Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U16 (M) otrais posms 2023/2024, O-SANDS, LJČPV 2023/2024 U16 meitenēm

O-SANDS Grostonas iela 6b, Rīga
Datums: 2024-01-13
Reģistrācijas beigu datums: 2024-01-05 17:00
Reģistrācija: 08:30-08:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:00:00
Play-off sākums: 11:40:00
Laukumu skaits: 5
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
M. Aleksejeva / L. Arhipova
P. Lediņa / P. Buivide
K. Mamaja / E. Flugina
B
P. Krieva / K. Pļaviņa
P. Priedīte / L. Vjatere
M. Kalniņa / E. Krievāne
A. Kuraitytė / U. Sivolovaitė
C
L. Bičevska / K. Rozīte
K. Lukas / S. Rikand
L. Kotļeva / A. Zalāne
G. Okuškaitė / E. Oršvilaitė
D
A. Suprunoviča / E. Zaķīte
E. Birzkalne / S. Strautiņa
S. Pupiņa / L. Polačenko
V. Sorokina / D. Koržova
E
K. Nesterova / K. Gertmane
K. Bērziņa / U. Allere
G. Skribe / A. Kovaļova
M. Cīrule / E. Žukovska
F
P. Zemvalde / B. Gruntmane
N. Bremšmite / D. Postnova
K. Feldmane / A. Olekša
M. Vorobeja / E. Baļčūna
G
K. Siliņa / L. Pauriņa
R. Reinika / S. Kalniņa
Š. Meldere / K. Sauliete
M. Jaundžeikare / E. Eisaka
H
R. Raudziņa / E. Juhņeviča
T. Paukšēna / P. Strupka
S. Rudzīte / K. Jukmane
D. Andropa / K. Sokolovska
Grupu izspēles
1 2 3 4 5

09:00
B1:B4
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
A. Kuraitytė
U. Sivolovaitė
15
B2:B3
P. Priedīte
L. Vjatere
21
M. Kalniņa
E. Krievāne
17
C1:C4
L. Bičevska
K. Rozīte
21
G. Okuškaitė
E. Oršvilaitė
13
C2:C3
K. Lukas
S. Rikand
21
L. Kotļeva
A. Zalāne
4
D1:D4
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
V. Sorokina
D. Koržova
0

09:15
D2:D3
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
S. Pupiņa
L. Polačenko
8
E1:E4
K. Nesterova
K. Gertmane
21
M. Cīrule
E. Žukovska
5
E2:E3
K. Bērziņa
U. Allere
21
G. Skribe
A. Kovaļova
10
F1:F4
P. Zemvalde
B. Gruntmane
21
M. Vorobeja
E. Baļčūna
12
F2:F3
N. Bremšmite
D. Postnova
21
K. Feldmane
A. Olekša
12

09:30
G1:G4
K. Siliņa
L. Pauriņa
11
M. Jaundžeikare
E. Eisaka
21
G2:G3
R. Reinika
S. Kalniņa
21
Š. Meldere
K. Sauliete
13
H1:H4
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
21
D. Andropa
K. Sokolovska
7
H2:H3
T. Paukšēna
P. Strupka
21
S. Rudzīte
K. Jukmane
10
A1:A3
M. Aleksejeva
L. Arhipova
21
K. Mamaja
E. Flugina
13

09:45
B1:B3
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
M. Kalniņa
E. Krievāne
8
B2:B4
P. Priedīte
L. Vjatere
3
A. Kuraitytė
U. Sivolovaitė
21
C1:C3
L. Bičevska
K. Rozīte
21
L. Kotļeva
A. Zalāne
14
C2:C4
K. Lukas
S. Rikand
21
G. Okuškaitė
E. Oršvilaitė
13
D1:D3
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
S. Pupiņa
L. Polačenko
7

10:00
D2:D4
E. Birzkalne
S. Strautiņa
21
V. Sorokina
D. Koržova
2
E1:E3
K. Nesterova
K. Gertmane
12
G. Skribe
A. Kovaļova
21
E2:E4
K. Bērziņa
U. Allere
21
M. Cīrule
E. Žukovska
7
F1:F3
P. Zemvalde
B. Gruntmane
21
K. Feldmane
A. Olekša
9
F2:F4
N. Bremšmite
D. Postnova
19
M. Vorobeja
E. Baļčūna
21

10:15
G1:G3
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
Š. Meldere
K. Sauliete
5
G2:G4
R. Reinika
S. Kalniņa
17
M. Jaundžeikare
E. Eisaka
21
H1:H3
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
21
S. Rudzīte
K. Jukmane
9
H2:H4
T. Paukšēna
P. Strupka
21
D. Andropa
K. Sokolovska
16
A2:A3
P. Lediņa
P. Buivide
15
K. Mamaja
E. Flugina
21

10:30
B3:B4
M. Kalniņa
E. Krievāne
12
A. Kuraitytė
U. Sivolovaitė
21
B1:B2
P. Krieva
K. Pļaviņa
21
P. Priedīte
L. Vjatere
9
C3:C4
L. Kotļeva
A. Zalāne
11
G. Okuškaitė
E. Oršvilaitė
21
C1:C2
L. Bičevska
K. Rozīte
17
K. Lukas
S. Rikand
21
D3:D4
S. Pupiņa
L. Polačenko
21
V. Sorokina
D. Koržova
9

10:45
D1:D2
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
25
E. Birzkalne
S. Strautiņa
23
E3:E4
G. Skribe
A. Kovaļova
21
M. Cīrule
E. Žukovska
10
E1:E2
K. Nesterova
K. Gertmane
17
K. Bērziņa
U. Allere
21
F3:F4
K. Feldmane
A. Olekša
12
M. Vorobeja
E. Baļčūna
21
F1:F2
P. Zemvalde
B. Gruntmane
18
N. Bremšmite
D. Postnova
21

11:00
G3:G4
Š. Meldere
K. Sauliete
17
M. Jaundžeikare
E. Eisaka
21
G1:G2
K. Siliņa
L. Pauriņa
21
R. Reinika
S. Kalniņa
12
H3:H4
S. Rudzīte
K. Jukmane
15
D. Andropa
K. Sokolovska
21
H1:H2
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
21
T. Paukšēna
P. Strupka
12
A1:A2
M. Aleksejeva
L. Arhipova
21
P. Lediņa
P. Buivide
7
A
M. Aleksejeva
L. Arhipova
1
21
7
1
21
13
1 2.10
P. Lediņa
P. Buivide
0
7
21
0
15
21
3 0.52
K. Mamaja
E. Flugina
0
13
21
1
21
15
2 0.94
B
P. Krieva
K. Pļaviņa
1
21
9
1
21
8
1
21
15
1 1.97
P. Priedīte
L. Vjatere
0
9
21
1
21
17
0
3
21
3 0.56
M. Kalniņa
E. Krievāne
0
8
21
0
17
21
0
12
21
4 0.59
A. Kuraitytė
U. Sivolovaitė
0
15
21
1
21
3
1
21
12
2 1.58
C
L. Bičevska
K. Rozīte
0
17
21
1
21
14
1
21
13
2 1.23
K. Lukas
S. Rikand
1
21
17
1
21
4
1
21
13
1 1.85
L. Kotļeva
A. Zalāne
0
14
21
0
4
21
0
11
21
4 0.46
G. Okuškaitė
E. Oršvilaitė
0
13
21
0
13
21
1
21
11
3 0.89
D
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
1
25
23
1
21
7
1
21
0
1 2.23
E. Birzkalne
S. Strautiņa
0
23
25
1
21
8
1
21
2
2 1.86
S. Pupiņa
L. Polačenko
0
7
21
0
8
21
1
21
9
3 0.71
V. Sorokina
D. Koržova
0
0
21
0
2
21
0
9
21
4 0.17
E
K. Nesterova
K. Gertmane
0
17
21
0
12
21
1
21
5
3 1.06
K. Bērziņa
U. Allere
1
21
17
1
21
10
1
21
7
1 1.85
G. Skribe
A. Kovaļova
1
21
12
0
10
21
1
21
10
2 1.21
M. Cīrule
E. Žukovska
0
5
21
0
7
21
0
10
21
4 0.35
F
P. Zemvalde
B. Gruntmane
0
18
21
1
21
9
1
21
12
1 1.18
N. Bremšmite
D. Postnova
1
21
18
1
21
12
0
19
21
2 1.03
K. Feldmane
A. Olekša
0
9
21
0
12
21
0
12
21
4 0.52
M. Vorobeja
E. Baļčūna
0
12
21
1
21
19
1
21
12
3 0.83
G
K. Siliņa
L. Pauriņa
1
21
12
1
21
5
0
11
21
2 1.39
R. Reinika
S. Kalniņa
0
12
21
1
21
13
0
17
21
3 0.91
Š. Meldere
K. Sauliete
0
5
21
0
13
21
0
17
21
4 0.56
M. Jaundžeikare
E. Eisaka
1
21
11
1
21
17
1
21
17
1 1.40
H
R. Raudziņa
E. Juhņeviča
1
21
12
1
21
9
1
21
7
1 2.25
T. Paukšēna
P. Strupka
0
12
21
1
21
10
1
21
16
2 1.15
S. Rudzīte
K. Jukmane
0
9
21
0
10
21
0
15
21
4 0.54
D. Andropa
K. Sokolovska
0
7
21
0
16
21
1
21
15
3 0.77

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 M. Aleksejeva
L. Arhipova
1 2.10
B1 P. Krieva
K. Pļaviņa
2 1.97
D1 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
3 2.23
C1 K. Lukas
S. Rikand
4 1.85
E1 K. Bērziņa
U. Allere
5 1.85
F1 P. Zemvalde
B. Gruntmane
6 1.18
H1 R. Raudziņa
E. Juhņeviča
7 2.25
G1 M. Jaundžeikare
E. Eisaka
8 1.40
D2 E. Birzkalne
S. Strautiņa
9 1.86
B2 A. Kuraitytė
U. Sivolovaitė
10 1.58
G2 K. Siliņa
L. Pauriņa
11 1.39
C2 L. Bičevska
K. Rozīte
12 1.23
E2 G. Skribe
A. Kovaļova
13 1.21
H2 T. Paukšēna
P. Strupka
14 1.15
F2 N. Bremšmite
D. Postnova
15 1.03
A2 K. Mamaja
E. Flugina
16 0.94
E3 K. Nesterova
K. Gertmane
17 1.06
G3 R. Reinika
S. Kalniņa
18 0.91
C3 G. Okuškaitė
E. Oršvilaitė
19 0.89
F3 M. Vorobeja
E. Baļčūna
20 0.83
H3 D. Andropa
K. Sokolovska
21 0.77
D3 S. Pupiņa
L. Polačenko
22 0.71
B3 P. Priedīte
L. Vjatere
23 0.56
A3 P. Lediņa
P. Buivide
24 0.52
B4 M. Kalniņa
E. Krievāne
25 0.59
G4 Š. Meldere
K. Sauliete
26 0.56
H4 S. Rudzīte
K. Jukmane
27 0.54
F4 K. Feldmane
A. Olekša
28 0.52
C4 L. Kotļeva
A. Zalāne
29 0.46
E4 M. Cīrule
E. Žukovska
30 0.35
D4 V. Sorokina
D. Koržova
31 0.17

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E3 K. Nesterova
K. Gertmane
21
F2 N. Bremšmite
D. Postnova
14
2
A3 P. Lediņa
P. Buivide
11
C2 L. Bičevska
K. Rozīte
21
3
F3 M. Vorobeja
E. Baļčūna
18
B2 A. Kuraitytė
U. Sivolovaitė
21
4
B3 P. Priedīte
L. Vjatere
15
H2 T. Paukšēna
P. Strupka
21
5
C3 G. Okuškaitė
E. Oršvilaitė
23
G2 K. Siliņa
L. Pauriņa
21
6
D3 S. Pupiņa
L. Polačenko
15
E2 G. Skribe
A. Kovaļova