Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Pirmais posms U16(M) (Vasara 2023), VENTSPILS, LJČPV 2022/2023 U16 meitenes

VENTSPILS
Datums: 2023-06-07
Reģistrācijas beigu datums: 2023-06-01 17:00
Reģistrācija: 09:00-09:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:00:00
Play-off sākums: 14:00:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES



Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
732
2
P. Krieva
A. Aleksāne
552
3
M. Aleksejeva
M. Rumaka
420
4
K. Rozīte
M. Dzene
392
5
P. Āboliņa
E. Kozlova
364
6
L. Bičevska
S. Strauja
272
7
D. Postnova
E. Bērziņa
260
8
T. Cepurīte
K. Gertmane
244
9
R. Raudziņa
K. Bērziņa
220
10
K. Nesterova
A. Suprunoviča
216
11
N. Bremšmite
M. Dziļuma
200
12
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
196
13
L. Blaka
E. Krieva
160
14
B. Balode
L. Mukāne
160
15
A. Muzičenko
K. Romaņenkova
144
16
K. Lodziņa
E. Krīgere
124
17
B. Stepiņa
R. Stepiņa
120
18
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
120
19
R. Reinika
A. Bļase
116
20
M. Paņko
E. Ribule
112
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
104
22
S. Kalniņa
P. Priedīte
96
23
T. Paukšēna
P. Strupka
88
24
M. Gurčiūte
R. Andruškevičiūte
88
25
A. Kalniņa
E. Zaķīte
80
26
P. Zemvalde
B. Gruntmane
72
27
U. Allere
L. Veikša
64
28
E. Pētersone
K. Tālberga
56
29
M. Kalniņa
L. Vjatere
28
30
K. Anohina
N. Samsonova
20
31
E. Lasmane
A. Braļa
20
32
A. Gorovaja
L. Dreimane
20
33
M. Stopiņa
L. Saviča
16
34
P. Lediņa
P. Buivide
16
35
L. Račiņa
A. Svetlanova
0
36
K. Vaišļa
V. Ērgle-Bīmane
0
37
E. Meļihova
K. Opeņhovska
0
38
M. Matiukaite
M. Palaike
0
39
E. Dilba
G. Gertmane
0
40
A. Džabrailova
M. Ļaudama
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
M. Mamaja
D. Šauberga Lēpe
Beach Box GEPARDI
80 40
2
P. Krieva
A. Aleksāne
Beach Box GEPARDI
Limbažu novada sporta skola
72 36
3
M. Aleksejeva
M. Rumaka
Mārupes novada sporta skola
Rīgas volejbola skola
64 32
4
K. Rozīte
M. Dzene
Smiltenes PBJSS
56 28
5-8
K. Nesterova
A. Suprunoviča
Rīgas volejbola skola
Beach Box GEPARDI
48 24
5-8
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
Beach Box GEPARDI
48 24
5-8
M. Gurčiūte
R. Andruškevičiūte
LT FV beach team
LT Šiaulai SG
48 24
5-8
P. Zemvalde
B. Gruntmane
Minusas volejbola skola
48 24
9-16
P. Āboliņa
E. Kozlova
Ventspils PVK "BLOKS"
40 20
9-16
L. Bičevska
S. Strauja
Smiltenes PBJSS
40 20
9-16
T. Cepurīte
K. Gertmane
Rīgas volejbola skola
40 20
9-16
N. Bremšmite
M. Dziļuma
Mārupes novada sporta skola
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
9-16
L. Blaka
E. Krieva
RUUKKI
40 20
9-16
M. Jaundžeikare
L. Arhipova
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
A. Kalniņa
E. Zaķīte
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
M. Matiukaite
M. Palaike
LT Šiaulai SG
40 20
17-24
B. Balode
L. Mukāne
Beach Box GEPARDI
Beach Arēna
32 16
17-24
A. Muzičenko
K. Romaņenkova
Rīgas volejbola skola
32 16
17-24
K. Lodziņa
E. Krīgere
O-Sands
Beach Box GEPARDI
32 16
17-24
B. Stepiņa
R. Stepiņa
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-24
K. Siliņa
L. Pauriņa
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-24
T. Paukšēna
P. Strupka
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-24
L. Račiņa
A. Svetlanova
Jūrmalas sporta skola
32 16
17-24
K. Vaišļa
V. Ērgle-Bīmane
Jūrmalas sporta skola
32 16
25-32
D. Postnova
E. Bērziņa
Mārupes novada sporta skola
24 12
25-32
R. Raudziņa
K. Bērziņa
O-Sands
Mārupes novada sporta skola
24 12
25-32
R. Reinika
A. Bļase
Volejbola klubs "Ķirzaka"
24 12
25-32
M. Paņko
E. Ribule
Mārupes novada sporta skola
24 12
25-32
S. Kalniņa
P. Priedīte
Volejbola klubs "Ķirzaka"
24 12
25-32
E. Pētersone
K. Tālberga
Ventspils PVK "BLOKS"
24 12
25-32
A. Gorovaja
L. Dreimane
O-Sands
24 12
25-32
P. Lediņa
P. Buivide
Minusas volejbola skola
24 12
33-40
U. Allere
L. Veikša
Mārupes novada sporta skola
RUUKKI
16 8
33-40
M. Kalniņa
L. Vjatere
Volejbola klubs "Ķirzaka"
16 8
33-40
K. Anohina
N. Samsonova
Beach Arēna
O-Sands
16 8
33-40
E. Lasmane
A. Braļa
Mārupes novada sporta skola
16 8
33-40
M. Stopiņa
L. Saviča
O-Sands
16 8
33-40
E. Meļihova
K. Opeņhovska
Beach Box GEPARDI
16 8
33-40
E. Dilba
G. Gertmane
Beach Box GEPARDI
16 8
33-40
A. Džabrailova
M. Ļaudama
Dienvidkurzemes novada sporta skola
16 8
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Monika Mamaja
Denēva Šauberga Lēpe
Beach Box GEPARDI
SUDRABS
Paula Krieva
Alise Aleksāne
Beach Box GEPARDI
Limbažu novada sporta skola
BRONZA
Milana Tīna Aleksejeva
Megija Rumaka
Mārupes novada sporta skola
Rīgas volejbola skola
KOKA MEDAĻA
Katrīna Rozīte
Megija Dzene
Smiltenes PBJSS