Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U18 (M) trešais posms 2023/2024, BEACH ARENA, LJČPV 2023/2024 U18 meitenēm

BEACH ARENA Ganību dambis 20A, Rīga
Datums: 2024-02-17
Reģistrācijas beigu datums: 2024-02-09 17:00
Reģistrācija: 11:30-11:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 12:00:00
Play-off sākums: 15:00:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu tiešraide!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
D. Šauberga Lēpe / L. Ēbere
U. Allere / V. Tašbulatova
A. Suprunoviča / A. Jakuboviča
D. Kupce / K. Ābele
B
M. Aleksejeva / P. Storķe
B. Balode / J. Šinkeviča
E. Zaķīte / E. Simanoviča
B. Gruntmane / A. Zalāne
C
P. Krieva / M. Mamaja
S. Strauja / L. Osma
L. Arhipova / E. Kalijeva
K. Siliņa / L. Pauriņa
D
L. Bičevska / K. Rozīte
K. Bērziņa / N. Lapsa
M. Dzene / E. Muižniece
A. Bļase / A. Šķipore
E
R. Raudziņa / N. Lipņicka
A. Kalniņa / L. Česka
P. Āboliņa / E. Kozlova
E. Krīgere / M. Pūķe
F
R. Puškundze / L. Cabule
A. Kotāne / K. Kazāka
L. Mukāne / K. Anohina
L. Veikša / A. Lāce
Grupu izspēles
4 5 6 7

12:00
A1:A4
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
D. Kupce
K. Ābele
11

4. laukums
A2:A3
U. Allere
V. Tašbulatova
15
A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
21

5. laukums
B1:B4
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
B. Gruntmane
A. Zalāne
8

5. laukums
B2:B3
B. Balode
J. Šinkeviča
7
E. Zaķīte
E. Simanoviča
21

4. laukums

12:15
C1:C4
P. Krieva
M. Mamaja
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
14

4. laukums
C2:C3
S. Strauja
L. Osma
14
L. Arhipova
E. Kalijeva
21

5. laukums
D1:D4
L. Bičevska
K. Rozīte
21
A. Bļase
A. Šķipore
11

4. laukums
D2:D3
K. Bērziņa
N. Lapsa
21
M. Dzene
E. Muižniece
14

5. laukums

12:30
E1:E4
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
E. Krīgere
M. Pūķe
18

4. laukums
E2:E3
A. Kalniņa
L. Česka
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
13

8. laukums
F1:F4
R. Puškundze
L. Cabule
21
L. Veikša
A. Lāce
15

8. laukums
F2:F3
A. Kotāne
K. Kazāka
21
L. Mukāne
K. Anohina
11

5. laukums

12:45
A1:A3
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
8

7. laukums
A2:A4
U. Allere
V. Tašbulatova
21
D. Kupce
K. Ābele
6

7. laukums
B1:B3
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
E. Zaķīte
E. Simanoviča
16

6. laukums
B2:B4
B. Balode
J. Šinkeviča
21
B. Gruntmane
A. Zalāne
16

8. laukums

13:00
C1:C3
P. Krieva
M. Mamaja
21
L. Arhipova
E. Kalijeva
18

4. laukums
C2:C4
S. Strauja
L. Osma
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
17

8. laukums
D1:D3
L. Bičevska
K. Rozīte
21
M. Dzene
E. Muižniece
19

6. laukums
D2:D4
K. Bērziņa
N. Lapsa
21
A. Bļase
A. Šķipore
13

7. laukums

13:15
E1:E3
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
14

4. laukums
E2:E4
A. Kalniņa
L. Česka
17
E. Krīgere
M. Pūķe
21

5. laukums
F1:F3
R. Puškundze
L. Cabule
21
L. Mukāne
K. Anohina
10

6. laukums
F2:F4
A. Kotāne
K. Kazāka
21
L. Veikša
A. Lāce
7

8. laukums

13:30
A3:A4
A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
21
D. Kupce
K. Ābele
17

4. laukums
A1:A2
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
U. Allere
V. Tašbulatova
6

5. laukums
B3:B4
E. Zaķīte
E. Simanoviča
21
B. Gruntmane
A. Zalāne
16

7. laukums
B1:B2
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
B. Balode
J. Šinkeviča
16

5. laukums

13:45
C3:C4
L. Arhipova
E. Kalijeva
21
K. Siliņa
L. Pauriņa
4

5. laukums
C1:C2
P. Krieva
M. Mamaja
21
S. Strauja
L. Osma
6

7. laukums
D3:D4
M. Dzene
E. Muižniece
21
A. Bļase
A. Šķipore
8

7. laukums
D1:D2
L. Bičevska
K. Rozīte
21
K. Bērziņa
N. Lapsa
15

6. laukums

14:00
E3:E4
P. Āboliņa
E. Kozlova
17
E. Krīgere
M. Pūķe
21

4. laukums
E1:E2
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
A. Kalniņa
L. Česka
23

5. laukums
F3:F4
L. Mukāne
K. Anohina
21
L. Veikša
A. Lāce
16

7. laukums
F1:F2
R. Puškundze
L. Cabule
11
A. Kotāne
K. Kazāka
21

4. laukums
A
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
1
21
6
1
21
8
1
21
11
1 2.52
U. Allere
V. Tašbulatova
0
6
21
0
15
21
1
21
6
3 0.88
A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
0
8
21
1
21
15
1
21
17
2 0.94
D. Kupce
K. Ābele
0
11
21
0
6
21
0
17
21
4 0.54
B
M. Aleksejeva
P. Storķe
1
21
16
1
21
16
1
21
8
1 1.58
B. Balode
J. Šinkeviča
0
16
21
0
7
21
1
21
16
3 0.76
E. Zaķīte
E. Simanoviča
0
16
21
1
21
7
1
21
16
2 1.32
B. Gruntmane
A. Zalāne
0
8
21
0
16
21
0
16
21
4 0.63
C
P. Krieva
M. Mamaja
1
21
6
1
21
18
1
21
14
1 1.66
S. Strauja
L. Osma
0
6
21
0
14
21
1
21
17
3 0.69
L. Arhipova
E. Kalijeva
0
18
21
1
21
14
1
21
4
2 1.54
K. Siliņa
L. Pauriņa
0
14
21
0
17
21
0
4
21
4 0.56
D
L. Bičevska
K. Rozīte
1
21
15
1
21
19
1
21
11
1 1.40
K. Bērziņa
N. Lapsa
0
15
21
1
21
14
1
21
13
2 1.19
M. Dzene
E. Muižniece
0
19
21
0
14
21
1
21
8
3 1.08
A. Bļase
A. Šķipore
0
11
21
0
13
21
0
8
21
4 0.51
E
R. Raudziņa
N. Lipņicka
0
21
23
1
21
14
1
21
18
1 1.02
A. Kalniņa
L. Česka
1
23
21
1
21
13
0
17
21
3 0.95
P. Āboliņa
E. Kozlova
0
14
21
0
13
21
0
17
21
4 0.70
E. Krīgere
M. Pūķe
0
18
21
1
21
17
1
21
17
2 1.03
F
R. Puškundze
L. Cabule
0
11
21
1
21
10
1
21
15
2 1.15
A. Kotāne
K. Kazāka
1
21
11
1
21
11
1
21
7
1 2.17
L. Mukāne
K. Anohina
0
10
21
0
11
21
1
21
16
3 0.72
L. Veikša
A. Lāce
0
15
21
0
7
21
0
16
21
4 0.60

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
1 2.52
B1 M. Aleksejeva
P. Storķe
2 1.58
C1 P. Krieva
M. Mamaja
3 1.66
D1 L. Bičevska
K. Rozīte
4 1.40
F1 A. Kotāne
K. Kazāka
5 2.17
E1 R. Raudziņa
N. Lipņicka
6 1.02
C2 L. Arhipova
E. Kalijeva
7 1.54
B2 E. Zaķīte
E. Simanoviča
8 1.32
D2 K. Bērziņa
N. Lapsa
9 1.19
F2 R. Puškundze
L. Cabule
10 1.15
E2 E. Krīgere
M. Pūķe
11 1.03
A2 A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
12 0.94
D3 M. Dzene
E. Muižniece
13 1.08
E3 A. Kalniņa
L. Česka
14 0.95
A3 U. Allere
V. Tašbulatova
15 0.88
B3 B. Balode
J. Šinkeviča
16 0.76
F3 L. Mukāne
K. Anohina
17 0.72
C3 S. Strauja
L. Osma
18 0.69
E4 P. Āboliņa
E. Kozlova
19 0.70
B4 B. Gruntmane
A. Zalāne
20 0.63
F4 L. Veikša
A. Lāce
21 0.60
C4 K. Siliņa
L. Pauriņa
22 0.56
A4 D. Kupce
K. Ābele
23 0.54
D4 A. Bļase
A. Šķipore
24 0.51

Zaudētājs 17.-24.v.

1
B3 B. Balode
J. Šinkeviča
21
F3 L. Mukāne
K. Anohina
11

6. laukums
2
3
4
5
6
7
8
A3 U. Allere
V. Tašbulatova
21
C3 S. Strauja
L. Osma
16

5. laukums

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
B3 B. Balode
J. Šinkeviča
6

5. laukums
10
B2 E. Zaķīte
E. Simanoviča
12
D2 K. Bērziņa
N. Lapsa
21

4. laukums
11
F1 A. Kotāne
K. Kazāka
21
E2 E. Krīgere
M. Pūķe
11

4. laukums
12
D1 L. Bičevska
K. Rozīte
11
E3 A. Kalniņa
L. Česka
21

5. laukums
13
C1 P. Krieva
M. Mamaja
21
D3 M. Dzene
E. Muižniece
5

6. laukums
14
E1 R. Raudziņa
N. Lipņicka
17
F2 R. Puškundze
L. Cabule
21

7. laukums
15
C2 L. Arhipova
E. Kalijeva
21
A2 A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
6

7. laukums
16
B1 M. Aleksejeva
P. Storķe
21
A3 U. Allere
V. Tašbulatova
8

6. laukums

Zaudētājs 5.-8.v.

17
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
K. Bērziņa
N. Lapsa
14

5. laukums
18
A. Kotāne
K. Kazāka
21
A. Kalniņa
L. Česka
13

4. laukums
19
P. Krieva
M. Mamaja
21
R. Puškundze
L. Cabule
19

7. laukums
20
L. Arhipova
E. Kalijeva
16
M. Aleksejeva
P. Storķe
21

6. laukums

Pusfināli

21
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
11
21
17
A. Kotāne
K. Kazāka
21
8
15

5. laukums
22
P. Krieva
M. Mamaja
21
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
15
14

7. laukums

Fināls, 3.v. spēle

23
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
17
21
15
P. Krieva
M. Mamaja
21
10
12

7. laukums
24
A. Kotāne
K. Kazāka
18
21
16
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
19
14

6. laukums
4 5 6 7

15:00
L. Bičevska
K. Rozīte
11
A. Kalniņa
L. Česka
21

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
M. Dzene
E. Muižniece
5

6. laukums
E. Zaķīte
E. Simanoviča
12
K. Bērziņa
N. Lapsa
21

4. laukums
L. Arhipova
E. Kalijeva
21
A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
6

7. laukums
A. Kotāne
K. Kazāka
21
E. Krīgere
M. Pūķe
11

4. laukums
R. Raudziņa
N. Lipņicka
17
R. Puškundze
L. Cabule
21

7. laukums
B. Balode
J. Šinkeviča
21
L. Mukāne
K. Anohina
11

6. laukums
U. Allere
V. Tašbulatova
21
S. Strauja
L. Osma
16

5. laukums
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
B. Balode
J. Šinkeviča
6

5. laukums
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
U. Allere
V. Tašbulatova
8

6. laukums
A. Kotāne
K. Kazāka
21
A. Kalniņa
L. Česka
13

4. laukums
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
21
K. Bērziņa
N. Lapsa
14

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
R. Puškundze
L. Cabule
19

7. laukums
L. Arhipova
E. Kalijeva
16
M. Aleksejeva
P. Storķe
21

6. laukums
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
11 21 17
A. Kotāne
K. Kazāka
21 8 15

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21 21
M. Aleksejeva
P. Storķe
15 14

7. laukums
D. Šauberga Lēpe
L. Ēbere
17 21 15
P. Krieva
M. Mamaja
21 10 12

7. laukums
A. Kotāne
K. Kazāka
18 21 16
M. Aleksejeva
P. Storķe
21 19 14

6. laukums
1. raunds
B. Balode
J. Šinkeviča
21
L. Mukāne
K. Anohina
11

6. laukums
U. Allere
V. Tašbulatova
21
S. Strauja
L. Osma
16

5. laukums
Astotdaļfināls
L. Bičevska
K. Rozīte
11
A. Kalniņa
L. Česka
21

5. laukums
P. Krieva
M. Mamaja
21
M. Dzene
E. Muižniece
5

6. laukums
E. Zaķīte
E. Simanoviča
12
K. Bērziņa
N. Lapsa
21

4. laukums
L. Arhipova
E. Kalijeva
21
A. Suprunoviča
A. Jakuboviča
6

7. laukums
A. Kotāne
K. Kazāka
21
E. Krīgere
M. Pūķe
11

4. laukums
R. Raudziņa
N. Lipņicka
17
R. Puškundze
L. Cabule
21

7. laukums