Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
FINĀLS U14(Z) (Vasara 2023), MĀRUPE, LJČPV 2022/2023 U14 zēni

MĀRUPE Lavandas, Mārupes novads, RUUKKI
Datums: 2023-08-28
Reģistrācijas beigu datums: 2023-08-22 17:00
Reģistrācija: 13:00-13:20
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 13:30:00
Play-off sākums: 15:30:00
Laukumu skaits: 6
Valsts ierobežojums: Latvija
Minimālā dalība čempionāta posmos: 2
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies.


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
O. Pope / E. Pastars
R. Linga / E. Miķelsons
G. Anspoks / M. Druvenieks
B
T. Rukmanis Počs / A. Kondratenko
O. Ģigulis / A. Lauva
K. Rjabko / F. Šimanovskis
C
K. Beļakovs Ceimers / V. Butāns
E. Liuziniks / R. Krimels
K. Zeiļuks / H. Putniņš
D
V. Rukans / M. Rukans
R. Rinkevičs / Ņ. Šarikovs
T. Staprēns / M. Lorbergs
M. Āboliņš / R. Ģērmanis
Grupu izspēles
1 2 5 6 7 8

13:30
D1:D4
V. Rukans
M. Rukans
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
13
D2:D3
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
5
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
A1:A3
O. Pope
E. Pastars
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
3
B1:B3
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
9
C1:C3
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
K. Zeiļuks
H. Putniņš
8

14:00
D1:D3
V. Rukans
M. Rukans
18
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
D2:D4
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
12
A2:A3
R. Linga
E. Miķelsons
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
8
B2:B3
O. Ģigulis
A. Lauva
24
K. Rjabko
F. Šimanovskis
26
C2:C3
E. Liuziniks
R. Krimels
21
K. Zeiļuks
H. Putniņš
14

14:30
D3:D4
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
8
D1:D2
V. Rukans
M. Rukans
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
17
A1:A2
O. Pope
E. Pastars
21
R. Linga
E. Miķelsons
17
B1:B2
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
O. Ģigulis
A. Lauva
6
C1:C2
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
E. Liuziniks
R. Krimels
16
A
O. Pope
E. Pastars
1
21
17
1
21
3
1 2.10
R. Linga
E. Miķelsons
0
17
21
1
21
8
2 1.31
G. Anspoks
M. Druvenieks
0
3
21
0
8
21
3 0.26
B
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
1
21
6
1
21
9
1 2.80
O. Ģigulis
A. Lauva
0
6
21
0
24
26
3 0.64
K. Rjabko
F. Šimanovskis
0
9
21
1
26
24
2 0.78
C
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
1
21
16
1
21
8
1 1.75
E. Liuziniks
R. Krimels
0
16
21
1
21
14
2 1.06
K. Zeiļuks
H. Putniņš
0
8
21
0
14
21
3 0.52
D
V. Rukans
M. Rukans
1
21
17
0
18
21
1
21
13
2 1.18
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
0
17
21
0
5
21
1
21
12
3 0.80
T. Staprēns
M. Lorbergs
1
21
18
1
21
5
1
21
8
1 2.03
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
0
13
21
0
12
21
0
8
21
4 0.52

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
1 2.80
A1 O. Pope
E. Pastars
2 2.10
D1 T. Staprēns
M. Lorbergs
3 2.03
C1 K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
4 1.75
A2 R. Linga
E. Miķelsons
5 1.31
D2 V. Rukans
M. Rukans
6 1.18
C2 E. Liuziniks
R. Krimels
7 1.06
B2 K. Rjabko
F. Šimanovskis
8 0.78
D3 R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
9 0.80
B3 O. Ģigulis
A. Lauva
10 0.64
C3 K. Zeiļuks
H. Putniņš
11 0.52
A3 G. Anspoks
M. Druvenieks
12 0.26
D4 M. Āboliņš
R. Ģērmanis
13 0.52

Zaudētājs 9.-16.v.

9
B1 T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
0
10
D2 V. Rukans
M. Rukans
21
C3 K. Zeiļuks
H. Putniņš
15
11
A2 R. Linga
E. Miķelsons
21
B3 O. Ģigulis
A. Lauva
17
12
C1 K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
D4 M. Āboliņš
R. Ģērmanis
2
13
D1 T. Staprēns
M. Lorbergs
21
0
14
C2 E. Liuziniks
R. Krimels
21
A3 G. Anspoks
M. Druvenieks
17
15
B2 K. Rjabko
F. Šimanovskis
19
D3 R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
16
A1 O. Pope
E. Pastars
21
0

Zaudētājs 5.-8.v.

21
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
V. Rukans
M. Rukans
14
22
R. Linga
E. Miķelsons
21
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
12
23
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
E. Liuziniks
R. Krimels
10
24
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
10
O. Pope
E. Pastars
21

Pusfināli

31
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
21
R. Linga
E. Miķelsons
17
15
32
T. Staprēns
M. Lorbergs
10
12
O. Pope
E. Pastars
21
21

Fināls, 3.v. spēle

40
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
15
12
O. Pope
E. Pastars
21
21
41
R. Linga
E. Miķelsons
12
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
21
1 2 5 6 7 8

15:30
V. Rukans
M. Rukans
21
K. Zeiļuks
H. Putniņš
15
R. Linga
E. Miķelsons
21
O. Ģigulis
A. Lauva
17
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
2
E. Liuziniks
R. Krimels
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
17
K. Rjabko
F. Šimanovskis
19
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
V. Rukans
M. Rukans
14
R. Linga
E. Miķelsons
21
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
E. Liuziniks
R. Krimels
10
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
10
O. Pope
E. Pastars
21
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21 21
R. Linga
E. Miķelsons
17 15
T. Staprēns
M. Lorbergs
10 12
O. Pope
E. Pastars
21 21
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
15 12
O. Pope
E. Pastars
21 21
R. Linga
E. Miķelsons
12 12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21 21
Astotdaļfināls
V. Rukans
M. Rukans
21
K. Zeiļuks
H. Putniņš
15
R. Linga
E. Miķelsons
21
O. Ģigulis
A. Lauva
17
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
2
E. Liuziniks
R. Krimels
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
17
K. Rjabko
F. Šimanovskis
19
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
Ceturtdaļfināls
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21
V. Rukans
M. Rukans
14
R. Linga
E. Miķelsons
21
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
E. Liuziniks
R. Krimels
10
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
10
O. Pope
E. Pastars
21
Pusfināls
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
21 21
R. Linga
E. Miķelsons
17 15
T. Staprēns
M. Lorbergs
10 12
O. Pope
E. Pastars
21 21
Fināls
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
15 12
O. Pope
E. Pastars
21 21
R. Linga
E. Miķelsons
12 12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21 21
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
O. Pope
E. Pastars
432
2
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
416
3
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
340
4
V. Rukans
M. Rukans
336
5
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
320
6
E. Liuziniks
R. Krimels
272
7
O. Ģigulis
A. Lauva
176
8
R. Linga
E. Miķelsons
168
9
G. Anspoks
M. Druvenieks
160
10
K. Rjabko
F. Šimanovskis
144
11
K. Zeiļuks
H. Putniņš
144
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
136
13
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
120
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
O. Pope
E. Pastars
O-Sands
Cēsu pilsētas sporta skola
100 50
2
T. Rukmanis Počs
A. Kondratenko
O-Sands
92 46
3
T. Staprēns
M. Lorbergs
Rīgas volejbola skola
O-Sands
84 42
4
R. Linga
E. Miķelsons
Mārupes novada sporta skola
76 38
5
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
Volejbola klubs "Ķirzaka"
68 34
6
E. Liuziniks
R. Krimels
O-Sands
Volejbola klubs "Ķirzaka"
66 33
7
V. Rukans
M. Rukans
64 32
8
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
O-Sands
62 31
9
G. Anspoks
M. Druvenieks
Mārupes novada sporta skola
60 30
10
K. Zeiļuks
H. Putniņš
Volejbola klubs "Ķirzaka"
Ventspils PVK "BLOKS"
58 29
11
O. Ģigulis
A. Lauva
O-Sands
56 28
12
K. Rjabko
F. Šimanovskis
Volejbola klubs "Ķirzaka"
54 27
13
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
Mārupes novada sporta skola
52 26
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Olivers Pope
Ernests Pastars
O-Sands
Cēsu pilsētas sporta skola
SUDRABS
Tomass Rukmanis Počs
Andrejs Kondratenko
O-Sands
BRONZA
Tomass Staprēns
Markuss Lorbergs
Rīgas volejbola skola
O-Sands
KOKA MEDAĻA
Ralfs Linga
Edvards Miķelsons
Mārupes novada sporta skola