Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Pirmais posms U14(M) (Vasara 2023), VENTSPILS, LJČPV 2022/2023 U14 meitenēm

VENTSPILS
Datums: 2023-06-06
Reģistrācijas beigu datums: 2023-05-31 17:00
Reģistrācija: 09:00-09:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:00:00
Play-off sākums: 11:30:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
R. Raudziņa / M. Aleksejeva
M. Jaundžeikare / L. Arhipova
K. Feldmane / A. Olekša
B
E. Birzkalne / K. Mamaja
M. Lazdiņa / G. Skribe
P. Šveicere / U. Upmale
K. Ciemiņa / V. Matveja
C
E. Ūburga / L. Bičevska
L. Polačenko / S. Pupiņa
A. Kovaļova / E. Frīdberga
M. Sīpola / M. Kraukle
D
L. Ozoliņa / S. Velaviča
E. Dimante / M. Kalniņa
A. Šimanovska / K. Balode
A. Cera / I. Grišjāne
E
U. Allere / K. Bērziņa
P. Strupka / T. Paukšēna
E. Baltvilka / M. Tukāne
M. Švēde / H. Sīviņa
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:00
B1:B4
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
K. Ciemiņa
V. Matveja
6
B2:B3
M. Lazdiņa
G. Skribe
21
P. Šveicere
U. Upmale
9
C1:C4
E. Ūburga
L. Bičevska
21
M. Sīpola
M. Kraukle
3
C2:C3
L. Polačenko
S. Pupiņa
19
A. Kovaļova
E. Frīdberga
21

10:15
D1:D4
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
A. Cera
I. Grišjāne
6
D2:D3
E. Dimante
M. Kalniņa
21
A. Šimanovska
K. Balode
9
E1:E4
U. Allere
K. Bērziņa
21
M. Švēde
H. Sīviņa
10
E2:E3
P. Strupka
T. Paukšēna
21
E. Baltvilka
M. Tukāne
6

10:30
A1:A3
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
K. Feldmane
A. Olekša
6
B1:B3
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
P. Šveicere
U. Upmale
6
B2:B4
M. Lazdiņa
G. Skribe
21
K. Ciemiņa
V. Matveja
7
C1:C3
E. Ūburga
L. Bičevska
21
A. Kovaļova
E. Frīdberga
12

10:45
C2:C4
L. Polačenko
S. Pupiņa
21
M. Sīpola
M. Kraukle
10
D1:D3
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
A. Šimanovska
K. Balode
9
D2:D4
E. Dimante
M. Kalniņa
21
A. Cera
I. Grišjāne
16
E1:E3
U. Allere
K. Bērziņa
21
E. Baltvilka
M. Tukāne
10

11:00
E2:E4
P. Strupka
T. Paukšēna
21
M. Švēde
H. Sīviņa
5
A2:A3
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
21
K. Feldmane
A. Olekša
8
B3:B4
P. Šveicere
U. Upmale
21
K. Ciemiņa
V. Matveja
15

11:15
C3:C4
A. Kovaļova
E. Frīdberga
21
M. Sīpola
M. Kraukle
16
D3:D4
A. Šimanovska
K. Balode
12
A. Cera
I. Grišjāne
21

11:30
E3:E4
E. Baltvilka
M. Tukāne
21
M. Švēde
H. Sīviņa
14
A1:A2
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
7
B1:B2
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
M. Lazdiņa
G. Skribe
8
C1:C2
E. Ūburga
L. Bičevska
21
L. Polačenko
S. Pupiņa
18

11:45
D1:D2
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
E. Dimante
M. Kalniņa
7
E1:E2
U. Allere
K. Bērziņa
19
P. Strupka
T. Paukšēna
21
A
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
1
21
7
1
21
6
1 3.23
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
0
7
21
1
21
8
2 0.97
K. Feldmane
A. Olekša
0
6
21
0
8
21
3 0.33
B
E. Birzkalne
K. Mamaja
1
21
8
1
21
6
1
21
6
1 3.15
M. Lazdiņa
G. Skribe
0
8
21
1
21
9
1
21
7
2 1.35
P. Šveicere
U. Upmale
0
6
21
0
9
21
1
21
15
3 0.63
K. Ciemiņa
V. Matveja
0
6
21
0
7
21
0
15
21
4 0.44
C
E. Ūburga
L. Bičevska
1
21
18
1
21
12
1
21
3
1 1.91
L. Polačenko
S. Pupiņa
0
18
21
0
19
21
1
21
10
3 1.12
A. Kovaļova
E. Frīdberga
0
12
21
1
21
19
1
21
16
2 0.96
M. Sīpola
M. Kraukle
0
3
21
0
10
21
0
16
21
4 0.46
D
L. Ozoliņa
S. Velaviča
1
21
7
1
21
9
1
21
6
1 2.86
E. Dimante
M. Kalniņa
0
7
21
1
21
9
1
21
16
2 1.07
A. Šimanovska
K. Balode
0
9
21
0
9
21
0
12
21
4 0.48
A. Cera
I. Grišjāne
0
6
21
0
16
21
1
21
12
3 0.80
E
U. Allere
K. Bērziņa
0
19
21
1
21
10
1
21
10
2 1.49
P. Strupka
T. Paukšēna
1
21
19
1
21
6
1
21
5
1 2.10
E. Baltvilka
M. Tukāne
0
10
21
0
6
21
1
21
14
3 0.66
M. Švēde
H. Sīviņa
0
10
21
0
5
21
0
14
21
4 0.46

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 R. Raudziņa
M. Aleksejeva
1 3.23
B1 E. Birzkalne
K. Mamaja
2 3.15
D1 L. Ozoliņa
S. Velaviča
3 2.86
C1 E. Ūburga
L. Bičevska
4 1.91
E1 P. Strupka
T. Paukšēna
5 2.10
E2 U. Allere
K. Bērziņa
6 1.49
B2 M. Lazdiņa
G. Skribe
7 1.35
D2 E. Dimante
M. Kalniņa
8 1.07
A2 M. Jaundžeikare
L. Arhipova
9 0.97
C2 A. Kovaļova
E. Frīdberga
10 0.96
C3 L. Polačenko
S. Pupiņa
11 1.12
D3 A. Cera
I. Grišjāne
12 0.80
E3 E. Baltvilka
M. Tukāne
13 0.66
B3 P. Šveicere
U. Upmale
14 0.63
A3 K. Feldmane
A. Olekša
15 0.33
D4 A. Šimanovska
K. Balode
16 0.48
C4 M. Sīpola
M. Kraukle
17 0.46
E4 M. Švēde
H. Sīviņa
18 0.46
B4 K. Ciemiņa
V. Matveja
19 0.44

Zaudētājs 17.-24.v.

1
D4 A. Šimanovska
K. Balode
19
C4 M. Sīpola
M. Kraukle
21
2
3
4
5
6
7
8

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
C4 M. Sīpola
M. Kraukle
6
10
E2 U. Allere
K. Bērziņa
21
B2 M. Lazdiņa
G. Skribe
9
11
E1 P. Strupka
T. Paukšēna
21
B3 P. Šveicere
U. Upmale
9
12
C1 E. Ūburga
L. Bičevska
21
D3 A. Cera
I. Grišjāne
18
13
D1 L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
E3 E. Baltvilka
M. Tukāne
10
14
C2 A. Kovaļova
E. Frīdberga
18
A2 M. Jaundžeikare
L. Arhipova
21
15
A3 K. Feldmane
A. Olekša
12
D2 E. Dimante
M. Kalniņa
21
16
B1 E. Birzkalne
K. Mamaja
21
C3 L. Polačenko
S. Pupiņa
12

Zaudētājs 5.-8.v.

17
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
U. Allere
K. Bērziņa
16
18
P. Strupka
T. Paukšēna
21
E. Ūburga
L. Bičevska
17
19
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
17
20
E. Dimante
M. Kalniņa
6
E. Birzkalne
K. Mamaja
21

Pusfināli

21
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
21
P. Strupka
T. Paukšēna
9
15
22
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
21
E. Birzkalne
K. Mamaja
10
11

Fināls, 3.v. spēle

23
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
21
L. Ozoliņa
S. Velaviča
14
16
24
P. Strupka
T. Paukšēna
21
21
E. Birzkalne
K. Mamaja
13
16
1 2 3 4

11:30
A. Šimanovska
K. Balode
19
M. Sīpola
M. Kraukle
21
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
M. Sīpola
M. Kraukle
6
U. Allere
K. Bērziņa
21
M. Lazdiņa
G. Skribe
9
P. Strupka
T. Paukšēna
21
P. Šveicere
U. Upmale
9
E. Ūburga
L. Bičevska
21
A. Cera
I. Grišjāne
18
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
E. Baltvilka
M. Tukāne
10
A. Kovaļova
E. Frīdberga
18
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
21
K. Feldmane
A. Olekša
12
E. Dimante
M. Kalniņa
21
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
L. Polačenko
S. Pupiņa
12
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
U. Allere
K. Bērziņa
16
P. Strupka
T. Paukšēna
21
E. Ūburga
L. Bičevska
17
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
17
E. Dimante
M. Kalniņa
6
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21 21
P. Strupka
T. Paukšēna
9 15
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21 21
E. Birzkalne
K. Mamaja
10 11
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21 21
L. Ozoliņa
S. Velaviča
14 16
P. Strupka
T. Paukšēna
21 21
E. Birzkalne
K. Mamaja
13 16
1. raunds
A. Šimanovska
K. Balode
19
M. Sīpola
M. Kraukle
21
Astotdaļfināls
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
M. Sīpola
M. Kraukle
6
U. Allere
K. Bērziņa
21
M. Lazdiņa
G. Skribe
9
P. Strupka
T. Paukšēna
21
P. Šveicere
U. Upmale
9
E. Ūburga
L. Bičevska
21
A. Cera
I. Grišjāne
18
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
E. Baltvilka
M. Tukāne
10
A. Kovaļova
E. Frīdberga
18
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
21
K. Feldmane
A. Olekša
12
E. Dimante
M. Kalniņa
21
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
L. Polačenko
S. Pupiņa
12
Ceturtdaļfināls
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21
U. Allere
K. Bērziņa
16
P. Strupka
T. Paukšēna
21
E. Ūburga
L. Bičevska
17
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
17
E. Dimante
M. Kalniņa
6
E. Birzkalne
K. Mamaja
21
Pusfināls
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21 21
P. Strupka
T. Paukšēna
9 15
L. Ozoliņa
S. Velaviča
21 21
E. Birzkalne
K. Mamaja
10 11
Fināls
R. Raudziņa
M. Aleksejeva
21 21
L. Ozoliņa
S. Velaviča
14 16
P. Strupka
T. Paukšēna
21 21
E. Birzkalne
K. Mamaja
13 16
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
660
2
K. Mamaja
E. Birzkalne
528
3
L. Bičevska
E. Ūburga
448
4
S. Velaviča
L. Ozoliņa
408
5
K. Bērziņa
U. Allere
312
6
T. Paukšēna
P. Strupka
296
7
M. Kalniņa
E. Dimante
208
8
S. Pupiņa
L. Polačenko
168
9
G. Skribe
M. Lazdiņa
120
10
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
100
11
K. Feldmane
A. Olekša
88
12
P. Šveicere
U. Upmale
76
13
A. Kovaļova
E. Frīdberga
20
14
A. Šimanovska
K. Balode
0
15
M. Tukāne
E. Baltvilka
0
16
M. Švēde
H. Sīviņa
0
17
I. Grišjāne
A. Cera
0
18
M. Kraukle
M. Sīpola
0
19
K. Ciemiņa
V. Matveja
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
M. Aleksejeva
R. Raudziņa
Mārupes novada sporta skola
O-Sands
80 40
2
S. Velaviča
L. Ozoliņa
VK Saldus
72 36
3
T. Paukšēna
P. Strupka
Volejbola klubs "Ķirzaka"
64 32
4
K. Mamaja
E. Birzkalne
Beach Box GEPARDI
56 28
5-8
L. Bičevska
E. Ūburga
Smiltenes PBJSS
48 24
5-8
K. Bērziņa
U. Allere
Mārupes novada sporta skola
48 24
5-8
M. Kalniņa
E. Dimante
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
5-8
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
Beach Box GEPARDI
48 24
9-16
S. Pupiņa
L. Polačenko
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-16
G. Skribe
M. Lazdiņa
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
K. Feldmane
A. Olekša
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-16
P. Šveicere
U. Upmale
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
9-16
A. Kovaļova
E. Frīdberga
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
M. Tukāne
E. Baltvilka
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-16
I. Grišjāne
A. Cera
Smiltenes PBJSS
40 20
9-16
M. Kraukle
M. Sīpola
Smiltenes PBJSS
40 20
17-19
A. Šimanovska
K. Balode
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-19
M. Švēde
H. Sīviņa
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-19
K. Ciemiņa
V. Matveja
Smiltenes PBJSS
32 16
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Milana Tīna Aleksejeva
Romija Raudziņa
Mārupes novada sporta skola
O-Sands
SUDRABS
Simona Velaviča
Luīze Ozoliņa
VK Saldus
BRONZA
Tīna Paukšēna
Paulīna Strupka
Volejbola klubs "Ķirzaka"
KOKA MEDAĻA
Karla Mamaja
Emilija Birzkalne
Beach Box GEPARDI