Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U14 (M) trešais posms 2023/2024, BEACH ARENA, LJČPV 2023/2024 U14 meitenēm

BEACH ARENA Ganību dambis 20A, Rīga
Datums: 2024-02-18
Reģistrācijas beigu datums: 2024-02-12 17:00
Reģistrācija: 08:30-08:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:00:00
Play-off sākums: 11:45:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
M. Pāla / M. Paņko
M. Birzkalne / E. Ozoliņa
H. Kotāne / V. Jankēviča
S. Ozola / E. Poroha
B
E. Birzkalne / G. Skribe
E. Ūburga / E. Muižniece
I. Grišjāne / M. Sīpola
P. Lismane / R. Gailīte
C
K. Mamaja / A. Kovaļova
A. Cera / M. Kraukle
A. Murašova / M. Lavrenova
O. Grigaļūne / K. Mietiņa
D
E. Eisaka / P. Pleša
A. Šimanovska / E. Lapsiņa
E. Mačukāne / A. Andermane
T. Ušpele / E. Salmiņa
E
L. Arhipova / M. Jaundžeikare
L. Actiņa / A. Vētra
E. Romanova / T. Lilienfelde
Ž. Vēsmiņa / L. Gludava
F
M. Vorobeja / E. Baļčūna
P. Šveicere / K. Balode
L. Briede / E. Briede
J. Opolā / A. Valtere
G
B. Silerova / E. Lune
M. Švēde / H. Sīviņa
R. Spūle / E. Zaļkalniņa-Zute
N. Kalviņa / E. Dāboliņa
Grupu izspēles
2 3 4 5

09:00
A1:A4
M. Pāla
M. Paņko
21
S. Ozola
E. Poroha
5
A2:A3
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
15
H. Kotāne
V. Jankēviča
21
B1:B4
E. Birzkalne
G. Skribe
21
P. Lismane
R. Gailīte
10
B2:B3
E. Ūburga
E. Muižniece
19
I. Grišjāne
M. Sīpola
21

09:15
C1:C4
K. Mamaja
A. Kovaļova
21
O. Grigaļūne
K. Mietiņa
5
C2:C3
A. Cera
M. Kraukle
22
A. Murašova
M. Lavrenova
20
D1:D4
E. Eisaka
P. Pleša
21
T. Ušpele
E. Salmiņa
3
D2:D3
A. Šimanovska
E. Lapsiņa
12
E. Mačukāne
A. Andermane
21

09:30
E1:E4
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
21
Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
12
E2:E3
L. Actiņa
A. Vētra
21
E. Romanova
T. Lilienfelde
11
F1:F4
M. Vorobeja
E. Baļčūna
21
J. Opolā
A. Valtere
2
F2:F3
P. Šveicere
K. Balode
21
L. Briede
E. Briede
12

09:45
G1:G4
B. Silerova
E. Lune
21
N. Kalviņa
E. Dāboliņa
2
G2:G3
M. Švēde
H. Sīviņa
21
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
14
A1:A3
M. Pāla
M. Paņko
21
H. Kotāne
V. Jankēviča
6
A2:A4
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
21
S. Ozola
E. Poroha
9

10:00
B1:B3
E. Birzkalne
G. Skribe
21
I. Grišjāne
M. Sīpola
11
B2:B4
E. Ūburga
E. Muižniece
21
P. Lismane
R. Gailīte
12
C1:C3
K. Mamaja
A. Kovaļova
21
A. Murašova
M. Lavrenova
11
C2:C4
A. Cera
M. Kraukle
21
O. Grigaļūne
K. Mietiņa
9

10:15
D1:D3
E. Eisaka
P. Pleša
21
E. Mačukāne
A. Andermane
8
D2:D4
A. Šimanovska
E. Lapsiņa
21
T. Ušpele
E. Salmiņa
6
E1:E3
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
21
E. Romanova
T. Lilienfelde
11
E2:E4
L. Actiņa
A. Vētra
12
Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
21

10:30
F1:F3
M. Vorobeja
E. Baļčūna
21
L. Briede
E. Briede
4
F2:F4
P. Šveicere
K. Balode
21
J. Opolā
A. Valtere
17
G1:G3
B. Silerova
E. Lune
21
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
2
G2:G4
M. Švēde
H. Sīviņa
21
N. Kalviņa
E. Dāboliņa
15

10:45
A3:A4
H. Kotāne
V. Jankēviča
21
S. Ozola
E. Poroha
14
A1:A2
M. Pāla
M. Paņko
21
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
6
B3:B4
I. Grišjāne
M. Sīpola
21
P. Lismane
R. Gailīte
8
B1:B2
E. Birzkalne
G. Skribe
21
E. Ūburga
E. Muižniece
9

11:00
C3:C4
A. Murašova
M. Lavrenova
21
O. Grigaļūne
K. Mietiņa
10
C1:C2
K. Mamaja
A. Kovaļova
18
A. Cera
M. Kraukle
21
D3:D4
E. Mačukāne
A. Andermane
21
T. Ušpele
E. Salmiņa
7
D1:D2
E. Eisaka
P. Pleša
21
A. Šimanovska
E. Lapsiņa
7

11:15
E3:E4
E. Romanova
T. Lilienfelde
10
Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
21
E1:E2
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
21
L. Actiņa
A. Vētra
5

4. laukums
F3:F4
L. Briede
E. Briede
21
J. Opolā
A. Valtere
13

5. laukums
F1:F2
M. Vorobeja
E. Baļčūna
21
P. Šveicere
K. Balode
0

11:30
G3:G4
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
21
N. Kalviņa
E. Dāboliņa
19
G1:G2
B. Silerova
E. Lune
21
M. Švēde
H. Sīviņa
6

3. laukums
A
M. Pāla
M. Paņko
1
21
6
1
21
6
1
21
5
1 3.71
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
0
6
21
0
15
21
1
21
9
3 0.82
H. Kotāne
V. Jankēviča
0
6
21
1
21
15
1
21
14
2 0.96
S. Ozola
E. Poroha
0
5
21
0
9
21
0
14
21
4 0.44
B
E. Birzkalne
G. Skribe
1
21
9
1
21
11
1
21
10
1 2.10
E. Ūburga
E. Muižniece
0
9
21
0
19
21
1
21
12
3 0.91
I. Grišjāne
M. Sīpola
0
11
21
1
21
19
1
21
8
2 1.10
P. Lismane
R. Gailīte
0
10
21
0
12
21
0
8
21
4 0.48
C
K. Mamaja
A. Kovaļova
0
18
21
1
21
11
1
21
5
2 1.62
A. Cera
M. Kraukle
1
21
18
1
22
20
1
21
9
1 1.36
A. Murašova
M. Lavrenova
0
11
21
0
20
22
1
21
10
3 0.98
O. Grigaļūne
K. Mietiņa
0
5
21
0
9
21
0
10
21
4 0.38
D
E. Eisaka
P. Pleša
1
21
7
1
21
8
1
21
3
1 3.50
A. Šimanovska
E. Lapsiņa
0
7
21
0
12
21
1
21
6
3 0.83
E. Mačukāne
A. Andermane
0
8
21
1
21
12
1
21
7
2 1.25
T. Ušpele
E. Salmiņa
0
3
21
0
6
21
0
7
21
4 0.25
E
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
1
21
5
1
21
11
1
21
12
1 2.25
L. Actiņa
A. Vētra
0
5
21
1
21
11
0
12
21
3 0.72
E. Romanova
T. Lilienfelde
0
11
21
0
11
21
0
10
21
4 0.51
Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
0
12
21
1
21
12
1
21
10
2 1.26
F
M. Vorobeja
E. Baļčūna
1
21
0
1
21
4
1
21
2
1 10.50
P. Šveicere
K. Balode
0
0
21
1
21
12
1
21
17
2 0.84
L. Briede
E. Briede
0
4
21
0
12
21
1
21
13
3 0.67
J. Opolā
A. Valtere
0
2
21
0
17
21
0
13
21
4 0.51
G
B. Silerova
E. Lune
1
21
6
1
21
2
1
21
2
1 6.30
M. Švēde
H. Sīviņa
0
6
21
1
21
14
1
21
15
2 0.96
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
0
2
21
0
14
21
1
21
19
3 0.61
N. Kalviņa
E. Dāboliņa
0
2
21
0
15
21
0
19
21
4 0.57

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 M. Pāla
M. Paņko
1 3.71
B1 E. Birzkalne
G. Skribe
2 2.10
D1 E. Eisaka
P. Pleša
3 3.50
C1 A. Cera
M. Kraukle
4 1.36
F1 M. Vorobeja
E. Baļčūna
5 10.50
E1 L. Arhipova
M. Jaundžeikare
6 2.25
G1 B. Silerova
E. Lune
7 6.30
C2 K. Mamaja
A. Kovaļova
8 1.62
E2 Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
9 1.26
D2 E. Mačukāne
A. Andermane
10 1.25
B2 I. Grišjāne
M. Sīpola
11 1.10
A2 H. Kotāne
V. Jankēviča
12 0.96
G2 M. Švēde
H. Sīviņa
13 0.96
F2 P. Šveicere
K. Balode
14 0.84
C3 A. Murašova
M. Lavrenova
15 0.98
B3 E. Ūburga
E. Muižniece
16 0.91
D3 A. Šimanovska
E. Lapsiņa
17 0.83
A3 M. Birzkalne
E. Ozoliņa
18 0.82
E3 L. Actiņa
A. Vētra
19 0.72
F3 L. Briede
E. Briede
20 0.67
G3 R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
21 0.61
G4 N. Kalviņa
E. Dāboliņa
22 0.57
E4 E. Romanova
T. Lilienfelde
23 0.51
F4 J. Opolā
A. Valtere
24 0.51
B4 P. Lismane
R. Gailīte
25 0.48
A4 S. Ozola
E. Poroha
26 0.44
C4 O. Grigaļūne
K. Mietiņa
27 0.38
D4 T. Ušpele
E. Salmiņa
28 0.25

Zaudētājs 17.-24.v.

1
G4 N. Kalviņa
E. Dāboliņa
0
B3 E. Ūburga
E. Muižniece
21
2
G3 R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
16
B2 I. Grišjāne
M. Sīpola
21

2. laukums
3
C3 A. Murašova
M. Lavrenova
12
G2 M. Švēde
H. Sīviņa
21

5. laukums
4
E4 E. Romanova
T. Lilienfelde
0
F2 P. Šveicere
K. Balode
21
5
E3 L. Actiņa
A. Vētra
21
A2 H. Kotāne
V. Jankēviča
16

4. laukums
6
F3 L. Briede
E. Briede
7
D2 E. Mačukāne
A. Andermane
21

5. laukums
7
D3 A. Šimanovska
E. Lapsiņa
8
E2 Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
21

3. laukums
8
F4 J. Opolā
A. Valtere
6
A3 M. Birzkalne
E. Ozoliņa
21

3. laukums

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 M. Pāla
M. Paņko
21
B3 E. Ūburga
E. Muižniece
6

2. laukums
10
C2 K. Mamaja
A. Kovaļova
21
B2 I. Grišjāne
M. Sīpola
12

2. laukums
11
F1 M. Vorobeja
E. Baļčūna
21
G2 M. Švēde
H. Sīviņa
8

5. laukums
12
C1 A. Cera
M. Kraukle
21
F2 P. Šveicere
K. Balode
6

4. laukums
13
D1 E. Eisaka
P. Pleša
21
E3 L. Actiņa
A. Vētra
9

3. laukums
14
E1 L. Arhipova
M. Jaundžeikare
21
D2 E. Mačukāne
A. Andermane
8

4. laukums
15
G1 B. Silerova
E. Lune
22
E2 Ž. Vēsmiņa
L. Gludava
20

3. laukums
16
B1 E. Birzkalne
G. Skribe
21
A3 M. Birzkalne
E. Ozoliņa
12

4. laukums

Zaudētājs 5.-8.v.

17
M. Pāla
M. Paņko
15
K. Mamaja
A. Kovaļova
21

2. laukums
18
M. Vorobeja
E. Baļčūna
21
A. Cera
M. Kraukle
6

5. laukums
19
E. Eisaka
P. Pleša
19
L. Arhipova
M. Jaundžeikare
21

4. laukums
20
B. Silerova
E. Lune
10
E. Birzkalne
G. Skribe
21

3. laukums

Pusfināli

21
K. Mamaja
A. Kovaļova