Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
FINĀLS U16(M) (Vasara 2023), MĀRUPE, LJČPV 2022/2023 U16 meitenes

MĀRUPE Lavandas, Mārupes novads, RUUKKI
Datums: 2023-08-29
Reģistrācijas beigu datums: 2023-08-23 17:00
Reģistrācija: 08:30-08:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:00:00
Play-off sākums: 11:00:00
Laukumu skaits: 6
Valsts ierobežojums: Latvija
Minimālā dalība čempionāta posmos: 2
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
M. Mamaja / D. Šauberga Lēpe
E. Bole / K. Nesterova
K. Siliņa / L. Pauriņa
B
P. Krieva / A. Aleksāne
B. Stepiņa / R. Stepiņa
P. Zemvalde / B. Gruntmane
C
M. Aleksejeva / M. Rumaka
A. Suprunoviča / L. Staško
N. Bremšmite / A. Bļase
D
T. Cepurīte / K. Gertmane
A. Kalniņa / E. Zaķīte
T. Paukšēna / P. Strupka
E. Birzkalne / S. Strautiņa
E
P. Āboliņa / E. Kozlova
L. Bičevska / S. Strauja
L. Blaka / L. Veikša
J. Vauļina / P. Paviļjāne
F
R. Raudziņa / E. Bērziņa
M. Pāla / M. Paņko
K. Bērziņa / O. Linde
K. Kļaviņa / U. Allere
G
K. Rozīte / M. Dzene
B. Balode / L. Mukāne
S. Kalniņa / L. Vjatere
A. Gorovaja / L. Dreimane
H
K. Pļaviņa / L. Arhipova
K. Lodziņa / E. Krīgere
I. Ķiģele / E. Ribule
R. Reinika / A. Šķipore
Grupu izspēles
1 2 5 6 7 8

09:00
D1:D4
T. Cepurīte
K. Gertmane
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
15
D2:D3
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
T. Paukšēna
P. Strupka
6
E1:E4
P. Āboliņa
E. Kozlova
23
J. Vauļina
P. Paviļjāne
21
E2:E3
L. Bičevska
S. Strauja
21
L. Blaka
L. Veikša
12
F1:F4
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
K. Kļaviņa
U. Allere
14
F2:F3
M. Pāla
M. Paņko
18
K. Bērziņa
O. Linde
21

09:15
G1:G4
K. Rozīte
M. Dzene
21
A. Gorovaja
L. Dreimane
2
G2:G3
B. Balode
L. Mukāne
21
S. Kalniņa
L. Vjatere
12
H1:H4
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
R. Reinika
A. Šķipore
4
H2:H3
K. Lodziņa
E. Krīgere
21
I. Ķiģele
E. Ribule
3
A1:A3
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
5
B1:B3
P. Krieva
A. Aleksāne
21
P. Zemvalde
B. Gruntmane
10

09:30
C1:C3
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
N. Bremšmite
A. Bļase
10
D1:D3
T. Cepurīte
K. Gertmane
21
T. Paukšēna
P. Strupka
9
D2:D4
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
6
E1:E3
P. Āboliņa
E. Kozlova
12
L. Blaka
L. Veikša
21
E2:E4
L. Bičevska
S. Strauja
21
J. Vauļina
P. Paviļjāne
8
F1:F3
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
K. Bērziņa
O. Linde
11

09:45
F2:F4
M. Pāla
M. Paņko
21
K. Kļaviņa
U. Allere
15
G1:G3
K. Rozīte
M. Dzene
21
S. Kalniņa
L. Vjatere
3
G2:G4
B. Balode
L. Mukāne
21
A. Gorovaja
L. Dreimane
3
H1:H3
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
I. Ķiģele
E. Ribule
4
H2:H4
K. Lodziņa
E. Krīgere
21
R. Reinika
A. Šķipore
14
A2:A3
E. Bole
K. Nesterova
18
K. Siliņa
L. Pauriņa
21

10:00
B2:B3
B. Stepiņa
R. Stepiņa
21
P. Zemvalde
B. Gruntmane
23
C2:C3
A. Suprunoviča
L. Staško
21
N. Bremšmite
A. Bļase
23
D3:D4
T. Paukšēna
P. Strupka
19
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
D1:D2
T. Cepurīte
K. Gertmane
14
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
E3:E4
L. Blaka
L. Veikša
26
J. Vauļina
P. Paviļjāne
24
E1:E2
P. Āboliņa
E. Kozlova
12
L. Bičevska
S. Strauja
21

10:15
F3:F4
K. Bērziņa
O. Linde
21
K. Kļaviņa
U. Allere
15
F1:F2
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
M. Pāla
M. Paņko
11
G3:G4
S. Kalniņa
L. Vjatere
21
A. Gorovaja
L. Dreimane
14
G1:G2
K. Rozīte
M. Dzene
21
B. Balode
L. Mukāne
5
H3:H4
I. Ķiģele
E. Ribule
1
R. Reinika
A. Šķipore
21
H1:H2
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
K. Lodziņa
E. Krīgere
13

10:30
A1:A2
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
21
E. Bole
K. Nesterova
13
B1:B2
P. Krieva
A. Aleksāne
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
9
C1:C2
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
A. Suprunoviča
L. Staško
5
A
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
1
21
13
1
21
5
1 2.33
E. Bole
K. Nesterova
0
13
21
0
18
21
3 0.74
K. Siliņa
L. Pauriņa
0
5
21
1
21
18
2 0.67
B
P. Krieva
A. Aleksāne
1
21
9
1
21
10
1 2.21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
0
9
21
0
21
23
3 0.68
P. Zemvalde
B. Gruntmane
0
10
21
1
23
21
2 0.79
C
M. Aleksejeva
M. Rumaka
1
21
5
1
21
10
1 2.80
A. Suprunoviča
L. Staško
0
5
21
0
21
23
3 0.59
N. Bremšmite
A. Bļase
0
10
21
1
23
21
2 0.79
D
T. Cepurīte
K. Gertmane
0
14
21
1
21
9
1
21
15
2 1.24
A. Kalniņa
E. Zaķīte
1
21
14
1
21
6
1
21
6
1 2.42
T. Paukšēna
P. Strupka
0
9
21
0
6
21
0
19
21
4 0.54
E. Birzkalne
S. Strautiņa
0
15
21
0
6
21
1
21
19
3 0.69
E
P. Āboliņa
E. Kozlova
0
12
21
0
12
21
1
23
21
3 0.75
L. Bičevska
S. Strauja
1
21
12
1
21
12
1
21
8
1 1.97
L. Blaka
L. Veikša
1
21
12
0
12
21
1
26
24
2 1.04
J. Vauļina
P. Paviļjāne
0
21
23
0
8
21
0
24
26
4 0.76
F
R. Raudziņa
E. Bērziņa
1
21
11
1
21
11
1
21
14
1 1.75
M. Pāla
M. Paņko
0
11
21
0
18
21
1
21
15
3 0.88
K. Bērziņa
O. Linde
0
11
21
1
21
18
1
21
15
2 0.98
K. Kļaviņa
U. Allere
0
14
21
0
15
21
0
15
21
4 0.70
G
K. Rozīte
M. Dzene
1
21
5
1
21
3
1
21
2
1 6.30
B. Balode
L. Mukāne
0
5
21
1
21
12
1
21
3
2 1.31
S. Kalniņa
L. Vjatere
0
3
21
0
12
21
1
21
14
3 0.64
A. Gorovaja
L. Dreimane
0
2
21
0
3
21
0
14
21
4 0.30
H
K. Pļaviņa
L. Arhipova
1
21
13
1
21
4
1
21
4
1 3.00
K. Lodziņa
E. Krīgere
0
13
21
1
21
3
1
21
14
2 1.45
I. Ķiģele
E. Ribule
0
4
21
0
3
21
0
1
21
4 0.13
R. Reinika
A. Šķipore
0
4
21
0
14
21
1
21
1
3 0.91

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
1 2.33
B1 P. Krieva
A. Aleksāne
2 2.21
C1 M. Aleksejeva
M. Rumaka
3 2.80
D1 A. Kalniņa
E. Zaķīte
4 2.42
E1 L. Bičevska
S. Strauja
5 1.97
F1 R. Raudziņa
E. Bērziņa
6 1.75
G1 K. Rozīte
M. Dzene
7 6.30
H1 K. Pļaviņa
L. Arhipova
8 3.00
H2 K. Lodziņa
E. Krīgere
9 1.45
G2 B. Balode
L. Mukāne
10 1.31
D2 T. Cepurīte
K. Gertmane
11 1.24
E2 L. Blaka
L. Veikša
12 1.04
F2 K. Bērziņa
O. Linde
13 0.98
B2 P. Zemvalde
B. Gruntmane
14 0.79
C2 N. Bremšmite
A. Bļase
15 0.79
A2 K. Siliņa
L. Pauriņa
16 0.67
H3 R. Reinika
A. Šķipore
17 0.91
F3 M. Pāla
M. Paņko
18 0.88
E3 P. Āboliņa
E. Kozlova
19 0.75
A3 E. Bole
K. Nesterova
20 0.74
D3 E. Birzkalne
S. Strautiņa
21 0.69
B3 B. Stepiņa
R. Stepiņa
22 0.68
G3 S. Kalniņa
L. Vjatere
23 0.64
C3 A. Suprunoviča
L. Staško
24 0.59
E4 J. Vauļina
P. Paviļjāne
25 0.76
F4 K. Kļaviņa
U. Allere
26 0.70
D4 T. Paukšēna
P. Strupka
27 0.54
G4 A. Gorovaja
L. Dreimane
28 0.30
H4 I. Ķiģele
E. Ribule
29 0.13

Zaudētājs 17.-24.v.

1
G2 B. Balode
L. Mukāne
12
D3 E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
2
E2 L. Blaka
L. Veikša
14
B3 B. Stepiņa
R. Stepiņa
21
3
F2 K. Bērziņa
O. Linde
16
A3 E. Bole
K. Nesterova
21
4
H2 K. Lodziņa
E. Krīgere
21
G3 S. Kalniņa
L. Vjatere
10
5
A2 K. Siliņa
L. Pauriņa
22
F3 M. Pāla
M. Paņko
20
6
B2 P. Zemvalde
B. Gruntmane
21
E3 P. Āboliņa
E. Kozlova
15
7
D2 T. Cepurīte
K. Gertmane
23
C3 A. Suprunoviča
L. Staško
21
8
C2 N. Bremšmite
A. Bļase
13
H3 R. Reinika
A. Šķipore
21

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
21
D3 E. Birzkalne
S. Strautiņa
3
10
H1 K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
B3 B. Stepiņa
R. Stepiņa
6
11
E1 L. Bičevska
S. Strauja
21
A3 E. Bole
K. Nesterova
17
12
D1 A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
H2 K. Lodziņa
E. Krīgere
13
13
C1 M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
A2 K. Siliņa
L. Pauriņa
8
14
F1 R. Raudziņa
E. Bērziņa
12
B2 P. Zemvalde
B. Gruntmane
21
15
G1 K. Rozīte
M. Dzene
21
D2 T. Cepurīte
K. Gertmane
7
16
B1 P. Krieva
A. Aleksāne
21
H3 R. Reinika
A. Šķipore
3

Zaudētājs 5.-8.v.

21
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
23
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
22
L. Bičevska
S. Strauja
17
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
23
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
P. Zemvalde
B. Gruntmane
10
24
K. Rozīte
M. Dzene
10
P. Krieva
A. Aleksāne
21

Pusfināli

31
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
21
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
7
9