Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U20 (M) pirmais posms 2023/2024, BEACH ARENA, LJČPV 2023/2024 U20 meitenēm

BEACH ARENA Ganību dambis 20A, Rīga
Datums: 2024-02-18
Reģistrācijas beigu datums: 2024-02-12 17:00
Reģistrācija: 13:30:13:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 14:45:00
Play-off sākums: 16:45:00
Laukumu skaits: 5
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
D. Konstantinova / L. Ēbere
N. Lipņicka / D. Račika
E. Zaķīte / S. Bērziņa
B
M. Vildere / K. Martini Ādamsone
R. Puškundze / L. Cabule
A. Bļase / K. Leinasare
C
D. Šauberga Lēpe / A. Aleksāne
P. Krieva / M. Mamaja
U. Allere / V. Tašbulatova
N. Ozolzīle / L. Blūma
D
M. Aleksejeva / P. Storķe
N. Lapsa / E. Krieva
R. Raudziņa / D. Mārtiņsone
E. Krīgere / M. Pūķe
E
K. Kazāka / E. Ratkeviča
L. Mangule / A. Kalavanova
E. Kalijeva / L. Dreimane
A. Kalniņa / K. Liepiņa
F
M. Blaka / E. Liepa
K. Actiņa / K. Zvidra
T. Pauriņa / A. Līce-Līcīte
M. Kvāle / M. Treija
Grupu izspēles
3 4 5 6 7

14:45
C1:C4
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
N. Ozolzīle
L. Blūma
9

3. laukums
C2:C3
P. Krieva
M. Mamaja
21
U. Allere
V. Tašbulatova
7

2. laukums
D1:D4
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
E. Krīgere
M. Pūķe
7

2. laukums
D2:D3
N. Lapsa
E. Krieva
21
R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
17

3. laukums
E1:E4
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
A. Kalniņa
K. Liepiņa
18

2. laukums

15:00
E2:E3
L. Mangule
A. Kalavanova
21
E. Kalijeva
L. Dreimane
8

3. laukums
F1:F4
M. Blaka
E. Liepa
21
M. Kvāle
M. Treija
13

2. laukums
F2:F3
K. Actiņa
K. Zvidra
21
T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
8

3. laukums
A1:A3
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
E. Zaķīte
S. Bērziņa
12

6. laukums
B1:B3
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
21
A. Bļase
K. Leinasare
7

7. laukums

15:15
C1:C3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
U. Allere
V. Tašbulatova
12

3. laukums
C2:C4
P. Krieva
M. Mamaja
21
N. Ozolzīle
L. Blūma
6

4. laukums
D1:D3
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
10

5. laukums
D2:D4
N. Lapsa
E. Krieva
21
E. Krīgere
M. Pūķe
15

6. laukums

15:30
E1:E3
K. Kazāka
E. Ratkeviča
21
E. Kalijeva
L. Dreimane
17

2. laukums
E2:E4
L. Mangule
A. Kalavanova
21
A. Kalniņa
K. Liepiņa
8

4. laukums
F1:F3
M. Blaka
E. Liepa
21
T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
0

5. laukums
F2:F4
K. Actiņa
K. Zvidra
21
M. Kvāle
M. Treija
5

7. laukums
A2:A3
N. Lipņicka
D. Račika
13
E. Zaķīte
S. Bērziņa
21

7. laukums

15:45
B2:B3
R. Puškundze
L. Cabule
21
A. Bļase
K. Leinasare
10

4. laukums
C3:C4
U. Allere
V. Tašbulatova
21
N. Ozolzīle
L. Blūma
11

3. laukums
C1:C2
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
8
P. Krieva
M. Mamaja
21

2. laukums
D3:D4
R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
20
E. Krīgere
M. Pūķe
22

6. laukums
D1:D2
M. Aleksejeva
P. Storķe
18
N. Lapsa
E. Krieva
21

4. laukums

16:00
E3:E4
E. Kalijeva
L. Dreimane
21
A. Kalniņa
K. Liepiņa
17

3. laukums
E1:E2
K. Kazāka
E. Ratkeviča
18
L. Mangule
A. Kalavanova
21

5. laukums
F3:F4
T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
9
M. Kvāle
M. Treija
21

3. laukums
F1:F2
M. Blaka
E. Liepa
21
K. Actiņa
K. Zvidra
13

5. laukums
A1:A2
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
N. Lipņicka
D. Račika
5

7. laukums

16:15
B1:B2
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
21
R. Puškundze
L. Cabule
17

4. laukums
A
D. Konstantinova
L. Ēbere
1
21
5
1
21
12
1 2.47
N. Lipņicka
D. Račika
0
5
21
0
13
21
3 0.43
E. Zaķīte
S. Bērziņa
0
12
21
1
21
13
2 0.97
B
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
1
21
17
1
21
7
1 1.75
R. Puškundze
L. Cabule
0
17
21
1
21
10
2 1.23
A. Bļase
K. Leinasare
0
7
21
0
10
21
3 0.40
C
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
0
8
21
1
21
12
1
21
9
2 1.19
P. Krieva
M. Mamaja
1
21
8
1
21
7
1
21
6
1 3.00
U. Allere
V. Tašbulatova
0
12
21
0
7
21
1
21
11
3 0.75
N. Ozolzīle
L. Blūma
0
9
21
0
6
21
0
11
21
4 0.41
D
M. Aleksejeva
P. Storķe
0
18
21
1
21
10
1
21
7
2 1.58
N. Lapsa
E. Krieva
1
21
18
1
21
17
1
21
15
1 1.26
R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
0
10
21
0
17
21
0
20
22
4 0.73
E. Krīgere
M. Pūķe
0
7
21
0
15
21
1
22
20
3 0.71
E
K. Kazāka
E. Ratkeviča
0
18
21
1
21
17
1
21
18
2 1.07
L. Mangule
A. Kalavanova
1
21
18
1
21
8
1
21
8
1 1.85
E. Kalijeva
L. Dreimane
0
17
21
0
8
21
1
21
17
3 0.78
A. Kalniņa
K. Liepiņa
0
18
21
0
8
21
0
17
21
4 0.68
F
M. Blaka
E. Liepa
1
21
13
1
21
0
1
21
13
1 2.42
K. Actiņa
K. Zvidra
0
13
21
1
21
8
1
21
5
2 1.62
T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
0
0
21
0
8
21
0
9
21
4 0.27
M. Kvāle
M. Treija
0
13
21
0
5
21
1
21
9
3 0.76

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 D. Konstantinova
L. Ēbere
1 2.47
B1 M. Vildere
K. Martini Ādamsone
2 1.75
C1 P. Krieva
M. Mamaja
3 3.00
D1 N. Lapsa
E. Krieva
4 1.26
F1 M. Blaka
E. Liepa
5 2.42
E1 L. Mangule
A. Kalavanova
6 1.85
F2 K. Actiņa
K. Zvidra
7 1.62
D2 M. Aleksejeva
P. Storķe
8 1.58
B2 R. Puškundze
L. Cabule
9 1.23
C2 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
10 1.19
E2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
11 1.07
A2 E. Zaķīte
S. Bērziņa
12 0.97
E3 E. Kalijeva
L. Dreimane
13 0.78
F3 M. Kvāle
M. Treija
14 0.76
C3 U. Allere
V. Tašbulatova
15 0.75
D3 E. Krīgere
M. Pūķe
16 0.71
A3 N. Lipņicka
D. Račika
17 0.43
B3 A. Bļase
K. Leinasare
18 0.40
D4 R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
19 0.73
E4 A. Kalniņa
K. Liepiņa
20 0.68
C4 N. Ozolzīle
L. Blūma
21 0.41
F4 T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
22 0.27

Zaudētājs 17.-24.v.

1
C3 U. Allere
V. Tašbulatova
8
B3 A. Bļase
K. Leinasare
21

6. laukums
2
3
4
5
6
7
8
D3 E. Krīgere
M. Pūķe
15
A3 N. Lipņicka
D. Račika
21

7. laukums

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 D. Konstantinova
L. Ēbere
21
B3 A. Bļase
K. Leinasare
14

5. laukums
10
A2 E. Zaķīte
S. Bērziņa
21
F2 K. Actiņa
K. Zvidra
19

4. laukums
11
F1 M. Blaka
E. Liepa
21
D2 M. Aleksejeva
P. Storķe
17

7. laukums
12
D1 N. Lapsa
E. Krieva
21
E3 E. Kalijeva
L. Dreimane
7

3. laukums
13
C1 P. Krieva
M. Mamaja
21
F3 M. Kvāle
M. Treija
6

6. laukums
14
E1 L. Mangule
A. Kalavanova
22
B2 R. Puškundze
L. Cabule
20

4. laukums
15
E2 K. Kazāka
E. Ratkeviča
12
C2 D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21

5. laukums
16
B1 M. Vildere
K. Martini Ādamsone
21
A3 N. Lipņicka
D. Račika
8

6. laukums

Zaudētājs 5.-8.v.

17
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
E. Zaķīte
S. Bērziņa
8

5. laukums
18
M. Blaka
E. Liepa
21
N. Lapsa
E. Krieva
19

7. laukums
19
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Mangule
A. Kalavanova
14

3. laukums
20
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
18

6. laukums

Pusfināli

21
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
21
M. Blaka
E. Liepa
9
15

4. laukums
22
P. Krieva
M. Mamaja
21
21
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
16
15

6. laukums

Fināls, 3.v. spēle

23
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
17
15
P. Krieva
M. Mamaja
13
21
8

5. laukums
24
M. Blaka
E. Liepa
18
7
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
21

7. laukums
3 4 5 6 7

16:45
U. Allere
V. Tašbulatova
8
A. Bļase
K. Leinasare
21

6. laukums
E. Krīgere
M. Pūķe
15
N. Lipņicka
D. Račika
21

7. laukums
K. Kazāka
E. Ratkeviča
12
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
M. Kvāle
M. Treija
6

6. laukums
M. Blaka
E. Liepa
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
17

7. laukums
N. Lapsa
E. Krieva
21
E. Kalijeva
L. Dreimane
7

3. laukums
L. Mangule
A. Kalavanova
22
R. Puškundze
L. Cabule
20

4. laukums
E. Zaķīte
S. Bērziņa
21
K. Actiņa
K. Zvidra
19

4. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
A. Bļase
K. Leinasare
14

5. laukums
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
21
N. Lipņicka
D. Račika
8

6. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Mangule
A. Kalavanova
14

3. laukums
M. Blaka
E. Liepa
21
N. Lapsa
E. Krieva
19

7. laukums
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
18

6. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
E. Zaķīte
S. Bērziņa
8

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
16 15

6. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21 21
M. Blaka
E. Liepa
9 15

4. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21 17 15
P. Krieva
M. Mamaja
13 21 8

5. laukums
M. Blaka
E. Liepa
18 7
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21 21

7. laukums
1. raunds
U. Allere
V. Tašbulatova
8
A. Bļase
K. Leinasare
21

6. laukums
E. Krīgere
M. Pūķe
15
N. Lipņicka
D. Račika
21

7. laukums
Astotdaļfināls
K. Kazāka
E. Ratkeviča
12
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
M. Kvāle
M. Treija
6

6. laukums
M. Blaka
E. Liepa
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
17

7. laukums
N. Lapsa
E. Krieva
21
E. Kalijeva
L. Dreimane
7

3. laukums
L. Mangule
A. Kalavanova
22
R. Puškundze
L. Cabule
20

4. laukums
E. Zaķīte
S. Bērziņa
21
K. Actiņa
K. Zvidra
19

4. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
A. Bļase
K. Leinasare
14

5. laukums
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
21
N. Lipņicka
D. Račika
8

6. laukums
Ceturtdaļfināls
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Mangule
A. Kalavanova
14

3. laukums
M. Blaka
E. Liepa
21
N. Lapsa
E. Krieva
19

7. laukums
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
18

6. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21
E. Zaķīte
S. Bērziņa
8

5. laukums
Pusfināls
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
16 15

6. laukums
D. Konstantinova
L. Ēbere
21 21
M. Blaka
E. Liepa
9 15

4. laukums
Fināls
D. Konstantinova
L. Ēbere
21 17 15
P. Krieva
M. Mamaja
13 21 8

5. laukums
M. Blaka
E. Liepa
18 7
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
21 21

7. laukums
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
D. Konstantinova
L. Ēbere
120 + 760
880
2
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
221 + 156
377
3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
257 + 50
307
4
M. Aleksejeva
P. Storķe
288 + 16
304
5
K. Kazāka
E. Ratkeviča
250 + 16
266
6
M. Blaka
E. Liepa
202 + 56
258
7
K. Actiņa
K. Zvidra
194 + 48
242
8
L. Mangule
A. Kalavanova
223 + 8
231
9
N. Lapsa
E. Krieva
207
10
P. Krieva
M. Mamaja
134 + 36
170
11
R. Puškundze
L. Cabule
120 + 18
138
12
N. Lipņicka
D. Račika
122 + 14
136
13
E. Zaķīte
S. Bērziņa
117
14
A. Bļase
K. Leinasare
105
15
U. Allere
V. Tašbulatova
63 + 8
71
16
R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
52 + 16
68
17
E. Kalijeva
L. Dreimane
28
18
T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
0
19
M. Kvāle
M. Treija
0
20
A. Kalniņa
K. Liepiņa
0
21
E. Krīgere
M. Pūķe
0
22
N. Ozolzīle
L. Blūma
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
D. Konstantinova
L. Ēbere
Mārtiņa Pļaviņa sporta klubs
80 40
2
P. Krieva
M. Mamaja
Beach Box GEPARDI
72 36
3
D. Šauberga Lēpe
A. Aleksāne
Beach Box GEPARDI
64 32
4
M. Blaka
E. Liepa
Mārupes novada sporta skola
56 28
5-8
M. Vildere
K. Martini Ādamsone
Beach Box GEPARDI
RUUKKI
48 24
5-8
L. Mangule
A. Kalavanova
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
5-8
N. Lapsa
E. Krieva
Mārupes novada sporta skola
48 24
5-8
E. Zaķīte
S. Bērziņa
Beach Box GEPARDI
48 24
9-16
M. Aleksejeva
P. Storķe
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-16
K. Kazāka
E. Ratkeviča
Beach Arēna
40 20
9-16
K. Actiņa
K. Zvidra
O-Sands
40 20
9-16
R. Puškundze
L. Cabule
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
N. Lipņicka
D. Račika
O-Sands
40 20
9-16
A. Bļase
K. Leinasare
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
9-16
E. Kalijeva
L. Dreimane
Minusas volejbola skola
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
M. Kvāle
M. Treija
O-Sands
40 20
17-22
U. Allere
V. Tašbulatova
Mārupes novada sporta skola
32 16
17-22
R. Raudziņa
D. Mārtiņsone
O-Sands
O-SANDS/RVS
32 16
17-22
T. Pauriņa
A. Līce-Līcīte
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-22