Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Trešais posms U16(M) (Vasara 2023), OGRE, LJČPV 2022/2023 U16 meitenes

OGRE Skolas iela 21, Ogre
Datums: 2023-08-04
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-28 17:00
Reģistrācija: 9:00-9:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:00:00
Play-off sākums: 13:15:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Kvalifikācija

Grupas

Grupas

A
P. Krieva / D. Šauberga Lēpe
A. Muzičenko / K. Romaņenkova
A. Bļase / D. Kupce
K. Bērziņa / S. Strautiņa
B
M. Mamaja / A. Aleksāne
B. Stepiņa / R. Stepiņa
N. Bremšmite / D. Postnova
K. Kļaviņa / U. Allere
C
M. Aleksejeva / M. Rumaka
M. Pāla / M. Paņko
P. Zemvalde / B. Gruntmane
P. Lediņa / K. Anohina
D
P. Āboliņa / E. Kozlova
E. Bole / K. Nesterova
L. Pauriņa / K. Siliņa
M. Gurčiūte / R. Andruškevičiūte
E
K. Rozīte / M. Dzene
K. Lodziņa / E. Krīgere
A. Kalniņa / E. Zaķīte
J. Vauļina / P. Paviļjāne
F
R. Raudziņa / E. Bērziņa
K. Bērziņa / E. Krieva
T. Paukšēna / P. Strupka
M. Kalniņa / A. Šķipore
G
T. Cepurīte / K. Gertmane
B. Balode / L. Mukāne
L. Staško / O. Linde
R. Putene / K. Zariņa
H
L. Bičevska / S. Strauja
K. Pļaviņa / L. Arhipova
S. Kalniņa / L. Vjatere
A. Suprunoviča / E. Flugina
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:00
A2:A3
A. Muzičenko
K. Romaņenkova
21
A. Bļase
D. Kupce
14
B2:B3
B. Stepiņa
R. Stepiņa
11
N. Bremšmite
D. Postnova
21
C2:C3
M. Pāla
M. Paņko
21
P. Zemvalde
B. Gruntmane
16
D2:D3
E. Bole
K. Nesterova
20
L. Pauriņa
K. Siliņa
22

10:15
E2:E3
K. Lodziņa
E. Krīgere
15
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
F2:F3
K. Bērziņa
E. Krieva
21
T. Paukšēna
P. Strupka
18
G2:G3
B. Balode
L. Mukāne
14
L. Staško
O. Linde
21
H2:H3
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
S. Kalniņa
L. Vjatere
2

10:30
A1:A4
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
K. Bērziņa
S. Strautiņa
5
B1:B4
M. Mamaja
A. Aleksāne
21
K. Kļaviņa
U. Allere
3
C1:C4
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
P. Lediņa
K. Anohina
4
D1:D4
P. Āboliņa
E. Kozlova
8
M. Gurčiūte
R. Andruškevičiūte
21

10:45
E1:E4
K. Rozīte
M. Dzene
21
J. Vauļina
P. Paviļjāne
9
F1:F4
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
M. Kalniņa
A. Šķipore
11
G1:G4
T. Cepurīte
K. Gertmane
11
R. Putene
K. Zariņa
21
H1:H4
L. Bičevska
S. Strauja
21
A. Suprunoviča
E. Flugina
13

11:00
A1:A3
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
A. Bļase
D. Kupce
7
B1:B3
M. Mamaja
A. Aleksāne
21
N. Bremšmite
D. Postnova
7
C1:C3
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
P. Zemvalde
B. Gruntmane
8
D1:D3
P. Āboliņa
E. Kozlova
17
L. Pauriņa
K. Siliņa
21

11:15
E1:E3
K. Rozīte
M. Dzene
14
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
F1:F3
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
T. Paukšēna
P. Strupka
11
G1:G3
T. Cepurīte
K. Gertmane
21
L. Staško
O. Linde
17
H1:H3
L. Bičevska
S. Strauja
21
S. Kalniņa
L. Vjatere
9

11:30
A2:A4
A. Muzičenko
K. Romaņenkova
19
K. Bērziņa
S. Strautiņa
21
B2:B4
B. Stepiņa
R. Stepiņa
15
K. Kļaviņa
U. Allere
21
C2:C4
M. Pāla
M. Paņko
21
P. Lediņa
K. Anohina
13
D2:D4
E. Bole
K. Nesterova
12
M. Gurčiūte
R. Andruškevičiūte
21

11:45
E2:E4
K. Lodziņa
E. Krīgere
21
J. Vauļina
P. Paviļjāne
9
F2:F4
K. Bērziņa
E. Krieva
21
M. Kalniņa
A. Šķipore
17
G2:G4
B. Balode
L. Mukāne
8
R. Putene
K. Zariņa
21
H2:H4
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
A. Suprunoviča
E. Flugina
5

12:00
A3:A4
A. Bļase
D. Kupce
21
K. Bērziņa
S. Strautiņa
14
A1:A2
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
A. Muzičenko
K. Romaņenkova
1
B3:B4
N. Bremšmite
D. Postnova
19
K. Kļaviņa
U. Allere
21
B1:B2
M. Mamaja
A. Aleksāne
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
10

12:15
C3:C4
P. Zemvalde
B. Gruntmane
21
P. Lediņa
K. Anohina
15
C1:C2
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
M. Pāla
M. Paņko
5
D3:D4
L. Pauriņa
K. Siliņa
10
M. Gurčiūte
R. Andruškevičiūte
21
D1:D2
P. Āboliņa
E. Kozlova
15
E. Bole
K. Nesterova
21

12:30
E3:E4
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
J. Vauļina
P. Paviļjāne
4
E1:E2
K. Rozīte
M. Dzene
21
K. Lodziņa
E. Krīgere
3
F3:F4
T. Paukšēna
P. Strupka
16
M. Kalniņa
A. Šķipore
21
F1:F2
R. Raudziņa
E. Bērziņa
21
K. Bērziņa
E. Krieva
14

12:45
G3:G4
L. Staško
O. Linde
13
R. Putene
K. Zariņa
21
G1:G2
T. Cepurīte
K. Gertmane
21
B. Balode
L. Mukāne
18
H3:H4
S. Kalniņa
L. Vjatere
13
A. Suprunoviča
E. Flugina
21
H1:H2
L. Bičevska
S. Strauja
16
K. Pļaviņa
L. Arhipova
21
A