Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
Latvijas Kauss 2023 U16 zēniem, O-Sands, Latvijas Kauss 2023 U16 Zēniem

O-Sands Grostonas iela 6b, Rīga
Datums: 2023-12-17
Reģistrācijas beigu datums: 2023-12-05 17:00
Reģistrācija: 10:00:00
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:30:00
Play-off sākums: 15:10:00
Laukumu skaits: 4
Valsts ierobežojums: Latvija
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
B. Liepiņš / T. Blekte
T. Krušāns / M. Jegi
P. Lode / A. Greiškāns
B
R. Zemītis / A. Ameļkovičs
K. Kupfers / M. Zellis
D. Šaršūns / A. Hanzens
C
O. Pope / R. Lasmanis
E. Pastars / M. Lorbergs
K. Baļčūns / R. Bāliņš
A. Lukjanovs / I. Kostenko
D
N. Ameļkovičs / R. Mazais
R. Augusts / A. Beļakovs Ceimers
M. Spiridonovs / N. Kolendo
V. Rukans / M. Rukans
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:30
C1:C4
O. Pope
R. Lasmanis
21
A. Lukjanovs
I. Kostenko
8
C2:C3
E. Pastars
M. Lorbergs
21
K. Baļčūns
R. Bāliņš
10
D1:D4
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
V. Rukans
M. Rukans
2
D2:D3
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
21
M. Spiridonovs
N. Kolendo
13

10:45
A1:A3
B. Liepiņš
T. Blekte
21
P. Lode
A. Greiškāns
7
B1:B3
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
D. Šaršūns
A. Hanzens
4

11:00
C1:C3
O. Pope
R. Lasmanis
21
K. Baļčūns
R. Bāliņš
13
C2:C4
E. Pastars
M. Lorbergs
21
A. Lukjanovs
I. Kostenko
6
D1:D3
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
M. Spiridonovs
N. Kolendo
6
D2:D4
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
21
V. Rukans
M. Rukans
16

11:15
A2:A3
T. Krušāns
M. Jegi
21
P. Lode
A. Greiškāns
16
B2:B3
K. Kupfers
M. Zellis
21
D. Šaršūns
A. Hanzens
2

11:30
C3:C4
K. Baļčūns
R. Bāliņš
21
A. Lukjanovs
I. Kostenko
18
C1:C2
O. Pope
R. Lasmanis
13
E. Pastars
M. Lorbergs
21
D3:D4
M. Spiridonovs
N. Kolendo
21
V. Rukans
M. Rukans
9
D1:D2
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
7

11:45
A1:A2
B. Liepiņš
T. Blekte
21
T. Krušāns
M. Jegi
10
B1:B2
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
K. Kupfers
M. Zellis
9
A
B. Liepiņš
T. Blekte
1
21
10
1
21
7
1 2.47
T. Krušāns
M. Jegi
0
10
21
1
21
16
2 0.84
P. Lode
A. Greiškāns
0
7
21
0
16
21
3 0.55
B
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
1
21
9
1
21
4
1 3.23
K. Kupfers
M. Zellis
0
9
21
1
21
2
2 1.30
D. Šaršūns
A. Hanzens
0
4
21
0
2
21
3 0.14
C
O. Pope
R. Lasmanis
0
13
21
1
21
13
1
21
8
2 1.31
E. Pastars
M. Lorbergs
1
21
13
1
21
10
1
21
6
1 2.17
K. Baļčūns
R. Bāliņš
0
13
21
0
10
21
1
21
18
3 0.73
A. Lukjanovs
I. Kostenko
0
8
21
0
6
21
0
18
21
4 0.51
D
N. Ameļkovičs
R. Mazais
1
21
7
1
21
6
1
21
2
1 4.20
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
0
7
21
1
21
13
1
21
16
2 0.98
M. Spiridonovs
N. Kolendo
0
6
21
0
13
21
1
21
9
3 0.78
V. Rukans
M. Rukans
0
2
21
0
16
21
0
9
21
4 0.43

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 R. Zemītis
A. Ameļkovičs
1 3.23
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
2 2.47
D1 N. Ameļkovičs
R. Mazais
3 4.20
C1 E. Pastars
M. Lorbergs
4 2.17
C2 O. Pope
R. Lasmanis
5 1.31
B2 K. Kupfers
M. Zellis
6 1.30
D2 R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
7 0.98
A2 T. Krušāns
M. Jegi
8 0.84
D3 M. Spiridonovs
N. Kolendo
9 0.78
C3 K. Baļčūns
R. Bāliņš
10 0.73
A3 P. Lode
A. Greiškāns
11 0.55
B3 D. Šaršūns
A. Hanzens
12 0.14
C4 A. Lukjanovs
I. Kostenko
13 0.51
D4 V. Rukans
M. Rukans
14 0.43

Zaudētājs 9.-16.v.

9
B1 R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
0
10
D3 M. Spiridonovs
N. Kolendo
16
C2 O. Pope
R. Lasmanis
21
11
A2 T. Krušāns
M. Jegi
21
B3 D. Šaršūns
A. Hanzens
8
12
C1 E. Pastars
M. Lorbergs
21
D4 V. Rukans
M. Rukans
15
13
D1 N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
C4 A. Lukjanovs
I. Kostenko
7
14
A3 P. Lode
A. Greiškāns
22
B2 K. Kupfers
M. Zellis
20
15
C3 K. Baļčūns
R. Bāliņš
18
D2 R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
21
16
A1 B. Liepiņš
T. Blekte
21
0

Zaudētājs 5.-8.v.

17
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
21
O. Pope
R. Lasmanis
14
12
18
T. Krušāns
M. Jegi
21
21
E. Pastars
M. Lorbergs
17
14
19
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
21
P. Lode
A. Greiškāns
10
12
20
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
11
15
B. Liepiņš
T. Blekte
21
21

Pusfināli

21
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21
21
T. Krušāns
M. Jegi
15
14
22
N. Ameļkovičs
R. Mazais
17
17
B. Liepiņš
T. Blekte
21
21

Fināls, 3.v. spēle

23
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
11
14
B. Liepiņš
T. Blekte
21
21
24
T. Krušāns
M. Jegi
18
15
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
21
1 2 3 4

15:10
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
A. Lukjanovs
I. Kostenko
7
E. Pastars
M. Lorbergs
21
V. Rukans
M. Rukans
15
M. Spiridonovs
N. Kolendo
16
O. Pope
R. Lasmanis
21
T. Krušāns
M. Jegi
21
D. Šaršūns
A. Hanzens
8
P. Lode
A. Greiškāns
22
K. Kupfers
M. Zellis
20
K. Baļčūns
R. Bāliņš
18
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
21
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21 21
O. Pope
R. Lasmanis
14 12
T. Krušāns
M. Jegi
21 21
E. Pastars
M. Lorbergs
17 14
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21 21
P. Lode
A. Greiškāns
10 12
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
11 15
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21 21
T. Krušāns
M. Jegi
15 14
N. Ameļkovičs
R. Mazais
17 17
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
11 14
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
T. Krušāns
M. Jegi
18 15
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21 21
Astotdaļfināls
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21
A. Lukjanovs
I. Kostenko
7
E. Pastars
M. Lorbergs
21
V. Rukans
M. Rukans
15
M. Spiridonovs
N. Kolendo
16
O. Pope
R. Lasmanis
21
T. Krušāns
M. Jegi
21
D. Šaršūns
A. Hanzens
8
P. Lode
A. Greiškāns
22
K. Kupfers
M. Zellis
20
K. Baļčūns
R. Bāliņš
18
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
21
Ceturtdaļfināls
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21 21
O. Pope
R. Lasmanis
14 12
T. Krušāns
M. Jegi
21 21
E. Pastars
M. Lorbergs
17 14
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21 21
P. Lode
A. Greiškāns
10 12
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
11 15
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
Pusfināls
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
21 21
T. Krušāns
M. Jegi
15 14
N. Ameļkovičs
R. Mazais
17 17
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
Fināls
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
11 14
B. Liepiņš
T. Blekte
21 21
T. Krušāns
M. Jegi
18 15
N. Ameļkovičs
R. Mazais
21 21
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
B. Liepiņš
T. Blekte
524
2
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
432
3
O. Pope
R. Lasmanis
390
4
N. Ameļkovičs
R. Mazais
388
5
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
338
6
E. Pastars
M. Lorbergs
244
7
K. Kupfers
M. Zellis
205
8
T. Krušāns
M. Jegi
198
9
P. Lode
A. Greiškāns
178
10
D. Šaršūns
A. Hanzens
144
11
K. Baļčūns
R. Bāliņš
87
12
M. Spiridonovs
N. Kolendo
76
13
V. Rukans
M. Rukans
68
14
A. Lukjanovs
I. Kostenko
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
B. Liepiņš
T. Blekte
O-SANDS/RVS
80 40
2
R. Zemītis
A. Ameļkovičs
O-SANDS/RVS
72 36
3
N. Ameļkovičs
R. Mazais
O-Sands
EJsporto
64 32
4
T. Krušāns
M. Jegi
O-Sands
56 28
5
O. Pope
R. Lasmanis
O-Sands
48 24
6
R. Augusts
A. Beļakovs Ceimers
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
7
E. Pastars
M. Lorbergs
Cēsu pilsētas sporta skola
O-Sands
48 24
8
P. Lode
A. Greiškāns
Rīgas volejbola skola
48 24
9
K. Kupfers
M. Zellis
Rīgas volejbola skola
O-Sands
40 20
10
D. Šaršūns
A. Hanzens
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
11
K. Baļčūns
R. Bāliņš
O-Sands
40 20
12
M. Spiridonovs
N. Kolendo
Valmieras Sporta Skola
40 20
13
V. Rukans
M. Rukans
40 20
14
A. Lukjanovs
I. Kostenko
Rīgas volejbola skola
40 20
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Bruno Liepiņš
Tomass Blekte
O-SANDS/RVS
SUDRABS
Ričards Zemītis
Alekss Ameļkovičs
O-SANDS/RVS
BRONZA
Niks Ameļkovičs
Roberts Mazais
O-Sands
EJsporto
KOKA MEDAĻA
Tomass Krušāns
Morics Jegi
O-Sands