Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U16 (M) pirmais posms 2023/2024, BEACH BOX, LJČPV 2023/2024 U16 meitenēm

BEACH BOX Brīvības 197B, Rīga
Datums: 2023-12-02
Reģistrācijas beigu datums: 2023-11-24 17:00
Reģistrācija: 09:30-09:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 10:00:00
Play-off sākums: 13:05:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies.


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
M. Aleksejeva / L. Arhipova
P. Lediņa / P. Buivide
K. Mamaja / E. Flugina
B
P. Krieva / K. Pļaviņa
K. Lukas / S. Rikand
K. Anohina / N. Samsonova
E. Dimante / E. Skujiņa
C
L. Bičevska / K. Rozīte
P. Priedīte / L. Vjatere
A. Gorovaja / S. Slīzina
Š. Meldere / K. Sauliete
D
A. Suprunoviča / E. Zaķīte
E. Birzkalne / S. Strautiņa
E. Frīdberga / S. Araka
G. Skribe / A. Kovaļova
E
P. Zemvalde / B. Gruntmane
M. Kalniņa / S. Kalniņa
L. Kotļeva / A. Zalāne
S. Velaviča / L. Ozoliņa
F
K. Siliņa / L. Pauriņa
R. Reinika / N. Bremšmite
S. Rudzīte / K. Jukmane
S. Ozolina / N. Ņesterova
G
R. Raudziņa / E. Juhņeviča
K. Bērziņa / L. Veikša
D. Andropa / K. Sokolovska
S. Pupiņa / L. Polačenko
H
M. Pāla / M. Paņko
T. Paukšēna / P. Strupka
L. Skrūskopa / S. Kārtiņa
K. Feldmane / A. Olekša
Grupu izspēles
1 2 3 4

10:00
B1:B4
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
E. Dimante
E. Skujiņa
2
B2:B3
K. Lukas
S. Rikand
21
K. Anohina
N. Samsonova
15
C1:C4
L. Bičevska
K. Rozīte
21
Š. Meldere
K. Sauliete
8
C2:C3
P. Priedīte
L. Vjatere
18
A. Gorovaja
S. Slīzina
21

10:15
D1:D4
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
G. Skribe
A. Kovaļova
14
D2:D3
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
E. Frīdberga
S. Araka
15
E1:E4
P. Zemvalde
B. Gruntmane
7
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
E2:E3
M. Kalniņa
S. Kalniņa
15
L. Kotļeva
A. Zalāne
21

10:30
F1:F4
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
S. Ozolina
N. Ņesterova
5
F2:F3
R. Reinika
N. Bremšmite
21
S. Rudzīte
K. Jukmane
9
G1:G4
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
21
S. Pupiņa
L. Polačenko
2
G2:G3
K. Bērziņa
L. Veikša
21
D. Andropa
K. Sokolovska
9

10:45
H1:H4
M. Pāla
M. Paņko
21
K. Feldmane
A. Olekša
7
H2:H3
T. Paukšēna
P. Strupka
21
L. Skrūskopa
S. Kārtiņa
8
A1:A3
M. Aleksejeva
L. Arhipova
21
K. Mamaja
E. Flugina
10
B1:B3
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Anohina
N. Samsonova
4

11:00
B2:B4
K. Lukas
S. Rikand
21
E. Dimante
E. Skujiņa
3
C1:C3
L. Bičevska
K. Rozīte
21
A. Gorovaja
S. Slīzina
9
C2:C4
P. Priedīte
L. Vjatere
22
Š. Meldere
K. Sauliete
20
D1:D3
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
E. Frīdberga
S. Araka
3

11:15
D2:D4
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
G. Skribe
A. Kovaļova
16
E1:E3
P. Zemvalde
B. Gruntmane
20
L. Kotļeva
A. Zalāne
22
E2:E4
M. Kalniņa
S. Kalniņa
9
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
F1:F3
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
S. Rudzīte
K. Jukmane
4

11:30
F2:F4
R. Reinika
N. Bremšmite
21
S. Ozolina
N. Ņesterova
13
G1:G3
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
21
D. Andropa
K. Sokolovska
12
G2:G4
K. Bērziņa
L. Veikša
21
S. Pupiņa
L. Polačenko
15
H1:H3
M. Pāla
M. Paņko
21
L. Skrūskopa
S. Kārtiņa
3

11:45
H2:H4
T. Paukšēna
P. Strupka
21
K. Feldmane
A. Olekša
11
A2:A3
P. Lediņa
P. Buivide
22
K. Mamaja
E. Flugina
24
B3:B4
K. Anohina
N. Samsonova
21
E. Dimante
E. Skujiņa
7
B1:B2
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
K. Lukas
S. Rikand
12

12:00
C3:C4
A. Gorovaja
S. Slīzina
11
Š. Meldere
K. Sauliete
21
C1:C2
L. Bičevska
K. Rozīte
21
P. Priedīte
L. Vjatere
12
D3:D4
E. Frīdberga
S. Araka
5
G. Skribe
A. Kovaļova
21
D1:D2
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
E. Birzkalne
S. Strautiņa
11

12:15
E3:E4
L. Kotļeva
A. Zalāne
19
S. Velaviča
L. Ozoliņa
21
E1:E2
P. Zemvalde
B. Gruntmane
21
M. Kalniņa
S. Kalniņa
9
F3:F4
S. Rudzīte
K. Jukmane
18
S. Ozolina
N. Ņesterova
21
F1:F2
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
R. Reinika
N. Bremšmite
17

12:30
G3:G4
D. Andropa
K. Sokolovska
14
S. Pupiņa
L. Polačenko
21
G1:G2
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
21
K. Bērziņa
L. Veikša
14
H3:H4
L. Skrūskopa
S. Kārtiņa
19
K. Feldmane
A. Olekša
21
H1:H2
M. Pāla
M. Paņko
21
T. Paukšēna
P. Strupka
17

12:45
A1:A2
M. Aleksejeva
L. Arhipova
21
P. Lediņa
P. Buivide
12
A
M. Aleksejeva
L. Arhipova
1
21
12
1
21
10
1 1.91
P. Lediņa
P. Buivide
0
12
21
0
22
24
3 0.76
K. Mamaja
E. Flugina
0
10
21
1
24
22
2 0.79
B
P. Krieva
K. Pļaviņa
1
21
12
1
21
4
1
21
2
1 3.50
K. Lukas
S. Rikand
0
12
21
1
21
15
1
21
3
2 1.38
K. Anohina
N. Samsonova
0
4
21
0
15
21
1
21
7
3 0.82
E. Dimante
E. Skujiņa
0
2
21
0
3
21
0
7
21
4 0.19
C
L. Bičevska
K. Rozīte
1
21
12
1
21
9
1
21
8
1 2.17
P. Priedīte
L. Vjatere
0
12
21
0
18
21
1
22
20
3 0.98
A. Gorovaja
S. Slīzina
0
9
21
1
21
18
0
11
21
4 0.82
Š. Meldere
K. Sauliete
0
8
21
0
20
22
1
21
11
2 1.24
D
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
1
21
11
1
21
3
1
21
14
1 2.25
E. Birzkalne
S. Strautiņa
0
11
21
1
21
15
1
21
16
2 1.02
E. Frīdberga
S. Araka
0
3
21
0
15
21
0
5
21
4 0.37
G. Skribe
A. Kovaļova
0
14
21
0
16
21
1
21
5
3 1.09
E
P. Zemvalde
B. Gruntmane
1
21
9
0
20
22
0
7
21
3 0.92
M. Kalniņa
S. Kalniņa
0
9
21
0
15
21
0
9
21
4 0.52
L. Kotļeva
A. Zalāne
1
22
20
1
21
15
0
19
21
2 1.11
S. Velaviča
L. Ozoliņa
1
21
7
1
21
9
1
21
19
1 1.80
F
K. Siliņa
L. Pauriņa
1
21
17
1
21
4
1
21
5
1 2.42
R. Reinika
N. Bremšmite
0
17
21
1
21
9
1
21
13
2 1.37
S. Rudzīte
K. Jukmane
0
4
21
0
9
21
0
18
21
4 0.49
S. Ozolina
N. Ņesterova
0
5
21
0
13
21
1
21
18
3 0.65
G
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
1
21
14
1
21
12
1
21
2
1 2.25
K. Bērziņa
L. Veikša
0
14
21
1
21
9
1
21
15
2 1.24
D. Andropa
K. Sokolovska
0
12
21
0
9
21
0
14
21
4 0.56
S. Pupiņa
L. Polačenko
0
2
21
0
15
21
1
21
14
3 0.68
H
M. Pāla
M. Paņko
1
21
17
1
21
3
1
21
7
1 2.33
T. Paukšēna
P. Strupka
0
17
21
1
21
8
1
21
11
2 1.48
L. Skrūskopa
S. Kārtiņa
0
3
21
0
8
21
0
19
21
4 0.48
K. Feldmane
A. Olekša
0
7
21
0
11
21
1
21
19
3 0.64

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
B1 P. Krieva
K. Pļaviņa
1 3.50
A1 M. Aleksejeva
L. Arhipova
2 1.91
D1 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
3 2.25
C1 L. Bičevska
K. Rozīte
4 2.17
F1 K. Siliņa
L. Pauriņa
5 2.42
E1 S. Velaviča
L. Ozoliņa
6 1.80
H1 M. Pāla
M. Paņko
7 2.33
G1 R. Raudziņa
E. Juhņeviča
8 2.25
H2 T. Paukšēna
P. Strupka
9 1.48
B2 K. Lukas
S. Rikand
10 1.38
F2 R. Reinika
N. Bremšmite
11 1.37
C2 Š. Meldere
K. Sauliete
12 1.24
G2 K. Bērziņa
L. Veikša
13 1.24
E2 L. Kotļeva
A. Zalāne
14 1.11
D2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
15 1.02
A2 K. Mamaja
E. Flugina
16 0.79
D3 G. Skribe
A. Kovaļova
17 1.09
C3 P. Priedīte
L. Vjatere
18 0.98
E3 P. Zemvalde
B. Gruntmane
19 0.92
B3 K. Anohina
N. Samsonova
20 0.82
A3 P. Lediņa
P. Buivide
21 0.76
G3 S. Pupiņa
L. Polačenko
22 0.68
F3 S. Ozolina
N. Ņesterova
23 0.65
H3 K. Feldmane
A. Olekša
24 0.64
C4 A. Gorovaja
S. Slīzina
25 0.82
G4 D. Andropa
K. Sokolovska
26 0.56
E4 M. Kalniņa
S. Kalniņa
27 0.52
F4 S. Rudzīte
K. Jukmane
28 0.49
H4 L. Skrūskopa
S. Kārtiņa
29 0.48
D4 E. Frīdberga
S. Araka
30 0.37
B4 E. Dimante
E. Skujiņa
31 0.19

Zaudētājs 17.-24.v.

1
D2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
F3 S. Ozolina
N. Ņesterova
6

1. laukums
2
E2 L. Kotļeva
A. Zalāne
21
C3 P. Priedīte
L. Vjatere
10

2. laukums
3
G2 K. Bērziņa
L. Veikša
21
B3 K. Anohina
N. Samsonova
7

3. laukums
4
F2 R. Reinika
N. Bremšmite
15
G3 S. Pupiņa
L. Polačenko
21

4. laukums
5
C2 Š. Meldere
K. Sauliete
18
A3 P. Lediņa
P. Buivide
21

1. laukums