Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U14 (Z) trešais posms 2023/2024, BEACH ARENA, LJČPV 2023/2024 U14 zēniem

BEACH ARENA Ganību dambis 20A, Rīga
Datums: 2024-02-11
Reģistrācijas beigu datums: 2024-02-05 17:00
Reģistrācija: 12:00-12:20
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 12:30:00
Play-off sākums: 14:30:00
Laukumu skaits: 2
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
T. Rukmanis Počs / B. Valerts
T. Staprēns / P. Salmiņš
R. Rinkevičs / M. Civkors
B
E. Liuziniks / Ņ. Šarikovs
G. Anspoks / M. Druvenieks
A. Daugulis / R. Ģērmanis
T. Šitovs / M. Graudiņš
C
V. Butāns / K. Zeiļuks
O. Ģigulis / A. Lauva
K. Maršāns / O. Učelnieks
G. Greizis / R. Lapsa
Grupu izspēles
6 7

12:30
B1:B4
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21
T. Šitovs
M. Graudiņš
7
B2:B3
G. Anspoks
M. Druvenieks
21
A. Daugulis
R. Ģērmanis
12

12:45
C1:C4
V. Butāns
K. Zeiļuks
21
G. Greizis
R. Lapsa
3
C2:C3
O. Ģigulis
A. Lauva
17
K. Maršāns
O. Učelnieks
21

13:00
A1:A3
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
21
R. Rinkevičs
M. Civkors
9
B1:B3
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21
A. Daugulis
R. Ģērmanis
11

13:15
B2:B4
G. Anspoks
M. Druvenieks
21
T. Šitovs
M. Graudiņš
13
C1:C3
V. Butāns
K. Zeiļuks
18
K. Maršāns
O. Učelnieks
21

13:30
C2:C4
O. Ģigulis
A. Lauva
21
G. Greizis
R. Lapsa
2
A2:A3
T. Staprēns
P. Salmiņš
21
R. Rinkevičs
M. Civkors
11

13:45
B3:B4
A. Daugulis
R. Ģērmanis
21
T. Šitovs
M. Graudiņš
8
B1:B2
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
22
G. Anspoks
M. Druvenieks
20

14:00
C3:C4
K. Maršāns
O. Učelnieks
21
G. Greizis
R. Lapsa
6
C1:C2
V. Butāns
K. Zeiļuks
21
O. Ģigulis
A. Lauva
14

6. laukums

14:15
A1:A2
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
11
T. Staprēns
P. Salmiņš
21

7. laukums
A
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
0
11
21
1
21
9
2 1.07
T. Staprēns
P. Salmiņš
1
21
11
1
21
11
1 1.91
R. Rinkevičs
M. Civkors
0
9
21
0
11
21
3 0.48
B
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
1
22
20
1
21
11
1
21
7
1 1.68
G. Anspoks
M. Druvenieks
0
20
22
1
21
12
1
21
13
2 1.32
A. Daugulis
R. Ģērmanis
0
11
21
0
12
21
1
21
8
3 0.88
T. Šitovs
M. Graudiņš
0
7
21
0
13
21
0
8
21
4 0.44
C
V. Butāns
K. Zeiļuks
1
21
14
0
18
21
1
21
3
2 1.58
O. Ģigulis
A. Lauva
0
14
21
0
17
21
1
21
2
3 1.18
K. Maršāns
O. Učelnieks
1
21
18
1
21
17
1
21
6
1 1.54
G. Greizis
R. Lapsa
0
3
21
0
2
21
0
6
21
4 0.17

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 T. Staprēns
P. Salmiņš
1 1.91
B1 E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
2 1.68
C1 K. Maršāns
O. Učelnieks
3 1.54
C2 V. Butāns
K. Zeiļuks
4 1.58
B2 G. Anspoks
M. Druvenieks
5 1.32
A2 T. Rukmanis Počs
B. Valerts
6 1.07
C3 O. Ģigulis
A. Lauva
7 1.18
B3 A. Daugulis
R. Ģērmanis
8 0.88
A3 R. Rinkevičs
M. Civkors
9 0.48
B4 T. Šitovs
M. Graudiņš
10 0.44
C4 G. Greizis
R. Lapsa
11 0.17

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 T. Staprēns
P. Salmiņš
21
0
10
C3 O. Ģigulis
A. Lauva
24
B3 A. Daugulis
R. Ģērmanis
22

6. laukums
11
C2 V. Butāns
K. Zeiļuks
21
0
12
A2 T. Rukmanis Počs
B. Valerts
21
0
13
C1 K. Maršāns
O. Učelnieks
21
0
14
B2 G. Anspoks
M. Druvenieks
21
C4 G. Greizis
R. Lapsa
3

7. laukums
15
B4 T. Šitovs
M. Graudiņš
21
A3 R. Rinkevičs
M. Civkors
17

7. laukums
16
B1 E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21
0

Zaudētājs 5.-8.v.

17
T. Staprēns
P. Salmiņš
18
O. Ģigulis
A. Lauva
21

7. laukums
18
V. Butāns
K. Zeiļuks
21
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
11

6. laukums
19
K. Maršāns
O. Učelnieks
16
G. Anspoks
M. Druvenieks
21

6.laukums
20
T. Šitovs
M. Graudiņš
7
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21

7. laukums

Pusfināli

21
O. Ģigulis
A. Lauva
15
21
8
V. Butāns
K. Zeiļuks
21
17
15

6. laukums
22
G. Anspoks
M. Druvenieks
7
15
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21
21

7. laukums

Fināls, 3.v. spēle

23
V. Butāns
K. Zeiļuks
9
13
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21
21

6. laukums
24
O. Ģigulis
A. Lauva
21
21
G. Anspoks
M. Druvenieks
10
15

7. laukums
6 7

14:30
V. Butāns
K. Zeiļuks
21
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
11

6. laukums
G. Anspoks
M. Druvenieks
21
G. Greizis
R. Lapsa
3

7. laukums
O. Ģigulis
A. Lauva
24
A. Daugulis
R. Ģērmanis
22

6. laukums
T. Šitovs
M. Graudiņš
21
R. Rinkevičs
M. Civkors
17

7. laukums
K. Maršāns
O. Učelnieks
16
G. Anspoks
M. Druvenieks
21

6.laukums
T. Šitovs
M. Graudiņš
7
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21

7. laukums
T. Staprēns
P. Salmiņš
18
O. Ģigulis
A. Lauva
21

7. laukums
O. Ģigulis
A. Lauva
15 21 8
V. Butāns
K. Zeiļuks
21 17 15

6. laukums
G. Anspoks
M. Druvenieks
7 15
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21 21

7. laukums
V. Butāns
K. Zeiļuks
9 13
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21 21

6. laukums
O. Ģigulis
A. Lauva
21 21
G. Anspoks
M. Druvenieks
10 15

7. laukums
Astotdaļfināls
G. Anspoks
M. Druvenieks
21
G. Greizis
R. Lapsa
3

7. laukums
O. Ģigulis
A. Lauva
24
A. Daugulis
R. Ģērmanis
22

6. laukums
T. Šitovs
M. Graudiņš
21
R. Rinkevičs
M. Civkors
17

7. laukums
Ceturtdaļfināls
V. Butāns
K. Zeiļuks
21
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
11

6. laukums
K. Maršāns
O. Učelnieks
16
G. Anspoks
M. Druvenieks
21

6.laukums
T. Šitovs
M. Graudiņš
7
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21

7. laukums
T. Staprēns
P. Salmiņš
18
O. Ģigulis
A. Lauva
21

7. laukums
Pusfināls
O. Ģigulis
A. Lauva
15 21 8
V. Butāns
K. Zeiļuks
21 17 15

6. laukums
G. Anspoks
M. Druvenieks
7 15
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21 21

7. laukums
Fināls
V. Butāns
K. Zeiļuks
9 13
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
21 21

6. laukums
O. Ģigulis
A. Lauva
21 21
G. Anspoks
M. Druvenieks
10 15

7. laukums
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
394
2
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
392
3
V. Butāns
K. Zeiļuks
371
4
O. Ģigulis
A. Lauva
296
5
G. Anspoks
M. Druvenieks
276
6
T. Staprēns
P. Salmiņš
266
7
R. Rinkevičs
M. Civkors
179
8
A. Daugulis
R. Ģērmanis
178
9
K. Maršāns
O. Učelnieks
160
10
G. Greizis
R. Lapsa
80
11
T. Šitovs
M. Graudiņš
40
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
E. Liuziniks
Ņ. Šarikovs
O-Sands
80 40
2
V. Butāns
K. Zeiļuks
Volejbola klubs "Ķirzaka"
72 36
3
O. Ģigulis
A. Lauva
O-Sands
64 32
4
G. Anspoks
M. Druvenieks
Mārupes novada sporta skola
56 28
5-8
T. Rukmanis Počs
B. Valerts
O-Sands
48 24
5-8
T. Staprēns
P. Salmiņš
Rīgas volejbola skola
48 24
5-8
K. Maršāns
O. Učelnieks
RUUKKI
48 24
5-8
T. Šitovs
M. Graudiņš
RUUKKI
48 24
9-11
R. Rinkevičs
M. Civkors
O-Sands
Sporta klubs "VASARA"
40 20
9-11
A. Daugulis
R. Ģērmanis
Mārupes novada sporta skola
40 20
9-11
G. Greizis
R. Lapsa
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Everts Liuziniks
Ņikita Šarikovs
O-Sands
SUDRABS
Valts Butāns
Kristers Zeiļuks
Volejbola klubs "Ķirzaka"
BRONZA
Olivers Ģigulis
Aleksandrs Lauva
O-Sands
KOKA MEDAĻA
Gustavs Anspoks
Mārcis Druvenieks
Mārupes novada sporta skola