. Vētra
15
A3 M. Vorobeja
T. Iļģe
21
2
3
4
5
6
7
8
C3 M. Kalniņa
E. Dimante
21
B3 S. Rudzīte
P. Šveicere
9

Zaudētājs 9.-16.v.

9
B1 S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
A3 M. Vorobeja
T. Iļģe
12
10
C2 E. Eisaka
P. Pleša
18
F2 T. Paukšēna
P. Strupka
21
11
E1 P. Krieva
K. Pļaviņa
21
B2 K. Feldmane
A. Olekša
3
12
D1 K. Mamaja
E. Flugina
21
F3 I. Grišjāne
A. Cera
6
13
C1 L. Bičevska
E. Ūburga
21
D3 A. Kovaļova
E. Frīdberga
9
14
F1 K. Bērziņa
U. Allere
21
A2 L. Arhipova
M. Jaundžeikare
16
15
D2 M. Pāla
M. Paņko
23
E2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
16
A1 M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
C3 M. Kalniņa
E. Dimante
5

Zaudētājs 5.-8.v.

17
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
T. Paukšēna
P. Strupka
10
18
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Mamaja
E. Flugina
15
19
L. Bičevska
E. Ūburga
17
K. Bērziņa
U. Allere
21
20
M. Pāla
M. Paņko
6
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21

Pusfināli

21
S. Velaviča
L. Ozoliņa
25
13
P. Krieva
K. Pļaviņa
27
21
22
K. Bērziņa
U. Allere
17
14
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
21

Fināls, 3.v. spēle

23
P. Krieva
K. Pļaviņa
14
17
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
21
24
S. Velaviča
L. Ozoliņa
20
21
15
K. Bērziņa
U. Allere
22
17
7
1 2 3 4

12:20
M. Cīrule
A. Vētra
15
M. Vorobeja
T. Iļģe
21
M. Kalniņa
E. Dimante
21
S. Rudzīte
P. Šveicere
9
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
M. Vorobeja
T. Iļģe
12
E. Eisaka
P. Pleša
18
T. Paukšēna
P. Strupka
21
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Feldmane
A. Olekša
3
K. Mamaja
E. Flugina
21
I. Grišjāne
A. Cera
6
L. Bičevska
E. Ūburga
21
A. Kovaļova
E. Frīdberga
9
K. Bērziņa
U. Allere
21
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
16
M. Pāla
M. Paņko
23
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
M. Kalniņa
E. Dimante
5
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
T. Paukšēna
P. Strupka
10
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Mamaja
E. Flugina
15
L. Bičevska
E. Ūburga
17
K. Bērziņa
U. Allere
21
M. Pāla
M. Paņko
6
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
S. Velaviča
L. Ozoliņa
25 13
P. Krieva
K. Pļaviņa
27 21
K. Bērziņa
U. Allere
17 14
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21 21
P. Krieva
K. Pļaviņa
14 17
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21 21
S. Velaviča
L. Ozoliņa
20 21 15
K. Bērziņa
U. Allere
22 17 7
1. raunds
M. Cīrule
A. Vētra
15
M. Vorobeja
T. Iļģe
21
M. Kalniņa
E. Dimante
21
S. Rudzīte
P. Šveicere
9
Astotdaļfināls
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
M. Vorobeja
T. Iļģe
12
E. Eisaka
P. Pleša
18
T. Paukšēna
P. Strupka
21
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Feldmane
A. Olekša
3
K. Mamaja
E. Flugina
21
I. Grišjāne
A. Cera
6
L. Bičevska
E. Ūburga
21
A. Kovaļova
E. Frīdberga
9
K. Bērziņa
U. Allere
21
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
16
M. Pāla
M. Paņko
23
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
M. Kalniņa
E. Dimante
5
Ceturtdaļfināls
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
T. Paukšēna
P. Strupka
10
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Mamaja
E. Flugina
15
L. Bičevska
E. Ūburga
17
K. Bērziņa
U. Allere
21
M. Pāla
M. Paņko
6
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21
Pusfināls
S. Velaviča
L. Ozoliņa
25 13
P. Krieva
K. Pļaviņa
27 21
K. Bērziņa
U. Allere
17 14
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21 21
Fināls
P. Krieva
K. Pļaviņa
14 17
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
21 21
S. Velaviča
L. Ozoliņa
20 21 15
K. Bērziņa
U. Allere
22 17 7
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
604
2
S. Velaviča
L. Ozoliņa
480
3
L. Bičevska
E. Ūburga
404
4
M. Pāla
M. Paņko
384
5
P. Krieva
K. Pļaviņa
364
6
K. Bērziņa
U. Allere
336
7
T. Paukšēna
P. Strupka
296
8
E. Birzkalne
S. Strautiņa
252
9
K. Mamaja
E. Flugina
252
10
M. Kalniņa
E. Dimante
240
11
S. Rudzīte
P. Šveicere
180
12
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
148
13
M. Vorobeja
T. Iļģe
124
14
K. Feldmane
A. Olekša
112
15
E. Eisaka
P. Pleša
84
16
A. Kovaļova
E. Frīdberga
60
17
M. Cīrule
A. Vētra
56
18
I. Grišjāne
A. Cera
40
19
M. Kraukle