Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Pirmais posms U18(M) (Vasara 2023), VENTSPILS, LJČPV 2022/2023 U18 meitenes

VENTSPILS
Datums: 2023-06-08
Reģistrācijas beigu datums: 2023-06-02 17:00
Reģistrācija: 09:00-09:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:00:00
Play-off sākums:
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Kvalifikācija

Grupas

Grupas

A
M. Gintere / E. Brokāne
A. Leonova / M. Cīrule
P. Krieva / A. Pope Veisa
G. Bražaitė / A. Žukaitė
B
S. Bērziņa / A. Kilke
R. Raudziņa / N. Lipņicka
K. Rozīte / M. Dzene
M. Gailiute / J. Vilimaite
C
K. Struka / K. Struka
N. Lapsa / V. Tašbulatova
G. Vincelovič / G. Petruskaite
E. Barone / K. Vilsone
D
K. Kazāka / E. Ratkeviča
E. Juhņeviča / L. Dreimane
L. Bičevska / J. Kalniņa
P. Āboliņa / E. Baļķīte
E
P. Storķe / E. Liepa
A. Bierande / K. Zvidra
S. Strauja / L. Osma
E. Kozlova / E. Pētersone
F
D. Šauberga Lēpe / L. Ēbere
A. Aleksāne / R. Puškundze
P. Pavlova / O. Silicka
L. Veikša / A. Karhu
G
B. Runce / R. Krūklīte
V. Siličyte / S. Vasiliauskaite
E. Rumaka / K. Vaišļa
B. Balode / L. Mukāne
H
L. Kučinskaite / K. Pilžis
M. Aleksejeva / M. Rumaka
K. Liepiņa / L. Cabule
A. Kalniņa / E. Zaķīte
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:00
A1:A4
M. Gintere
E. Brokāne
21
G. Bražaitė
A. Žukaitė
19
A2:A3
A. Leonova
M. Cīrule
18
P. Krieva
A. Pope Veisa
21
B1:B4
S. Bērziņa
A. Kilke
18
M. Gailiute
J. Vilimaite
21
B2:B3
R. Raudziņa
N. Lipņicka
5
K. Rozīte
M. Dzene
21

10:15
C1:C4
K. Struka
K. Struka
21
E. Barone
K. Vilsone
11
C2:C3
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
G. Vincelovič
G. Petruskaite
13
D1:D4
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
P. Āboliņa
E. Baļķīte
14
D2:D3
E. Juhņeviča
L. Dreimane
11
L. Bičevska
J. Kalniņa
21

10:30
E1:E4
P. Storķe
E. Liepa
21
E. Kozlova
E. Pētersone
12
E2:E3
A. Bierande
K. Zvidra
16
S. Strauja
L. Osma
21
F1:F4
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
L. Veikša
A. Karhu
3
F2:F3
A. Aleksāne
R. Puškundze
21
P. Pavlova
O. Silicka
9

10:45
G1:G4
B. Runce
R. Krūklīte
21
B. Balode
L. Mukāne
17
G2:G3
V. Siličyte
S. Vasiliauskaite
21
E. Rumaka
K. Vaišļa
8
H1:H4
L. Kučinskaite
K. Pilžis
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
7
H2:H3
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
K. Liepiņa
L. Cabule
6

11:00
A1:A3
M. Gintere
E. Brokāne
21
P. Krieva
A. Pope Veisa
7
A2:A4
A. Leonova
M. Cīrule
7
G. Bražaitė
A. Žukaitė
21
B1:B3
S. Bērziņa
A. Kilke
21
K. Rozīte
M. Dzene
9
B2:B4
R. Raudziņa
N. Lipņicka
9
M. Gailiute
J. Vilimaite
21

11:15
C1:C3
K. Struka
K. Struka
21
G. Vincelovič
G. Petruskaite
9
C2:C4
N. Lapsa
V. Tašbulatova
8
E. Barone
K. Vilsone
21
D1:D3
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
L. Bičevska
J. Kalniņa
9
D2:D4
E. Juhņeviča
L. Dreimane
14
P. Āboliņa
E. Baļķīte
21

11:30
E1:E3
P. Storķe
E. Liepa
21
S. Strauja
L. Osma
13
E2:E4
A. Bierande
K. Zvidra
21
E. Kozlova
E. Pētersone
7
F1:F3
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
P. Pavlova
O. Silicka
8
F2:F4
A. Aleksāne
R. Puškundze
21
L. Veikša
A. Karhu
12

11:45
G1:G3
B. Runce
R. Krūklīte
21
E. Rumaka
K. Vaišļa
12
G2:G4
V. Siličyte
S. Vasiliauskaite
21
B. Balode
L. Mukāne
4
H1:H3
L. Kučinskaite
K. Pilžis
21
K. Liepiņa
L. Cabule
9
H2:H4
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
13

12:00
A3:A4
P. Krieva
A. Pope Veisa
7
G. Bražaitė
A. Žukaitė
21
B3:B4
K. Rozīte
M. Dzene
5
M. Gailiute
J. Vilimaite
21
C3:C4
G. Vincelovič
G. Petruskaite
21
E. Barone
K. Vilsone
16
D3:D4
L. Bičevska
J. Kalniņa
11
P. Āboliņa
E. Baļķīte
21

12:15
E3:E4
S. Strauja
L. Osma
21
E. Kozlova
E. Pētersone
17
F3:F4
P. Pavlova
O. Silicka
21
L. Veikša
A. Karhu
7
G3:G4
E. Rumaka
K. Vaišļa
21
B. Balode
L. Mukāne
11
H3:H4
K. Liepiņa
L. Cabule
13
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21

12:30
A1:A2
M. Gintere
E. Brokāne
21
A. Leonova
M. Cīrule
6
B1:B2
S. Bērziņa
A. Kilke
21
R. Raudziņa
N. Lipņicka
8
C1:C2
K. Struka
K. Struka
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
13
D1:D2
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
E. Juhņeviča
L. Dreimane
14

12:45
E1:E2
P. Storķe
E. Liepa
21
A. Bierande
K. Zvidra
17
F1:F2
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
A. Aleksāne
R. Puškundze
13
G1:G2
B. Runce
R. Krūklīte
22
V. Siličyte
S. Vasiliauskaite
20
H1:H2
L. Kučinskaite
K. Pilžis
21
M. Aleksejeva
M. Rumaka
16
A
M. Gintere
E. Brokāne
1
21
6
1
21
7
1
21
19
1 1.97
A. Leonova
M. Cīrule
0
6
21
0
18
21
0
7
21
4 0.49
P. Krieva
A. Pope Veisa
0
7
21
1
21
18
0
7
21
3 0.58
G. Bražaitė
A. Žukaitė
0
19
21
1
21
7
1
21
7
2 1.74
B
S. Bērziņa
A. Kilke
1
21
8
1
21
9
0
18
21
2 1.58
R. Raudziņa
N. Lipņicka
0
8
21
0
5
21
0
9
21
4 0.35
K. Rozīte
M. Dzene
0
9
21
1
21
5
0
5
21
3 0.74
M. Gailiute
J. Vilimaite
1
21
18
1
21
9
1
21
5
1 1.97
C
K. Struka
K. Struka
1
21
13
1
21
9
1
21
11
1 1.91
N. Lapsa
V. Tašbulatova
0
13
21
1
21
13
0
8
21
3 0.76
G. Vincelovič
G. Petruskaite
0
9
21
0
13
21
1
21
16
4 0.74
E. Barone
K. Vilsone
0
11
21
1
21
8
0
16
21
2 0.96
D
K. Kazāka
E. Ratkeviča
1
21
14
1
21
9
1
21
14
1 1.70
E. Juhņeviča
L. Dreimane
0
14
21
0
11
21
0
14
21
4 0.62
L. Bičevska
J. Kalniņa
0
9
21
1
21
11
0
11
21
3 0.77
P. Āboliņa
E. Baļķīte
0
14
21
1
21
14
1
21
11
2 1.22
E
P. Storķe
E. Liepa
1
21
17
1
21
13
1
21
12
1 1.50
A. Bierande
K. Zvidra
0
17
21
0
16
21
1
21
7
3 1.10
S. Strauja
L. Osma
0
13
21
1
21
16
1
21
17
2 1.02
E. Kozlova
E. Pētersone
0
12
21
0
7
21
0
17
21
4 0.57
F
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
1
21
13
1
21
8
1
21
3
1 2.63
A. Aleksāne
R. Puškundze
0
13
21
1
21
9
1
21
12
2 1.31
P. Pavlova
O. Silicka
0
8
21
0
9
21
1
21
7
3 0.78
L. Veikša
A. Karhu
0
3
21
0
12
21
0
7
21
4 0.35
G
B. Runce
R. Krūklīte
1
22
20
1
21
12
1
21
17
1 1.31
V. Siličyte
S. Vasiliauskaite
0
20
22
1
21
8
1
21
4
2 1.82
E. Rumaka
K. Vaišļa
0
12
21
0
8
21
1
21
11
3 0.77
B. Balode
L. Mukāne
0
17
21
0
4
21
0
11
21
4 0.51
H
L. Kučinskaite
K. Pilžis
1
21
16
1
21
9
1
21
7
1 1.97
M. Aleksejeva
M. Rumaka
0
16
21
1
21
6
1
21
13
2 1.45
K. Liepiņa
L. Cabule
0
9
21
0
6
21
0
13
21
4 0.44
A. Kalniņa
E. Zaķīte
0
7
21
0
13
21
1
21
13
3 0.75