Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Trešais posms U14(Z) (Vasara 2023), LIEPĀJA, LJČPV 2022/2023 U14 zēni

LIEPĀJA Liepājas pludmale pie centrālās glābšanas stacijas, starp Peldu un Rožu ielām
Datums: 2023-07-26
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-20 17:00
Reģistrācija: 12:00-12:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 14:00:00
Play-off sākums: 15:30:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies.


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
O. Pope / E. Pastars
V. Rukans / R. Leibovičs
T. Staprēns / M. Lorbergs
B
T. Rukmanis Počs / M. Rukans
G. Anspoks / M. Druvenieks
R. Linga / E. Miķelsons
C
K. Beļakovs Ceimers / V. Butāns
E. Liuziniks / R. Krimels
O. Ģigulis / A. Lauva
M. Āboliņš / R. Ģērmanis
D
M. Tiļļa / R. Čunka
R. Rinkevičs / Ņ. Šarikovs
K. Rjabko / F. Šimanovskis
K. Zeiļuks / R. Trainis
Grupu izspēles
1 2 3 4

14:00
C1:C4
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
6
C2:C3
E. Liuziniks
R. Krimels
21
O. Ģigulis
A. Lauva
18
D1:D4
M. Tiļļa
R. Čunka
21
K. Zeiļuks
R. Trainis
7
D2:D3
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
16

14:15
A1:A3
O. Pope
E. Pastars
21
T. Staprēns
M. Lorbergs
11
B1:B3
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21
R. Linga
E. Miķelsons
18

14:30
C1:C3
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
O. Ģigulis
A. Lauva
12
C2:C4
E. Liuziniks
R. Krimels
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
19
D1:D3
M. Tiļļa
R. Čunka
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
9
D2:D4
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
K. Zeiļuks
R. Trainis
8

14:45
A2:A3
V. Rukans
R. Leibovičs
21
T. Staprēns
M. Lorbergs
19
B2:B3
G. Anspoks
M. Druvenieks
13
R. Linga
E. Miķelsons
21

15:00
C3:C4
O. Ģigulis
A. Lauva
18
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
21
C1:C2
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
13
E. Liuziniks
R. Krimels
21
D3:D4
K. Rjabko
F. Šimanovskis
19
K. Zeiļuks
R. Trainis
21
D1:D2
M. Tiļļa
R. Čunka
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
7

15:15
A1:A2
O. Pope
E. Pastars
21
V. Rukans
R. Leibovičs
16
B1:B2
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
10
A
O. Pope
E. Pastars
1
21
16
1
21
11
1 1.56
V. Rukans
R. Leibovičs
0
16
21
1
21
19
2 0.93
T. Staprēns
M. Lorbergs
0
11
21
0
19
21
3 0.71
B
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
1
21
10
1
21
18
1 1.50
G. Anspoks
M. Druvenieks
0
10
21
0
13
21
3 0.55
R. Linga
E. Miķelsons
0
18
21
1
21
13
2 1.15
C
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
0
13
21
1
21
12
1
21
6
2 1.41
E. Liuziniks
R. Krimels
1
21
13
1
21
18
1
21
19
1 1.26
O. Ģigulis
A. Lauva
0
12
21
0
18
21
0
18
21
4 0.76
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
0
6
21
0
19
21
1
21
18
3 0.77
D
M. Tiļļa
R. Čunka
1
21
7
1
21
9
1
21
7
1 2.74
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
0
7
21
1
21
16
1
21
8
2 1.09
K. Rjabko
F. Šimanovskis
0
9
21
0
16
21
0
19
21
4 0.70
K. Zeiļuks
R. Trainis
0
7
21
0
8
21
1
21
19
3 0.59

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 O. Pope
E. Pastars
1 1.56
B1 T. Rukmanis Počs
M. Rukans
2 1.50
D1 M. Tiļļa
R. Čunka
3 2.74
C1 E. Liuziniks
R. Krimels
4 1.26
C2 K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
5 1.41
B2 R. Linga
E. Miķelsons
6 1.15
D2 R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
7 1.09
A2 V. Rukans
R. Leibovičs
8 0.93
C3 M. Āboliņš
R. Ģērmanis
9 0.77
A3 T. Staprēns
M. Lorbergs
10 0.71
D3 K. Zeiļuks
R. Trainis
11 0.59
B3 G. Anspoks
M. Druvenieks
12 0.55
C4 O. Ģigulis
A. Lauva
13 0.76
D4 K. Rjabko
F. Šimanovskis
14 0.70

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 O. Pope
E. Pastars
21
0
10
C2 K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
D3 K. Zeiļuks
R. Trainis
7
11
A3 T. Staprēns
M. Lorbergs
21
B2 R. Linga
E. Miķelsons
13
12
C1 E. Liuziniks
R. Krimels
21
D4 K. Rjabko
F. Šimanovskis
12
13
D1 M. Tiļļa
R. Čunka
21
C4 O. Ģigulis
A. Lauva
9
14
A2 V. Rukans
R. Leibovičs
21
B3 G. Anspoks
M. Druvenieks
4
15
D2 R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
C3 M. Āboliņš
R. Ģērmanis
19
16
B1 T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21
0

Zaudētājs 5.-8.v.

17
O. Pope
E. Pastars
21
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
12
18
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
E. Liuziniks
R. Krimels
9
19
M. Tiļļa
R. Čunka
18
V. Rukans
R. Leibovičs
21
20
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
14
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21

Pusfināli

21
O. Pope
E. Pastars
21
21
T. Staprēns
M. Lorbergs
15
6
22
V. Rukans
R. Leibovičs
18
21
15
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21
15
11

Fināls, 3.v. spēle

23
O. Pope
E. Pastars
21
21
V. Rukans
R. Leibovičs
3
8
24
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
14
17
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
13
21
15
1 2 3 4

15:30
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
K. Zeiļuks
R. Trainis
7
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
R. Linga
E. Miķelsons
13
E. Liuziniks
R. Krimels
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
12
M. Tiļļa
R. Čunka
21
O. Ģigulis
A. Lauva
9
V. Rukans
R. Leibovičs
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
4
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
19
O. Pope
E. Pastars
21
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
E. Liuziniks
R. Krimels
9
M. Tiļļa
R. Čunka
18
V. Rukans
R. Leibovičs
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
14
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21
O. Pope
E. Pastars
21 21
T. Staprēns
M. Lorbergs
15 6
V. Rukans
R. Leibovičs
18 21 15
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21 15 11
O. Pope
E. Pastars
21 21
V. Rukans
R. Leibovičs
3 8
T. Staprēns
M. Lorbergs
21 14 17
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
13 21 15
Astotdaļfināls
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
K. Zeiļuks
R. Trainis
7
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
R. Linga
E. Miķelsons
13
E. Liuziniks
R. Krimels
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
12
M. Tiļļa
R. Čunka
21
O. Ģigulis
A. Lauva
9
V. Rukans
R. Leibovičs
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
4
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
21
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
19
Ceturtdaļfināls
O. Pope
E. Pastars
21
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
E. Liuziniks
R. Krimels
9
M. Tiļļa
R. Čunka
18
V. Rukans
R. Leibovičs
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
14
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21
Pusfināls
O. Pope
E. Pastars
21 21
T. Staprēns
M. Lorbergs
15 6
V. Rukans
R. Leibovičs
18 21 15
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
21 15 11
Fināls
O. Pope
E. Pastars
21 21
V. Rukans
R. Leibovičs
3 8
T. Staprēns
M. Lorbergs
21 14 17
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
13 21 15
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
O. Pope
E. Pastars
552
2
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
532
3
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
416
4
M. Tiļļa
R. Čunka
344
5
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
272
6
E. Liuziniks
R. Krimels
244
7
G. Anspoks
M. Druvenieks
240
8
V. Rukans
R. Leibovičs
232
9
T. Staprēns
M. Lorbergs
208
10
R. Linga
E. Miķelsons
148
11
O. Ģigulis
A. Lauva
136
12
K. Rjabko
F. Šimanovskis
104
13
K. Zeiļuks
R. Trainis
84
14
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
80
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
O. Pope
E. Pastars
O-Sands
Cēsu pilsētas sporta skola
80 40
2
V. Rukans
R. Leibovičs
72 36
3
T. Staprēns
M. Lorbergs
Rīgas volejbola skola
64 32
4
T. Rukmanis Počs
M. Rukans
O-Sands
56 28
5-8
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
5-8
M. Tiļļa
R. Čunka
VK Saldus
48 24
5-8
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
O-Sands
48 24
5-8
E. Liuziniks
R. Krimels
O-Sands
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
9-14
G. Anspoks
M. Druvenieks
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-14
R. Linga
E. Miķelsons
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-14
O. Ģigulis
A. Lauva
O-Sands
40 20
9-14
K. Rjabko
F. Šimanovskis
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
9-14
K. Zeiļuks
R. Trainis
Volejbola klubs "Ķirzaka"
Madliena
40 20
9-14
M. Āboliņš
R. Ģērmanis
Mārupes novada sporta skola
40 20
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Olivers Pope
Ernests Pastars
O-Sands
Cēsu pilsētas sporta skola
SUDRABS
Viktors Rukans
Roberts Leibovičs
BRONZA
Tomass Staprēns
Markuss Lorbergs
Rīgas volejbola skola
KOKA MEDAĻA
Tomass Rukmanis Počs
Martins Rukans
O-Sands