Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Otrais posms U18(M) (Vasara 2023), SMILTENE, LJČPV 2022/2023 U18 meitenes

SMILTENE Tepera ezera pludmale
Datums: 2023-07-19
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-13 17:00
Reģistrācija: 09:00-09:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:20:00
Play-off sākums: 14:00:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES

 


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
M. Gintere / E. Brokāne
D. Lapė / G. Bruzgaite
M. Gurčiūte / L. Vilkelytė
R. Zandere / L. Postnova
B
A. Kilke / K. Zvidra
L. Bičevska / S. Strauja
K. Pilžis / R. Gabulaitė
S. Rikand / B. Männilaan
C
P. Storķe / M. Aleksejeva
L. Osma / J. Kalniņa
L. Česka / A. Stepane
L. Nevedomskytė / V. Eigminaitė
D
K. Kazāka / E. Ratkeviča
S. Vasiliauskaite / G. Vincelovič
E. Juhņeviča / A. Jakuboviča
B. Gruntmane / K. Nakoskina
E
K. Struka / K. Struka
K. Rozīte / M. Dzene
M. Rumaka / D. Ļisicina
K. Lukas / E. Lust
F
V. Siličyte / L. Kučinskaite
B. Štāla / L. Cabule
A. Kalniņa / E. Zaķīte
M. Gailiute / J. Vilimaite
G
S. Bērziņa / A. Bierande
K. Liepiņa / L. Dreimane
E. Rumaka / K. Vaišļa
E. Barone / K. Vilsone
H
D. Šauberga Lēpe / R. Puškundze
N. Lapsa / V. Tašbulatova
R. Raudziņa / E. Bērziņa
G. Bražaitė / A. Žukaitė
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:20
A1:A4
M. Gintere
E. Brokāne
21
R. Zandere
L. Postnova
18
A2:A3
D. Lapė
G. Bruzgaite
21
M. Gurčiūte
L. Vilkelytė
17
B1:B4
A. Kilke
K. Zvidra
21
S. Rikand
B. Männilaan
16
B2:B3
L. Bičevska
S. Strauja
9
K. Pilžis
R. Gabulaitė
21

10:35
C1:C4
P. Storķe
M. Aleksejeva
21
L. Nevedomskytė
V. Eigminaitė
13
C2:C3
L. Osma
J. Kalniņa
22
L. Česka
A. Stepane
24
D1:D4
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
B. Gruntmane
K. Nakoskina
15
D2:D3
S. Vasiliauskaite
G. Vincelovič
21
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
15

10:50
E1:E4
K. Struka
K. Struka
21
K. Lukas
E. Lust
11
E2:E3
K. Rozīte
M. Dzene
21
M. Rumaka
D. Ļisicina
18
F1:F4
V. Siličyte
L. Kučinskaite
21
M. Gailiute
J. Vilimaite
13
F2:F3
B. Štāla
L. Cabule
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
18

11:05
G1:G4
S. Bērziņa
A. Bierande
21
E. Barone
K. Vilsone
18
G2:G3
K. Liepiņa
L. Dreimane
15
E. Rumaka
K. Vaišļa
21
H1:H4
D. Šauberga Lēpe
R. Puškundze
21
G. Bražaitė
A. Žukaitė
23
H2:H3
N. Lapsa
V. Tašbulatova
23
R. Raudziņa
E. Bērziņa
25

11:20
A1:A3
M. Gintere
E. Brokāne
11
M. Gurčiūte
L. Vilkelytė
21
A2:A4
D. Lapė
G. Bruzgaite
21
R. Zandere
L. Postnova
7
B1:B3
A. Kilke
K. Zvidra
21
K. Pilžis
R. Gabulaitė
19
B2:B4
L. Bičevska
S. Strauja
15
S. Rikand
B. Männilaan
21

11:35
C1:C3
P. Storķe
M. Aleksejeva
21
L. Česka
A. Stepane
10
C2:C4
L. Osma
J. Kalniņa
8
L. Nevedomskytė
V. Eigminaitė
21
D1:D3
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
17
D2:D4
S. Vasiliauskaite
G. Vincelovič
21
B. Gruntmane
K. Nakoskina
16

11:50
E1:E3
K. Struka
K. Struka
21
M. Rumaka
D. Ļisicina
11
E2:E4
K. Rozīte
M. Dzene
21
K. Lukas
E. Lust
14
F1:F3
V. Siličyte
L. Kučinskaite
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
16
F2:F4
B. Štāla
L. Cabule
15
M. Gailiute
J. Vilimaite
21

12:05
G1:G3
S. Bērziņa
A. Bierande
18
E. Rumaka
K. Vaišļa
21
G2:G4
K. Liepiņa
L. Dreimane
13
E. Barone
K. Vilsone
21
H1:H3
D. Šauberga Lēpe
R. Puškundze
21
R. Raudziņa
E. Bērziņa
8
H2:H4
N. Lapsa
V. Tašbulatova
15
G. Bražaitė
A. Žukaitė
21

12:20
A3:A4
M. Gurčiūte
L. Vilkelytė
21
R. Zandere
L. Postnova
17
B3:B4
K. Pilžis
R. Gabulaitė
21
S. Rikand
B. Männilaan
19
C3:C4
L. Česka
A. Stepane
20
L. Nevedomskytė
V. Eigminaitė
22
D3:D4
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
21
B. Gruntmane
K. Nakoskina
16

12:35
E3:E4
M. Rumaka
D. Ļisicina
21
K. Lukas
E. Lust
17
F3:F4
A. Kalniņa
E. Zaķīte
17
M. Gailiute
J. Vilimaite
21
G3:G4
E. Rumaka
K. Vaišļa
15
E. Barone
K. Vilsone
21
H3:H4
R. Raudziņa
E. Bērziņa
8
G. Bražaitė
A. Žukaitė
21

12:50
A1:A2
M. Gintere
E. Brokāne
21
D. Lapė
G. Bruzgaite
11
B1:B2
A. Kilke
K. Zvidra
21
L. Bičevska
S. Strauja
13
C1:C2
P. Storķe
M. Aleksejeva
21
L. Osma
J. Kalniņa
9
D1:D2
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
S. Vasiliauskaite
G. Vincelovič
15

13:05
E1:E2
K. Struka
K. Struka
21
K. Rozīte
M. Dzene
10
F1:F2
V. Siličyte
L. Kučinskaite
21
B. Štāla
L. Cabule
19
G1:G2
S. Bērziņa
A. Bierande
21
K. Liepiņa
L. Dreimane
12
H1:H2
D. Šauberga Lēpe
R. Puškundze
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
10
A
M. Gintere
E. Brokāne
1
21
11
0
11
21
1
21
18
3 1.06
D. Lapė
G. Bruzgaite
0
11
21
1
21
17
1
21
7
2 1.18
M. Gurčiūte
L. Vilkelytė
1
21
11
0
17
21
1
21
17
1 1.20
R. Zandere
L. Postnova
0
18
21
0
7
21
0
17
21
4 0.67
B
A. Kilke
K. Zvidra
1
21
13
1
21
19
1
21
16
1 1.31
L. Bičevska
S. Strauja
0
13
21
0
9
21
0
15
21
4 0.59
K. Pilžis
R. Gabulaitė
0
19
21
1
21
9
1
21
19
2 1.24
S. Rikand
B. Männilaan
0
16
21
1
21
15
0
19
21
3 0.98
C
P. Storķe
M. Aleksejeva
1
21
9
1
21
10
1
21
13
1 1.97
L. Osma
J. Kalniņa
0
9
21
0
22
24
0
8
21
4 0.59
L. Česka
A. Stepane
0
10
21
1
24
22
0
20
22
3 0.83
L. Nevedomskytė
V. Eigminaitė
0
13
21
1
21
8
1
22
20
2 1.14
D
K. Kazāka
E. Ratkeviča
1
21
15
1
21
17
1
21
15
1 1.34
S. Vasiliauskaite
G. Vincelovič
0
15
21
1
21
15
1
21
16
2 1.10
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
0
17
21
0
15
21
1
21
16
3 0.91
B. Gruntmane
K. Nakoskina
0
15
21
0
16
21
0
16
21
4 0.75
E
K. Struka
K. Struka
1
21
10
1
21
11
1
21
11
1 1.97
K. Rozīte
M. Dzene
0
10
21
1
21
18
1
21
14
2 0.98
M. Rumaka
D. Ļisicina
0
11
21
0
18
21
1
21
17
3 0.85
K. Lukas
E. Lust
0
11
21
0
14
21
0
17
21
4 0.67
F
V. Siličyte
L. Kučinskaite
1
21
19
1
21
16
1
21
13
1 1.31
B. Štāla
L. Cabule
0
19
21
1
21
18
0
15
21
3 0.92
A. Kalniņa
E. Zaķīte
0
16
21
0
18
21
0
17
21
4 0.81
M. Gailiute
J. Vilimaite
0
13
21
1
21
15
1
21
17
2 1.04
G
S. Bērziņa
A. Bierande
1
21
12
0
18
21
1
21
18
2 1.18
K. Liepiņa
L. Dreimane
0
12
21
0
15
21
0
13
21
4 0.63
E. Rumaka
K. Vaišļa
1
21
18
1
21
15
0
15
21
3 1.06
E. Barone
K. Vilsone
0
18
21
1
21
13