Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U18 (M) ceturtais posms 2023/2024, RUUKKI, LJČPV 2023/2024 U18 meitenēm

RUUKKI Lavandas, Mārupes novads, LV-2167
Datums: 2024-03-24
Reģistrācijas beigu datums: 2024-03-18 17:00
Reģistrācija: 12:00-12:20
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 13:00:00
Play-off sākums: 15:10:00
Laukumu skaits: 6
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies.


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
K. Pļaviņa / L. Ēbere
U. Allere / V. Tašbulatova
B. Balode / J. Šinkeviča
T. Garoza / E. Sirmā
B
D. Šauberga Lēpe / A. Aleksāne
S. Strauja / L. Osma
L. Mukāne / K. Anohina
D. Kupce / K. Ābele
C
M. Aleksejeva / P. Storķe
A. Suprunoviča / E. Zaķīte
L. Arhipova / E. Kalijeva
E. Ekure / A. Šķipore
D
P. Krieva / M. Mamaja
A. Kalniņa / L. Česka
M. Dzene / E. Muižniece
N. Bremšmite / A. Bļase
E
M. Gintere / B. Runce
K. Bērziņa / N. Lapsa
P. Āboliņa / E. Kozlova
B. Stepiņa / R. Stepiņa
F
A. Kotāne / K. Kazāka
R. Raudziņa / N. Lipņicka
M. Gurčiūte / G. Bruzgaite
K. Siliņa / L. Pauriņa
G
R. Puškundze / L. Cabule
L. Bičevska / K. Rozīte
L. Kotļeva / L. Veikša
A. Pope Veisa / M. Pūķe
Grupu izspēles
1 2 3 4 5 6

13:00
A1:A4
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
T. Garoza
E. Sirmā
9

5. laukums
A2:A3
U. Allere
V. Tašbulatova
21
B. Balode
J. Šinkeviča
8

6. laukums
B1:B4
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
D. Kupce
K. Ābele
5

5. laukums
B2:B3
S. Strauja
L. Osma
21
L. Mukāne
K. Anohina
15

6. laukums
C1:C4
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
E. Ekure
A. Šķipore
10

5. laukums
C2:C3
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
L. Arhipova
E. Kalijeva
14

6. laukums

13:15
D1:D4
P. Krieva
M. Mamaja
21
N. Bremšmite
A. Bļase
4

5. laukums
D2:D3
A. Kalniņa
L. Česka
21
M. Dzene
E. Muižniece
17

6. laukums
E1:E4
M. Gintere
B. Runce
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
11

1. laukums
E2:E3
K. Bērziņa
N. Lapsa
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
12

2. laukums
F1:F4
A. Kotāne
K. Kazāka
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
5

5. laukums
F2:F3
R. Raudziņa
N. Lipņicka
10
M. Gurčiūte
G. Bruzgaite
21

6. laukums

13:30
G1:G4
R. Puškundze
L. Cabule
21
A. Pope Veisa
M. Pūķe
6

1. laukums
G2:G3
L. Bičevska
K. Rozīte
21
L. Kotļeva
L. Veikša
6

2. laukums
A1:A3
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
B. Balode
J. Šinkeviča
5

5. laukums
A2:A4
U. Allere
V. Tašbulatova
21
T. Garoza
E. Sirmā
16

6. laukums
B1:B3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
L. Mukāne
K. Anohina
8

1. laukums
B2:B4
S. Strauja
L. Osma
22
D. Kupce
K. Ābele
20

2. laukums

13:45
C1:C3
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
L. Arhipova
E. Kalijeva
17

5. laukums
C2:C4
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
E. Ekure
A. Šķipore
14

4. laukums
D1:D3
P. Krieva
M. Mamaja
21
M. Dzene
E. Muižniece
19

4. laukums
D2:D4
A. Kalniņa
L. Česka
21
N. Bremšmite
A. Bļase
6

3. laukums
E1:E3
M. Gintere
B. Runce
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
13

1. laukums
E2:E4
K. Bērziņa
N. Lapsa
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
9

2. laukums

14:00
F1:F3
A. Kotāne
K. Kazāka
17
M. Gurčiūte
G. Bruzgaite
21

1. laukums
F2:F4
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
10

3. laukums
G1:G3
R. Puškundze
L. Cabule
21
L. Kotļeva
L. Veikša
1

6. laukums
G2:G4
L. Bičevska
K. Rozīte
21
A. Pope Veisa
M. Pūķe
5

5. laukums
A3:A4
B. Balode
J. Šinkeviča
21
T. Garoza
E. Sirmā
12

5. laukums
A1:A2
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
U. Allere
V. Tašbulatova
9

6. laukums

14:15
B3:B4
L. Mukāne
K. Anohina
21
D. Kupce
K. Ābele
11

1. laukums
B1:B2
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
S. Strauja
L. Osma
11

2. laukums
C3:C4
L. Arhipova
E. Kalijeva
21
E. Ekure
A. Šķipore
5

3. laukums
C1:C2
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
13

4. laukums
D3:D4
M. Dzene
E. Muižniece
21
N. Bremšmite
A. Bļase
13

5. laukums
D1:D2
P. Krieva
M. Mamaja
21
A. Kalniņa
L. Česka
11

3. laukums

14:30
E3:E4
P. Āboliņa
E. Kozlova
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
16

4. laukums
E1:E2
M. Gintere
B. Runce
21
K. Bērziņa
N. Lapsa
11

2. laukums
F3:F4
M. Gurčiūte
G. Bruzgaite
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
9

1. laukums
F1:F2
A. Kotāne
K. Kazāka
21
R. Raudziņa
N. Lipņicka
15

2. laukums
G3:G4
L. Kotļeva
L. Veikša
21
A. Pope Veisa
M. Pūķe
14

3. laukums
G1:G2
R. Puškundze
L. Cabule
21
L. Bičevska
K. Rozīte
14

6. laukums
A
K. Pļaviņa
L. Ēbere
1
21
9
1
21
5
1
21
9
1 2.74
U. Allere
V. Tašbulatova
0
9
21
1
21
8
1
21
16
2 1.13
B. Balode
J. Šinkeviča
0
5
21
0
8
21
1
21
12
3 0.63
T. Garoza
E. Sirmā
0
9
21
0
16
21
0
12
21
4 0.59
B
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
1
21
11
1
21
8
1
21
5
1 2.63
S. Strauja
L. Osma
0
11
21
1
21
15
1
22
20
2 0.96
L. Mukāne
K. Anohina
0
8
21
0
15
21
1
21
11
3 0.83
D. Kupce
K. Ābele
0
5
21
0
20
22
0
11
21
4 0.56
C
M. Aleksejeva
P. Storķe
1
21
13
1
21
17
1
21
10
1 1.58
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
0
13
21
1
21
14
1
21
14
2 1.12
L. Arhipova
E. Kalijeva
0
17
21
0
14
21
1
21
5
3 1.11
E. Ekure
A. Šķipore
0
10
21
0
14
21
0
5
21
4 0.46
D
P. Krieva
M. Mamaja
1
21
11
1
21
19
1
21
4
1 1.85
A. Kalniņa
L. Česka
0
11
21
1
21
17
1
21
6
2 1.20
M. Dzene
E. Muižniece
0
19
21
0
17
21
1
21
13
3 1.04
N. Bremšmite
A. Bļase
0
4
21
0
6
21
0
13
21
4 0.37
E
M. Gintere
B. Runce
1
21
11
1
21
13
1
21
11
1 1.80
K. Bērziņa
N. Lapsa
0
11
21
1
21
12
1
21
9
2 1.26
P. Āboliņa
E. Kozlova
0
13
21
0
12
21
1
21
16
3 0.79
B. Stepiņa
R. Stepiņa
0
11
21
0
9
21
0
16
21
4 0.57
F
A. Kotāne
K. Kazāka
1
21
15
0
17
21
1
21
5
2 1.44
R. Raudziņa
N. Lipņicka
0
15
21
0
10
21
1
21
10
3 0.88
M. Gurčiūte
G. Bruzgaite
1
21
17
1
21
10
1
21
9
1 1.75
K. Siliņa
L. Pauriņa
0
5
21
0
10
21
0
9
21
4 0.38
G
R. Puškundze
L. Cabule
1
21
14
1
21
1
1
21
6
1 3.00
L. Bičevska
K. Rozīte
0
14
21
1
21
6
1
21
5
2 1.75
L. Kotļeva
L. Veikša
0
1
21
0
6
21
1
21
14
3 0.50
A. Pope Veisa
M. Pūķe
0
6
21
0
5
21
0
14
21
4 0.40

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 K. Pļaviņa
L. Ēbere
1 2.74
B1 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
2 2.63
D1 P. Krieva
M. Mamaja
3 1.85
C1 M. Aleksejeva
P. Storķe
4 1.58
E1 M. Gintere
B. Runce
5 1.80
F1 M. Gurčiūte
G. Bruzgaite
6 1.75
G1 R. Puškundze
L. Cabule
7 3.00
G2 L. Bičevska
K. Rozīte
8 1.75
F2 A. Kotāne
K. Kazāka
9 1.44
E2 K. Bērziņa
N. Lapsa
10 1.26
D2 A. Kalniņa
L. Česka
11 1.20
A2 U. Allere
V. Tašbulatova
12 1.13
C2 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
13 1.12
B2 S. Strauja
L. Osma
14 0.96
C3 L. Arhipova
E. Kalijeva
15 1.11
D3 M. Dzene
E. Muižniece
16 1.04
F3 R. Raudziņa
N. Lipņicka
17 0.88
B3 L. Mukāne
K. Anohina
18 0.83
E3 P. Āboliņa
E. Kozlova
19 0.79
A3 B. Balode
J. Šinkeviča
20 0.63
G3 L. Kotļeva
L. Veikša
21 0.50
A4 T. Garoza
E. Sirmā
22 0.59
E4 B. Stepiņa
R. Stepiņa
23 0.57
B4 D. Kupce
K. Ābele
24 0.56
C4 E. Ekure
A. Šķipore
25 0.46
G4 A. Pope Veisa
M. Pūķe
26 0.40
F4 K. Siliņa
L. Pauriņa
27 0.38
D4 N. Bremšmite
A. Bļase
28 0.37

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E4 B. Stepiņa
R. Stepiņa
18
G3 L. Kotļeva
L. Veikša
21

1. laukums
2
B3 L. Mukāne
K. Anohina
13
C2 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21

4. laukums
3
A3 B. Balode
J. Šinkeviča
6
F2 A. Kotāne
K. Kazāka
21

5. laukums
4
B2 S. Strauja
L. Osma
6
F3 R. Raudziņa
N. Lipņicka
21

6. laukums
5
B4 D. Kupce
K. Ābele
0
A2 U. Allere
V. Tašbulatova
21
6
C3 L. Arhipova
E. Kalijeva
18
E2 K. Bērziņa
N. Lapsa
21

6. laukums
7
D2 A. Kalniņa
L. Česka
21
E3 P. Āboliņa
E. Kozlova
13

3. laukums
8
A4 T. Garoza
E. Sirmā
13
D3 M. Dzene
E. Muižniece
21

2. laukums

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
G3 L. Kotļeva
L. Veikša
4

1. laukums
10
G2 L. Bičevska
K. Rozīte
16
C2 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21

6. laukums
11
E1 M. Gintere
B. Runce
21
F2 A. Kotāne
K. Kazāka
15

4. laukums
12
C1 M. Aleksejeva
P. Storķe
21
F3 R. Raudziņa
N. Lipņicka
8

2. laukums
13
D1 P. Krieva
M. Mamaja
21
A2 U. Allere
V. Tašbulatova
14

5. laukums
14
F1 M. Gurčiūte
G. Bruzgaite
21
E2 K. Bērziņa
N. Lapsa
9

2. laukums
15
G1 R. Puškundze
L. Cabule
21
D2 A. Kalniņa
L. Česka
13

5. laukums
16
B1 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
D3 M. Dzene
E. Muižniece
17