Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Trešais posms U18(M) (Vasara 2023), OGRE, LJČPV 2022/2023 U18 meitenes

OGRE Skolas iela 21, Ogre
Datums: 2023-08-03
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-28 17:00
Reģistrācija: 8:30-8:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:00:00
Play-off sākums: 12:30:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
D. Šauberga Lēpe / A. Aleksāne
L. Osma / S. Strauja
L. Bičevska / J. Kalniņa
B
M. Gintere / E. Brokāne
K. Liepiņa / L. Dreimane
L. Vilkelytė / G. Bražaitė
N. Ozolzīle / S. Ozolina
C
K. Struka / K. Struka
M. Rumaka / N. Lipņicka
R. Raudziņa / E. Bērziņa
K. Bērziņa / K. Šmalca
D
M. Aleksejeva / P. Storķe
E. Liepa / R. Puškundze
L. Česka / A. Stepane
R. Zandere / L. Postnova
E
A. Kilke / K. Zvidra
K. Rozīte / M. Dzene
A. Kalniņa / E. Zaķīte
A. Kurpniece / T. Berga
F
S. Bērziņa / A. Bierande
N. Lapsa / V. Tašbulatova
D. Lapė / G. Bruzgaite
K. Nesterova / K. Gertmane
G
K. Kazāka / E. Ratkeviča
B. Štāla / L. Cabule
E. Rumaka / K. Vaišļa
B. Balode / L. Mukāne
H
P. Krieva / M. Mamaja
V. Siličyte / L. Kučinskaite
K. Pilžis / R. Gabulaitė
E. Barone / K. Vilsone
Grupu izspēles
1 2 3 4

09:00
B1:B4
M. Gintere
E. Brokāne
21
N. Ozolzīle
S. Ozolina
1
B2:B3
K. Liepiņa
L. Dreimane
11
L. Vilkelytė
G. Bražaitė
21
C1:C4
K. Struka
K. Struka
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
9
C2:C3
M. Rumaka
N. Lipņicka
12
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21

09:15
D1:D4
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
R. Zandere
L. Postnova
10
D2:D3
E. Liepa
R. Puškundze
21
L. Česka
A. Stepane
8
E1:E4
A. Kilke
K. Zvidra
21
A. Kurpniece
T. Berga
4
E2:E3
K. Rozīte
M. Dzene
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
12

09:30
F1:F4
S. Bērziņa
A. Bierande
21
K. Nesterova
K. Gertmane
16
F2:F3
N. Lapsa
V. Tašbulatova
20
D. Lapė
G. Bruzgaite
22
G1:G4
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
B. Balode
L. Mukāne
10
G2:G3
B. Štāla
L. Cabule
21
E. Rumaka
K. Vaišļa
19

09:45
H1:H4
P. Krieva
M. Mamaja
21
E. Barone
K. Vilsone
12
H2:H3
V. Siličyte
L. Kučinskaite
21
K. Pilžis
R. Gabulaitė
14
A1:A3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
L. Bičevska
J. Kalniņa
11
B1:B3
M. Gintere
E. Brokāne
21
L. Vilkelytė
G. Bražaitė
18

10:00
B2:B4
K. Liepiņa
L. Dreimane
21
N. Ozolzīle
S. Ozolina
9
C1:C3
K. Struka
K. Struka
21
R. Raudziņa
E. Bērziņa
10
C2:C4
M. Rumaka
N. Lipņicka
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
12
D1:D3
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
L. Česka
A. Stepane
14

10:15
D2:D4
E. Liepa
R. Puškundze
21
R. Zandere
L. Postnova
13
E1:E3
A. Kilke
K. Zvidra
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
19
E2:E4
K. Rozīte
M. Dzene
21
A. Kurpniece
T. Berga
3
F1:F3
S. Bērziņa
A. Bierande
17
D. Lapė
G. Bruzgaite
21

10:30
F2:F4
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
K. Nesterova
K. Gertmane
12
G1:G3
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
E. Rumaka
K. Vaišļa
13
G2:G4
B. Štāla
L. Cabule
21
B. Balode
L. Mukāne
11
H1:H3
P. Krieva
M. Mamaja
21
K. Pilžis
R. Gabulaitė
16

10:45
H2:H4
V. Siličyte
L. Kučinskaite
21
E. Barone
K. Vilsone
18
A2:A3
L. Osma
S. Strauja
17
L. Bičevska
J. Kalniņa
21
B3:B4
L. Vilkelytė
G. Bražaitė
21
N. Ozolzīle
S. Ozolina
5
B1:B2
M. Gintere
E. Brokāne
21
K. Liepiņa
L. Dreimane
10

11:00
C3:C4
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
K. Bērziņa
K. Šmalca
10
C1:C2
K. Struka
K. Struka
21
M. Rumaka
N. Lipņicka
11
D3:D4
L. Česka
A. Stepane
5
R. Zandere
L. Postnova
21
D1:D2
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
E. Liepa
R. Puškundze
16

11:15
E3:E4
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
A. Kurpniece
T. Berga
4
E1:E2
A. Kilke
K. Zvidra
23
K. Rozīte
M. Dzene
21
F3:F4
D. Lapė
G. Bruzgaite
21
K. Nesterova
K. Gertmane
6
F1:F2
S. Bērziņa
A. Bierande
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
12

11:30
G3:G4
E. Rumaka
K. Vaišļa
21
B. Balode
L. Mukāne
17
G1:G2
K. Kazāka
E. Ratkeviča
15
B. Štāla
L. Cabule
21
H3:H4
K. Pilžis
R. Gabulaitė
12
E. Barone
K. Vilsone
21
H1:H2
P. Krieva
M. Mamaja
23
V. Siličyte
L. Kučinskaite
21

11:45
A1:A2
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
L. Osma
S. Strauja
12
A
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
1
21
12
1
21
11
1 1.83
L. Osma
S. Strauja
0
12
21
0
17
21
3 0.69
L. Bičevska
J. Kalniņa
0
11
21
1
21
17
2 0.84
B
M. Gintere
E. Brokāne
1
21
10
1
21
18
1
21
1
1 2.17
K. Liepiņa
L. Dreimane
0
10
21
0
11
21
1
21
9
3 0.82
L. Vilkelytė
G. Bražaitė
0
18
21
1
21
11
1
21
5
2 1.62
N. Ozolzīle
S. Ozolina
0
1
21
0
9
21
0
5
21
4 0.24
C
K. Struka
K. Struka
1
21
11
1
21
10
1
21
9
1 2.10
M. Rumaka
N. Lipņicka
0
11
21
0
12
21
1
21
12
3 0.81
R. Raudziņa
E. Bērziņa
0
10
21
1
21
12
1
21
10
2 1.21
K. Bērziņa
K. Šmalca
0
9
21
0
12
21
0
10
21
4 0.49
D
M. Aleksejeva
P. Storķe
1
21
16
1
21
14
1
21
10
1 1.58
E. Liepa
R. Puškundze
0
16
21
1
21
8
1
21
13
2 1.38
L. Česka
A. Stepane
0
14
21
0
8
21
0
5
21
4 0.43
R. Zandere
L. Postnova
0
10
21
0
13
21
1
21
5
3 0.94
E
A. Kilke
K. Zvidra
1
23
21
1
21
19
1
21
4
1 1.48
K. Rozīte
M. Dzene
0
21
23
1
21
12
1
21
3
2 1.66
A. Kalniņa
E. Zaķīte
0
19
21
0
12
21
1
21
4
3 1.13
A. Kurpniece
T. Berga
0
4
21
0
3
21
0
4
21
4 0.17
F
S. Bērziņa
A. Bierande
1
21
12
0
17
21
1
21
16
2 1.20
N. Lapsa
V. Tašbulatova
0
12
21
0
20
22
1
21
12
3 0.96
D. Lapė
G. Bruzgaite
1
21
17
1
22
20
1
21
6
1 1.49
K. Nesterova
K. Gertmane
0
16
21
0
12
21
0
6
21
4 0.54
G
K. Kazāka
E. Ratkeviča
0
15
21
1
21
13
1
21
10
2 1.30
B. Štāla
L. Cabule
1
21
15
1
21
19
1
21
11
1 1.40
E. Rumaka
K. Vaišļa
0
13
21
0
19
21
1
21
17
3 0.90
B. Balode
L. Mukāne
0
10
21
0
11
21
0
17
21
4 0.60
H
P. Krieva
M. Mamaja
1
23
21
1
21
16
1
21
12
1 1.33
V. Siličyte
L. Kučinskaite
0
21
23
1
21
14
1
21
18
2 1.15
K. Pilžis
R. Gabulaitė
0
16
21
0
14
21
0
12
21
4 0.67
E. Barone
K. Vilsone
0
12
21
0
18
21
1
21
12
3 0.94

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 M. Gintere
E. Brokāne
1 2.17
A1 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
2 1.83
C1 K. Struka
K. Struka
3 2.10
D1 M. Aleksejeva
P. Storķe
4 1.58
F1 D. Lapė
G. Bruzgaite
5 1.49
E1 A. Kilke
K. Zvidra
6 1.48
G1 B. Štāla
L. Cabule
7 1.40
H1 P. Krieva
M. Mamaja
8 1.33
E2 K. Rozīte
M. Dzene
9 1.66
B2 L. Vilkelytė
G. Bražaitė
10 1.62
D2 E. Liepa
R. Puškundze
11 1.38
G2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
12 1.30
C2 R. Raudziņa
E. Bērziņa
13 1.21
F2 S. Bērziņa
A. Bierande
14 1.20
H2 V. Siličyte
L. Kučinskaite
15 1.15
A2 L. Bičevska
J. Kalniņa
16 0.84
E3 A. Kalniņa
E. Zaķīte
17 1.13
F3 N. Lapsa
V. Tašbulatova
18 0.96
D3 R. Zandere
L. Postnova
19 0.94
H3 E. Barone
K. Vilsone
20 0.94
G3 E. Rumaka
K. Vaišļa
21 0.90
B3 K. Liepiņa
L. Dreimane
22 0.82
C3 M. Rumaka
N. Lipņicka
23 0.81
A3 L. Osma
S. Strauja
24 0.69
H4 K. Pilžis
R. Gabulaitė
25 0.67
G4 B. Balode
L. Mukāne
26 0.60
F4 K. Nesterova
K. Gertmane
27 0.54
C4 K. Bērziņa
K. Šmalca
28 0.49
D4 L. Česka
A. Stepane
29 0.43
B4 N. Ozolzīle
S. Ozolina
30 0.24
E4 A. Kurpniece
T. Berga
31 0.17

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E2 K. Rozīte
M. Dzene
21
G3 E. Rumaka
K. Vaišļa
8
2
C2 R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
F3 N. Lapsa
V. Tašbulatova
12
3
G2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
B3 K. Liepiņa
L. Dreimane
9
4
A2 L. Bičevska
J. Kalniņa
13
C3 M. Rumaka
N. Lipņicka
21
5
D2 E. Liepa
R. Puškundze
21
A3 L. Osma
S. Strauja
8
6
F2 S. Bērziņa
A. Bierande
16
H3 E. Barone
K. Vilsone
21
7
H2 V. Siličyte
L. Kučinskaite
21
E3 A. Kalniņa
E. Zaķīte
11
8
B2 L. Vilkelytė
G. Bražaitė
21
D3 R. Zandere
L. Postnova
10

Zaudētājs 9.-16.v.

9
B1 M. Gintere
E. Brokāne
21
E2 K. Rozīte
M. Dzene
7
10
H1 P. Krieva
M. Mamaja
21
C2 R. Raudziņa
E. Bērziņa
18
11
F1 D. Lapė
G. Bruzgaite
13
G2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
12
D1 M. Aleksejeva
P. Storķe
21
C3 M. Rumaka
N. Lipņicka
16
13
C1 K. Struka
K. Struka
21
D2 E. Liepa
R. Puškundze
17
14