Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Latvijas Kauss 2023 U16 meitenēm, O-Sands, Latvijas Kauss 2023 U 16 meitenēm

O-Sands Grostonas iela 6b, Rīga
Datums: 2023-12-17
Reģistrācijas beigu datums: 2023-12-05 17:00
Reģistrācija: 10:00:00
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:30:00
Play-off sākums: 11:15:00
Laukumu skaits: 5
Valsts ierobežojums: Latvija
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
P. Krieva / M. Mamaja
M. Dziļuma / D. Kupce
E. Birzkalne / S. Strautiņa
B
D. Šauberga Lēpe / A. Aleksāne
A. Bļase / A. Šķipore
K. Pļaviņa / A. Kotāne
C
M. Aleksejeva / M. Rumaka
L. Mukāne / K. Anohina
E. Krīgere / E. Simanoviča
D
L. Arhipova / A. Suprunoviča
R. Raudziņa / M. Jaundžeikare
B. Balode / A. Šinkeviča
O. Kreigere / E. Žukovska
E
K. Rozīte / M. Dzene
R. Reinika / S. Kalniņa
P. Priedīte / L. Vjatere
M. Vorobeja / E. Baļčūne
F
A. Kalniņa / E. Zaķīte
B. Stepiņa / R. Stepiņa
L. Veikša / M. Cinīte
P. Rozenvalde / A. Lāce
G
K. Bērziņa / T. Cepurīte
K. Siliņa / L. Pauriņa
K. Mamaja / E. Flugina
A. Jakuboviča / L. Česka
Grupu izspēles
1 2 3 4 5

10:30
D1:D4
L. Arhipova
A. Suprunoviča
21
O. Kreigere
E. Žukovska
2
D2:D3
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
21
B. Balode
A. Šinkeviča
15
E1:E4
K. Rozīte
M. Dzene
21
M. Vorobeja
E. Baļčūne
16
E2:E3
R. Reinika
S. Kalniņa
21
P. Priedīte
L. Vjatere
19
F1:F4
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
P. Rozenvalde
A. Lāce
8

10:45
F2:F3
B. Stepiņa
R. Stepiņa
21
L. Veikša
M. Cinīte
4
G1:G4
K. Bērziņa
T. Cepurīte
22
A. Jakuboviča
L. Česka
20
G2:G3
K. Siliņa
L. Pauriņa
18
K. Mamaja
E. Flugina
21
A1:A3
P. Krieva
M. Mamaja
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
8
B1:B3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
K. Pļaviņa
A. Kotāne
19

11:00
C1:C3
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
E. Krīgere
E. Simanoviča
12
D1:D3
L. Arhipova
A. Suprunoviča
21
B. Balode
A. Šinkeviča
15
D2:D4
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
21
O. Kreigere
E. Žukovska
6
E1:E3
K. Rozīte
M. Dzene
21
P. Priedīte
L. Vjatere
9
E2:E4
R. Reinika
S. Kalniņa
19
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21

11:15
F1:F3
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
L. Veikša
M. Cinīte
10
F2:F4
B. Stepiņa
R. Stepiņa
21
P. Rozenvalde
A. Lāce
12
G1:G3
K. Bērziņa
T. Cepurīte
21
K. Mamaja
E. Flugina
14
G2:G4
K. Siliņa
L. Pauriņa
24
A. Jakuboviča
L. Česka
22
A2:A3
M. Dziļuma
D. Kupce
15
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21

11:30
B2:B3
A. Bļase
A. Šķipore
12
K. Pļaviņa
A. Kotāne
21
C2:C3
L. Mukāne
K. Anohina
12
E. Krīgere
E. Simanoviča
21
D3:D4
B. Balode
A. Šinkeviča
21
O. Kreigere
E. Žukovska
5
D1:D2
L. Arhipova
A. Suprunoviča
19
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
21
E3:E4
P. Priedīte
L. Vjatere
19
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21

11:45
E1:E2
K. Rozīte
M. Dzene
21
R. Reinika
S. Kalniņa
3
F3:F4
L. Veikša
M. Cinīte
13
P. Rozenvalde
A. Lāce
21
F1:F2
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
7
G3:G4
K. Mamaja
E. Flugina
25
A. Jakuboviča
L. Česka
23
G1:G2
K. Bērziņa
T. Cepurīte
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
8

12:00
A1:A2
P. Krieva
M. Mamaja
21
M. Dziļuma
D. Kupce
10
B1:B2
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
A. Bļase
A. Šķipore
7
C1:C2
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
L. Mukāne
K. Anohina
8
A
P. Krieva
M. Mamaja
1
21
10
1
21
8
1 2.33
M. Dziļuma
D. Kupce
0
10
21
0
15
21
3 0.60
E. Birzkalne
S. Strautiņa
0
8
21
1
21
15
2 0.81
B
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
1
21
7
1
21
19
1 1.62
A. Bļase
A. Šķipore
0
7
21
0
12
21
3 0.45
K. Pļaviņa
A. Kotāne
0
19
21
1
21
12
2 1.21
C
M. Aleksejeva
M. Rumaka
1
21
8
1
21
12
1 2.10
L. Mukāne
K. Anohina
0
8
21
0
12
21
3 0.48
E. Krīgere
E. Simanoviča
0
12
21
1
21
12
2 1.00
D
L. Arhipova
A. Suprunoviča
0
19
21
1
21
15
1
21
2
2 1.61
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
1
21
19
1
21
15
1
21
6
1 1.58
B. Balode
A. Šinkeviča
0
15
21
0
15
21
1
21
5
3 1.09
O. Kreigere
E. Žukovska
0
2
21
0
6
21
0
5
21
4 0.21
E
K. Rozīte
M. Dzene
1
21
3
1
21
9
1
21
16
1 2.25
R. Reinika
S. Kalniņa
0
3
21
1
21
19
0
19
21
3 0.70
P. Priedīte
L. Vjatere
0
9
21
0
19
21
0
19
21
4 0.75
M. Vorobeja
E. Baļčūne
0
16
21
1
21
19
1
21
19
2 0.98
F
A. Kalniņa
E. Zaķīte
1
21
7
1
21
10
1
21
8
1 2.52
B. Stepiņa
R. Stepiņa
0
7
21
1
21
4
1
21
12
2 1.32
L. Veikša
M. Cinīte
0
10
21
0
4
21
0
13
21
4 0.43
P. Rozenvalde
A. Lāce
0
8
21
0
12
21
1
21
13
3 0.75
G
K. Bērziņa
T. Cepurīte
1
21
8
1
21
14
1
22
20
1 1.52
K. Siliņa
L. Pauriņa
0
8
21
0
18
21
1
24
22
3 0.78
K. Mamaja
E. Flugina
0
14
21
1
21
18
1
25
23
2 0.97
A. Jakuboviča
L. Česka
0
20
22
0
22
24
0
23
25
4 0.92

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 P. Krieva
M. Mamaja
1 2.33
B1 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
2 1.62
C1 M. Aleksejeva
M. Rumaka
3 2.10
D1 R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
4 1.58
F1 A. Kalniņa
E. Zaķīte
5 2.52
E1 K. Rozīte
M. Dzene
6 2.25
G1 K. Bērziņa
T. Cepurīte
7 1.52
D2 L. Arhipova
A. Suprunoviča
8 1.61
F2 B. Stepiņa
R. Stepiņa
9 1.32
B2 K. Pļaviņa
A. Kotāne
10 1.21
C2 E. Krīgere
E. Simanoviča
11 1.00
E2 M. Vorobeja
E. Baļčūne
12 0.98
G2 K. Mamaja
E. Flugina
13 0.97
A2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
14 0.81
D3 B. Balode
A. Šinkeviča
15 1.09
G3 K. Siliņa
L. Pauriņa
16 0.78
F3 P. Rozenvalde
A. Lāce
17 0.75
E3 R. Reinika
S. Kalniņa
18 0.70
A3 M. Dziļuma
D. Kupce
19 0.60
C3 L. Mukāne
K. Anohina
20 0.48
B3 A. Bļase
A. Šķipore
21 0.45
G4 A. Jakuboviča
L. Česka
22 0.92
E4 P. Priedīte
L. Vjatere
23 0.75
F4 L. Veikša
M. Cinīte
24 0.43
D4 O. Kreigere
E. Žukovska
25 0.21

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E4 P. Priedīte
L. Vjatere
8
C3 L. Mukāne
K. Anohina
21
2
A3 M. Dziļuma
D. Kupce
21
F2 B. Stepiņa
R. Stepiņa
19
3
G3 K. Siliņa
L. Pauriņa
21
E2 M. Vorobeja
E. Baļčūne
8
4
F3 P. Rozenvalde
A. Lāce
8
B2 K. Pļaviņa
A. Kotāne
21
5
G4 A. Jakuboviča
L. Česka
21
A2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
18
6
D3 B. Balode
A. Šinkeviča
19
G2 K. Mamaja
E. Flugina
21
7
C2 E. Krīgere
E. Simanoviča
19
B3 A. Bļase
A. Šķipore
21
8
E3 R. Reinika
S. Kalniņa
17
F4 L. Veikša
M. Cinīte
21

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 P. Krieva
M. Mamaja
21
C3 L. Mukāne
K. Anohina
4
10
D2 L. Arhipova
A. Suprunoviča
21
A3 M. Dziļuma
D. Kupce
7
11
F1 A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
G3 K. Siliņa
L. Pauriņa
8
12
D1 R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
21
B2 K. Pļaviņa
A. Kotāne
13
13
C1 M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
G4 A. Jakuboviča
L. Česka
11
14
E1 K. Rozīte
M. Dzene
21
G2 K. Mamaja
E. Flugina
14
15
G1 K. Bērziņa
T. Cepurīte
21
B3 A. Bļase
A. Šķipore
12
16
B1 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
F4 L. Veikša
M. Cinīte
5

Zaudētājs 5.-8.v.

17
P. Krieva
M. Mamaja
21
21
L. Arhipova
A. Suprunoviča
10
12
18
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
21
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
19
14
19
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
21
K. Rozīte
M. Dzene
16
14
20
K. Bērziņa
T. Cepurīte
21
13
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
23
21

Pusfināli

21
P. Krieva
M. Mamaja
21
21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
13
13
22
M. Aleksejeva
M. Rumaka
12
18
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
21

Fināls, 3.v. spēle

23
P. Krieva
M. Mamaja
17
21
15
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
14
13
24
A. Kalniņa
E. Zaķīte
9
19
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
21
1 2 3 4 5

11:15
P. Priedīte
L. Vjatere
8
L. Mukāne
K. Anohina
21
M. Dziļuma
D. Kupce
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
19
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
M. Vorobeja
E. Baļčūne
8
P. Rozenvalde
A. Lāce
8
K. Pļaviņa
A. Kotāne
21
A. Jakuboviča
L. Česka
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
18
B. Balode
A. Šinkeviča
19
K. Mamaja
E. Flugina
21
E. Krīgere
E. Simanoviča
19
A. Bļase
A. Šķipore
21
R. Reinika
S. Kalniņa
17
L. Veikša
M. Cinīte
21
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Mukāne
K. Anohina
4
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
21
K. Pļaviņa
A. Kotāne
13
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
8
L. Arhipova
A. Suprunoviča
21
M. Dziļuma
D. Kupce
7
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21
A. Jakuboviča
L. Česka
11
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
L. Arhipova
A. Suprunoviča
10 12
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
L. Veikša
M. Cinīte
5
K. Bērziņa
T. Cepurīte
21
A. Bļase
A. Šķipore
12
K. Rozīte
M. Dzene
21
K. Mamaja
E. Flugina
14
A. Kalniņa
E. Zaķīte
21 21
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
19 14
K. Bērziņa
T. Cepurīte
21 13
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
23 21
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21 21
K. Rozīte
M. Dzene
16 14
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
A. Kalniņa
E. Zaķīte
13 13
M. Aleksejeva
M. Rumaka
12 18
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21 21
P. Krieva
M. Mamaja
17 21 15
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21 14 13
A. Kalniņa
E. Zaķīte
9 19
M. Aleksejeva
M. Rumaka
21 21
1. raunds
P. Priedīte
L. Vjatere
8
L. Mukāne
K. Anohina
21
M. Dziļuma
D. Kupce
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
19
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
M. Vorobeja
E. Baļčūne
8
P. Rozenvalde
A. Lāce
8
K. Pļaviņa
A. Kotāne
21
A. Jakuboviča
L. Česka
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
18
B. Balode
A. Šinkeviča
19
K. Mamaja
E. Flugina
21
E. Krīgere
E. Simanoviča
19
A. Bļase
A. Šķipore
21
R. Reinika
S. Kalniņa
17
L. Veikša
M. Cinīte
21
Astotdaļfināls
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Mukāne
K. Anohina
4
R. Raudziņa
M. Jaundžeikare
21
K. Pļaviņa
A. Kotāne
13