Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
FINĀLS U18(M) (Ziema 2022/2023), RUUKKI, LJČPV 2022/2023 U18 meitenes

RUUKKI
Datums: 2023-03-26
Reģistrācijas beigu datums: 2023-03-21 17:00
Reģistrācija: 12:30:00
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 13:00:00
Play-off sākums:
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt
Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
D. Šauberga Lēpe / A. Aleksāne
M. Savicka / D. Reinholde
J. Kalniņa / L. Bičevska
B
S. Bērziņa / A. Kilke
A. Leonova / M. Cīrule
K. Rozīte / M. Dzene
A. Karhu / L. Veikša
C
A. Kotāne / M. Gintere
N. Lapsa / V. Tašbulatova
L. Osma / S. Strauja
A. Kurpniece / T. Berga
D
E. Jaudzeme / P. Storķe
B. Štāla / L. Dreimane
A. Jakuboviča / E. Juhņeviča
A. Suprunoviča / K. Nesterova
E
M. Mamaja / P. Krieva
D. Račika / N. Lipņicka
J. Šinkeviča / K. Ratniece
A. Kalniņa / E. Zaķīte
F
E. Ratkeviča / K. Kazāka
M. Rumaka / M. Aleksejeva
E. Kalijeva / L. Cabule
B. Balode / M. Feldmane
Grupu izspēles
1 2 5 6

13:00
B1:B4
S. Bērziņa
A. Kilke
21
A. Karhu
L. Veikša
11
B2:B3
A. Leonova
M. Cīrule
12
K. Rozīte
M. Dzene
21
C1:C4
A. Kotāne
M. Gintere
21
A. Kurpniece
T. Berga
6
C2:C3
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
L. Osma
S. Strauja
15

13:15
D1:D4
E. Jaudzeme
P. Storķe
21
A. Suprunoviča
K. Nesterova
14
D2:D3
B. Štāla
L. Dreimane
21
A. Jakuboviča
E. Juhņeviča
19
E1:E4
M. Mamaja
P. Krieva
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
4
E2:E3
D. Račika
N. Lipņicka
21
J. Šinkeviča
K. Ratniece
9

13:30
F1:F4
E. Ratkeviča
K. Kazāka
21
B. Balode
M. Feldmane
14
F2:F3
M. Rumaka
M. Aleksejeva
21
E. Kalijeva
L. Cabule
10
A1:A3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
J. Kalniņa
L. Bičevska
11
B1:B3
S. Bērziņa
A. Kilke
21
K. Rozīte
M. Dzene
7

13:45
B2:B4
A. Leonova
M. Cīrule
23
A. Karhu
L. Veikša
21
C1:C3
A. Kotāne
M. Gintere
21
L. Osma
S. Strauja
19
C2:C4
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
A. Kurpniece
T. Berga
4
D1:D3
E. Jaudzeme
P. Storķe
21
A. Jakuboviča
E. Juhņeviča
13

14:00
D2:D4
B. Štāla
L. Dreimane
21
A. Suprunoviča
K. Nesterova
13
E1:E3
M. Mamaja
P. Krieva
21
J. Šinkeviča
K. Ratniece
6
E2:E4
D. Račika
N. Lipņicka
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
12
F1:F3
E. Ratkeviča
K. Kazāka
16
E. Kalijeva
L. Cabule
21

14:15
F2:F4
M. Rumaka
M. Aleksejeva
21
B. Balode
M. Feldmane
10
A2:A3
M. Savicka
D. Reinholde
15
J. Kalniņa
L. Bičevska
21
B3:B4
K. Rozīte
M. Dzene
21
A. Karhu
L. Veikša
9
C3:C4
L. Osma
S. Strauja
21
A. Kurpniece
T. Berga
11

14:30
D3:D4
A. Jakuboviča
E. Juhņeviča
21
A. Suprunoviča
K. Nesterova
19
E3:E4
J. Šinkeviča
K. Ratniece
14
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21

14:45
F3:F4
E. Kalijeva
L. Cabule
21
B. Balode
M. Feldmane
10
A1:A2
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
M. Savicka
D. Reinholde
10
B1:B2
S. Bērziņa
A. Kilke
21
A. Leonova
M. Cīrule
11
C1:C2
A. Kotāne
M. Gintere
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
5

15:00
D1:D2
E. Jaudzeme
P. Storķe
21
B. Štāla
L. Dreimane
7
E1:E2
M. Mamaja
P. Krieva
23
D. Račika
N. Lipņicka
21
F1:F2
E. Ratkeviča
K. Kazāka
15
M. Rumaka
M. Aleksejeva
21
A
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
1
21
10
1
21
11
1 2.00
M. Savicka
D. Reinholde
0
10
21
0
15
21
3 0.60
J. Kalniņa
L. Bičevska
0
11
21
1
21
15
2 0.89
B
S. Bērziņa
A. Kilke
1
21
11
1
21
7
1
21
11
1 2.17
A. Leonova
M. Cīrule
0
11
21
0
12
21
1
23
21
3 0.73
K. Rozīte
M. Dzene
0
7
21
1
21
12
1
21
9
2 1.17
A. Karhu
L. Veikša
0
11
21
0
21
23
0
9
21
4 0.63
C
A. Kotāne
M. Gintere
1
21
5
1
21
19
1
21
6
1 2.10
N. Lapsa
V. Tašbulatova
0
5
21
1
21
15
1
21
4
2 1.18
L. Osma
S. Strauja
0
19
21
0
15
21
1
21
11
3 1.04
A. Kurpniece
T. Berga
0
6
21
0
4
21
0
11
21
4 0.33
D
E. Jaudzeme
P. Storķe
1
21
7
1
21
13
1
21
14
1 1.85
B. Štāla
L. Dreimane
0
7
21
1
21
19
1
21
13
2 0.92
A. Jakuboviča
E. Juhņeviča
0
13
21
0
19
21
1
21
19
3 0.87
A. Suprunoviča
K. Nesterova
0
14
21
0
13
21
0
19
21
4 0.73
E
M. Mamaja
P. Krieva
1
23
21
1
21
6
1
21
4
1 2.10
D. Račika
N. Lipņicka
0
21
23
1
21
9
1
21
12
2 1.43
J. Šinkeviča
K. Ratniece
0
6
21
0
9
21
0
14
21
4 0.46
A. Kalniņa
E. Zaķīte
0
4
21
0
12
21
1
21
14
3 0.66
F
E. Ratkeviča
K. Kazāka
0
15
21
0
16
21
1
21
14
3 0.93
M. Rumaka
M. Aleksejeva
1
21
15
1
21
10
1
21
10
1 1.80
E. Kalijeva
L. Cabule
1
21
16
0
10
21
1
21
10
2 1.11
B. Balode
M. Feldmane
0
14
21
0
10
21
0
10
21
4 0.54

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
1 2 3 4
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
492
2
S. Bērziņa
A. Kilke
460
3
M. Gintere
A. Kotāne
408
4
E. Jaudzeme
P. Storķe
404
5
P. Krieva
M. Mamaja
376
6
K. Kazāka
E. Ratkeviča
340
7
M. Aleksejeva
M. Rumaka
244
8
N. Lipņicka
D. Račika
208
9
B. Štāla
L. Dreimane
184
10
N. Lapsa
V. Tašbulatova
152
11
A. Leonova
M. Cīrule
104
12
M. Savicka
D. Reinholde
92
13
L. Bičevska
J. Kalniņa
76
14
K. Rozīte
M. Dzene
72
15
S. Strauja
L. Osma
68
16
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
64
17
J. Šinkeviča
K. Ratniece
64
18
E. Kalijeva
L. Cabule
60
19
B. Balode
M. Feldmane
52
20
A. Kalniņa
E. Zaķīte
32
21
K. Nesterova
A. Suprunoviča
24
22
A. Kurpniece
T. Berga
16
23
L. Veikša
A. Karhu
12
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
Beach Box GEPARDI
80 40
2
P. Krieva
M. Mamaja
Beach Box GEPARDI
72 36
3
S. Bērziņa
A. Kilke
Beach Box GEPARDI
O-Sands
64 32
4
M. Aleksejeva
M. Rumaka
Mārupes novada sporta skola
Rīgas volejbola skola
56 28
5
E. Jaudzeme
P. Storķe
RUUKKI
Mārupes novada sporta skola
48 24
6
B. Štāla
L. Dreimane
Beach Box GEPARDI
48 24
7
A. Leonova
M. Cīrule
Beach Arēna
48 24
8
K. Rozīte
M. Dzene
Smiltenes PBJSS
48 24
9
M. Gintere
A. Kotāne
RUUKKI
40 20
10
K. Kazāka
E. Ratkeviča
Beach Arēna
40 20
11
N. Lipņicka
D. Račika
O-Sands
40 20
12
N. Lapsa
V. Tašbulatova
Mārupes novada sporta skola
40 20
13
L. Bičevska
J. Kalniņa
Smiltenes PBJSS
40 20
14
S. Strauja
L. Osma
Smiltenes PBJSS
40 20
15
E. Kalijeva
L. Cabule
Minusas volejbola skola
Beach Box GEPARDI
40 20
16
A. Kalniņa
E. Zaķīte
Beach Box GEPARDI
40 20
17
M. Savicka
D. Reinholde
O-Sands
32 16
18
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
Beach Box GEPARDI
32 16
19
J. Šinkeviča
K. Ratniece
Beach Box GEPARDI
32 16
20
B. Balode
M. Feldmane
Beach Box GEPARDI
Beach Arēna
32 16
21
K. Nesterova
A. Suprunoviča
Rīgas volejbola skola
Beach Box GEPARDI
32 16
22
A. Kurpniece
T. Berga
O-Sands
Beach Arēna
32 16
23
L. Veikša
A. Karhu
RUUKKI
32 16
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Denēva Šauberga Lēpe
Alise Aleksāne
Beach Box GEPARDI
SUDRABS
Paula Krieva
Monika Mamaja
Beach Box GEPARDI
BRONZA
Sanija Bērziņa
Anna Kilke
Beach Box GEPARDI
O-Sands
KOKA MEDAĻA
Milana Tīna Aleksejeva
Megija Rumaka
Mārupes novada sporta skola
Rīgas volejbola skola