Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Otrais posms U14(Z) (Vasara 2023), SMILTENE, LJČPV 2022/2023 U14 zēni

SMILTENE Tepera ezera pludmale
Datums: 2023-07-17
Reģistrācijas beigu datums: 2023-07-11 17:00
Reģistrācija: 13:00-13:30
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 14:10:00
Play-off sākums: 15:40:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
O. Pope / A. Kondratenko
R. Rinkevičs / Ņ. Šarikovs
T. Staprēns / M. Lorbergs
B
V. Rukans / M. Rukans
E. Pastars / R. Mārtinsons
K. Zeiļuks / R. Krimels
C
K. Beļakovs Ceimers / V. Butāns
M. Tiļļa / R. Čunka
K. Rjabko / F. Šimanovskis
R. Mūrnieks / H. Putniņš
Grupu izspēles
1 2 3 4

14:10
C1:C4
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
22
R. Mūrnieks
H. Putniņš
20
C2:C3
M. Tiļļa
R. Čunka
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
9
A1:A3
O. Pope
A. Kondratenko
21
T. Staprēns
M. Lorbergs
14
B1:B3
V. Rukans
M. Rukans
21
K. Zeiļuks
R. Krimels
11

14:40
C1:C3
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
10
C2:C4
M. Tiļļa
R. Čunka
21
R. Mūrnieks
H. Putniņš
4
A2:A3
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
15
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
B2:B3
E. Pastars
R. Mārtinsons
21
K. Zeiļuks
R. Krimels
8

15:10
C3:C4
K. Rjabko
F. Šimanovskis
21
R. Mūrnieks
H. Putniņš
19
A1:A2
O. Pope
A. Kondratenko
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
8
B1:B2
V. Rukans
M. Rukans
19
E. Pastars
R. Mārtinsons
21
C1:C2
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
11
M. Tiļļa
R. Čunka
21
A
O. Pope
A. Kondratenko
1
21
8
1
21
14
1 1.91
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
0
8
21
0
15
21
3 0.55
T. Staprēns
M. Lorbergs
0
14
21
1
21
15
2 0.97
B
V. Rukans
M. Rukans
0
19
21
1
21
11
2 1.25
E. Pastars
R. Mārtinsons
1
21
19
1
21
8
1 1.56
K. Zeiļuks
R. Krimels
0
11
21
0
8
21
3 0.45
C
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
0
11
21
1
21
10
1
22
20
2 1.06
M. Tiļļa
R. Čunka
1
21
11
1
21
9
1
21
4
1 2.63
K. Rjabko
F. Šimanovskis
0
10
21
0
9
21
1
21
19
3 0.66
R. Mūrnieks
H. Putniņš
0
20
22
0
4
21
0
19
21
4 0.67

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 O. Pope
A. Kondratenko
1 1.91
B1 E. Pastars
R. Mārtinsons
2 1.56
C1 M. Tiļļa
R. Čunka
3 2.63
B2 V. Rukans
M. Rukans
4 1.25
C2 K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
5 1.06
A2 T. Staprēns
M. Lorbergs
6 0.97
C3 K. Rjabko
F. Šimanovskis
7 0.66
A3 R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
8 0.55
B3 K. Zeiļuks
R. Krimels
9 0.45
C4 R. Mūrnieks
H. Putniņš
10 0.67

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 O. Pope
A. Kondratenko
21
C4 R. Mūrnieks
H. Putniņš
11
10
11
A2 T. Staprēns
M. Lorbergs
21
B3 K. Zeiļuks
R. Krimels
7
12
C2 K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
17
B2 V. Rukans
M. Rukans
21
13
C1 M. Tiļļa
R. Čunka
21
A3 R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
14
14
15
16
B1 E. Pastars
R. Mārtinsons
21
C3 K. Rjabko
F. Šimanovskis
12

Zaudētājs 5.-8.v.

17
O. Pope
A. Kondratenko
21
0
18
T. Staprēns
M. Lorbergs
15
V. Rukans
M. Rukans
21
19
M. Tiļļa
R. Čunka
21
0
20
0
E. Pastars
R. Mārtinsons
21

Pusfināli

21
O. Pope
A. Kondratenko
24
19
V. Rukans
M. Rukans
26
21
22
M. Tiļļa
R. Čunka
22
21
E. Pastars
R. Mārtinsons
20
17

Fināls, 3.v. spēle

23
V. Rukans
M. Rukans
11
21
M. Tiļļa
R. Čunka
21
23
24
O. Pope
A. Kondratenko
15
15
E. Pastars
R. Mārtinsons
21
21
1 2 3 4

15:40
O. Pope
A. Kondratenko
21
R. Mūrnieks
H. Putniņš
11
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
K. Zeiļuks
R. Krimels
7
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
17
V. Rukans
M. Rukans
21
M. Tiļļa
R. Čunka
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
14
E. Pastars
R. Mārtinsons
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
12
T. Staprēns
M. Lorbergs
15
V. Rukans
M. Rukans
21
O. Pope
A. Kondratenko
24 19
V. Rukans
M. Rukans
26 21
M. Tiļļa
R. Čunka
22 21
E. Pastars
R. Mārtinsons
20 17
V. Rukans
M. Rukans
11 21
M. Tiļļa
R. Čunka
21 23
O. Pope
A. Kondratenko
15 15
E. Pastars
R. Mārtinsons
21 21
Astotdaļfināls
O. Pope
A. Kondratenko
21
R. Mūrnieks
H. Putniņš
11
T. Staprēns
M. Lorbergs
21
K. Zeiļuks
R. Krimels
7
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
17
V. Rukans
M. Rukans
21
M. Tiļļa
R. Čunka
21
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
14
E. Pastars
R. Mārtinsons
21
K. Rjabko
F. Šimanovskis
12
Ceturtdaļfināls
T. Staprēns
M. Lorbergs
15
V. Rukans
M. Rukans
21
Pusfināls
O. Pope
A. Kondratenko
24 19
V. Rukans
M. Rukans
26 21
M. Tiļļa
R. Čunka
22 21
E. Pastars
R. Mārtinsons
20 17
Fināls
V. Rukans
M. Rukans
11 21
M. Tiļļa
R. Čunka
21 23
O. Pope
A. Kondratenko
15 15
E. Pastars
R. Mārtinsons
21 21
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
O. Pope
A. Kondratenko
656
2
V. Rukans
M. Rukans
392
3
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
376
4
M. Tiļļa
R. Čunka
264
5
E. Pastars
R. Mārtinsons
244
6
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
232
7
T. Staprēns
M. Lorbergs
160
8
K. Zeiļuks
R. Krimels
152
9
K. Rjabko
F. Šimanovskis
64
10
R. Mūrnieks
H. Putniņš
40
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
M. Tiļļa
R. Čunka
VK Saldus
80 40
2
V. Rukans
M. Rukans
72 36
3
E. Pastars
R. Mārtinsons
Cēsu pilsētas sporta skola
64 32
4
O. Pope
A. Kondratenko
O-Sands
56 28
5
T. Staprēns
M. Lorbergs
Rīgas volejbola skola
48 24
6-10
K. Beļakovs Ceimers
V. Butāns
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
6-10
R. Rinkevičs
Ņ. Šarikovs
O-Sands
40 20
6-10
K. Zeiļuks
R. Krimels
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
6-10
K. Rjabko
F. Šimanovskis
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
6-10
R. Mūrnieks
H. Putniņš
Ventspils PVK "BLOKS"
40 20
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Miks Tiļļa
Rainers Čunka
VK Saldus
SUDRABS
Viktors Rukans
Martins Rukans
BRONZA
Ernests Pastars
Rūdolfs Mārtinsons
Cēsu pilsētas sporta skola
KOKA MEDAĻA
Olivers Pope
Andrejs Kondratenko
O-Sands