Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U18 (M) pirmais posms 2023/2024, BEACH BOX, LJČPV 2023/2024 U18 meitenēm

BEACH BOX Brīvības 197B, Rīga
Datums: 2023-11-26
Reģistrācijas beigu datums: 2023-11-20 17:00
Reģistrācija: 8:30-8:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:00:00
Play-off sākums: 11:30:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


POSMS NOSLĒDZIES!!!

 


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
P. Krieva / D. Šauberga Lēpe
A. Suprunoviča / E. Zaķīte
B. Balode / A. Pope Veisa
B
K. Lukas / S. Rikand
E. Juhņeviča / A. Jakuboviča
L. Mukāne / K. Anohina
C
M. Mamaja / A. Aleksāne
A. Kalniņa / L. Česka
A. Šinkeviča / J. Šinkeviča
D
K. Pļaviņa / L. Ēbere
R. Puškundze / L. Cabule
P. Āboliņa / E. Kozlova
B. Stepiņa / R. Stepiņa
E
M. Aleksejeva / P. Storķe
A. Kotāne / V. Siličyte
K. Bērziņa / U. Allere
A. Bļase / A. Šķipore
F
K. Lukas / I. Rummo
R. Raudziņa / N. Lipņicka
L. Staško / L. Veikša
K. Lodziņa / A. Šere
G
N. Lapsa / V. Tašbulatova
L. Bičevska / K. Rozīte
L. Arhipova / E. Kalijeva
E. Krīgere / M. Pūķe
Grupu izspēles
1 2 3 4

09:00
D1:D4
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
8
D2:D3
R. Puškundze
L. Cabule
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
19
E1:E4
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
A. Bļase
A. Šķipore
12
E2:E3
A. Kotāne
V. Siličyte
21
K. Bērziņa
U. Allere
16

09:15
F1:F4
K. Lukas
I. Rummo
21
K. Lodziņa
A. Šere
12
F2:F3
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
L. Staško
L. Veikša
5
G1:G4
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
E. Krīgere
M. Pūķe
18
G2:G3
L. Bičevska
K. Rozīte
18
L. Arhipova
E. Kalijeva
21

09:30
A1:A3
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
B. Balode
A. Pope Veisa
3
B1:B3
K. Lukas
S. Rikand
21
L. Mukāne
K. Anohina
8
C1:C3
M. Mamaja
A. Aleksāne
21
A. Šinkeviča
J. Šinkeviča
11
D1:D3
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
13

09:45
D2:D4
R. Puškundze
L. Cabule
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
11
E1:E3
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
K. Bērziņa
U. Allere
11
E2:E4
A. Kotāne
V. Siličyte
21
A. Bļase
A. Šķipore
15
F1:F3
K. Lukas
I. Rummo
21
L. Staško
L. Veikša
5

10:00
F2:F4
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
K. Lodziņa
A. Šere
4
G1:G3
N. Lapsa
V. Tašbulatova
11
L. Arhipova
E. Kalijeva
21
G2:G4
L. Bičevska
K. Rozīte
21
E. Krīgere
M. Pūķe
16
A2:A3
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
B. Balode
A. Pope Veisa
10

10:15
B2:B3
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
13
L. Mukāne
K. Anohina
21
C2:C3
A. Kalniņa
L. Česka
21
A. Šinkeviča
J. Šinkeviča
17
D3:D4
P. Āboliņa
E. Kozlova
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
18
D1:D2
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
R. Puškundze
L. Cabule
18

10:30
E3:E4
K. Bērziņa
U. Allere
21
A. Bļase
A. Šķipore
14
E1:E2
M. Aleksejeva
P. Storķe
17
A. Kotāne
V. Siličyte
21
F3:F4
L. Staško
L. Veikša
21
K. Lodziņa
A. Šere
8
F1:F2
K. Lukas
I. Rummo
21
R. Raudziņa
N. Lipņicka
18

10:45
G3:G4
L. Arhipova
E. Kalijeva
21
E. Krīgere
M. Pūķe
17
G1:G2
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
L. Bičevska
K. Rozīte
17
A1:A2
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
6
B1:B2
K. Lukas
S. Rikand
21
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
11

11:00
C1:C2
M. Mamaja
A. Aleksāne
21
A. Kalniņa
L. Česka
12
A
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
1
21
6
1
21
3
1 4.67
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
0
6
21
1
21
10
2 0.87
B. Balode
A. Pope Veisa
0
3
21
0
10
21
3 0.31
B
K. Lukas
S. Rikand
1
21
11
1
21
8
1 2.21
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
0
11
21
0
13
21
3 0.57
L. Mukāne
K. Anohina
0
8
21
1
21
13
2 0.85
C
M. Mamaja
A. Aleksāne
1
21
12
1
21
11
1 1.83
A. Kalniņa
L. Česka
0
12
21
1
21
17
2 0.87
A. Šinkeviča
J. Šinkeviča
0
11
21
0
17
21
3 0.67
D
K. Pļaviņa
L. Ēbere
1
21
18
1
21
13
1
21
8
1 1.62
R. Puškundze
L. Cabule
0
18
21
1
21
19
1
21
11
2 1.18
P. Āboliņa
E. Kozlova
0
13
21
0
19
21
1
21
18
3 0.88
B. Stepiņa
R. Stepiņa
0
8
21
0
11
21
0
18
21
4 0.59
E
M. Aleksejeva
P. Storķe
0
17
21
1
21
11
1
21
12
2 1.34
A. Kotāne
V. Siličyte
1
21
17
1
21
16
1
21
15
1 1.31
K. Bērziņa
U. Allere
0
11
21
0
16
21
1
21
14
3 0.86
A. Bļase
A. Šķipore
0
12
21
0
15
21
0
14
21
4 0.65
F
K. Lukas
I. Rummo
1
21
18
1
21
5
1
21
12
1 1.80
R. Raudziņa
N. Lipņicka
0
18
21
1
21
5
1
21
4
2 2.00
L. Staško
L. Veikša
0
5
21
0
5
21
1
21
8
3 0.62
K. Lodziņa
A. Šere
0
12
21
0
4
21
0
8
21
4 0.38
G
N. Lapsa
V. Tašbulatova
1
21
17
0
11
21
1
21
18
2 0.95
L. Bičevska
K. Rozīte
0
17
21
0
18
21
1
21
16
3 0.97
L. Arhipova
E. Kalijeva
1
21
11
1
21
18
1
21
17
1 1.37
E. Krīgere
M. Pūķe
0
18
21
0
16
21
0
17
21
4 0.81

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
1 4.67
B1 K. Lukas
S. Rikand
2 2.21
C1 M. Mamaja
A. Aleksāne
3 1.83
D1 K. Pļaviņa
L. Ēbere
4 1.62
F1 K. Lukas
I. Rummo
5 1.80
E1 A. Kotāne
V. Siličyte
6 1.31
G1 L. Arhipova
E. Kalijeva
7 1.37
F2 R. Raudziņa
N. Lipņicka
8 2.00
E2 M. Aleksejeva
P. Storķe
9 1.34
D2 R. Puškundze
L. Cabule
10 1.18
G2 N. Lapsa
V. Tašbulatova
11 0.95
A2 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
12 0.87
C2 A. Kalniņa
L. Česka
13 0.87
B2 L. Mukāne
K. Anohina
14 0.85
G3 L. Bičevska
K. Rozīte
15 0.97
D3 P. Āboliņa
E. Kozlova
16 0.88
E3 K. Bērziņa
U. Allere
17 0.86
C3 A. Šinkeviča
J. Šinkeviča
18 0.67
F3 L. Staško
L. Veikša
19 0.62
B3 E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
20 0.57
A3 B. Balode
A. Pope Veisa
21 0.31
G4 E. Krīgere
M. Pūķe
22 0.81
E4 A. Bļase
A. Šķipore
23 0.65
D4 B. Stepiņa
R. Stepiņa
24 0.59
F4 K. Lodziņa
A. Šere
25 0.38

Zaudētājs 17.-24.v.

1
E3 K. Bērziņa
U. Allere
15
B3 E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
21
2
G2 N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
A3 B. Balode
A. Pope Veisa
6
3
C2 A. Kalniņa
L. Česka
11
G3 L. Bičevska
K. Rozīte
21
4
B2 L. Mukāne
K. Anohina
9
E4 A. Bļase
A. Šķipore
21
5
E2 M. Aleksejeva
P. Storķe
21
D4 B. Stepiņa
R. Stepiņa
5
6
A2 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
G4 E. Krīgere
M. Pūķe
13
7
D2 R. Puškundze
L. Cabule
21
C3 A. Šinkeviča
J. Šinkeviča
6
8
F3 L. Staško
L. Veikša
27
D3 P. Āboliņa
E. Kozlova
29

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
B3 E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
8
10
F2 R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
G2 N. Lapsa
V. Tašbulatova
19
11
F1 K. Lukas
I. Rummo
19
G3 L. Bičevska
K. Rozīte
21
12
D1 K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
E4 A. Bļase
A. Šķipore
14
13
C1 M. Mamaja
A. Aleksāne
14
E2 M. Aleksejeva
P. Storķe
21
14
E1 A. Kotāne
V. Siličyte
21
A2 A. Suprunoviča
E. Zaķīte
10
15
G1 L. Arhipova
E. Kalijeva
17
D2 R. Puškundze
L. Cabule
21
16
B1 K. Lukas
S. Rikand
21
D3 P. Āboliņa
E. Kozlova
14

Zaudētājs 5.-8.v.

17
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
R. Raudziņa
N. Lipņicka
10
18
L. Bičevska
K. Rozīte
10
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
19
M. Aleksejeva
P. Storķe
13
A. Kotāne
V. Siličyte
21
20
R. Puškundze
L. Cabule
21
K. Lukas
S. Rikand
14

1. Laukums

Pusfināli

21
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
21
K. Pļaviņa
L. Ēbere
18
18

2. Laukums
22
A. Kotāne
V. Siličyte
22
21
R. Puškundze
L. Cabule
20
17

1. Laukums

Fināls, 3.v. spēle

23
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
12
21
15
A. Kotāne
V. Siličyte
21
16
13
24
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
21
R. Puškundze
L. Cabule
13
13
1 2 3 4

11:30
K. Bērziņa
U. Allere
15
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
B. Balode
A. Pope Veisa
6
A. Kalniņa
L. Česka
11
L. Bičevska
K. Rozīte
21
L. Mukāne
K. Anohina
9
A. Bļase
A. Šķipore
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
5
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
21
E. Krīgere
M. Pūķe
13
R. Puškundze
L. Cabule
21
A. Šinkeviča
J. Šinkeviča
6
L. Staško
L. Veikša
27
P. Āboliņa
E. Kozlova
29
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
8
R. Raudziņa
N. Lipņicka
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
19
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
A. Bļase
A. Šķipore
14
K. Lukas
I. Rummo
19
L. Bičevska
K. Rozīte
21
M. Mamaja
A. Aleksāne
14
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
K. Lukas
S. Rikand
21
P. Āboliņa
E. Kozlova
14
L. Arhipova
E. Kalijeva
17
R. Puškundze
L. Cabule
21
A. Kotāne
V. Siličyte
21
A. Suprunoviča
E. Zaķīte
10
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21
R. Raudziņa
N. Lipņicka
10
L. Bičevska
K. Rozīte
10
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
13
A. Kotāne
V. Siličyte
21
R. Puškundze
L. Cabule
21
K. Lukas
S. Rikand
14

1. Laukums
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
21 21
K. Pļaviņa
L. Ēbere
18 18

2. Laukums
A. Kotāne
V. Siličyte
22 21
R. Puškundze
L. Cabule
20 17

1. Laukums
P. Krieva
D. Šauberga Lēpe
12 21 15
A. Kotāne
V. Siličyte
21 16 13
K. Pļaviņa
L. Ēbere
21 21
R. Puškundze
L. Cabule
13 13
1. raunds
K. Bērziņa
U. Allere
15
E. Juhņeviča
A. Jakuboviča
21
N. Lapsa
V. Tašbulatova
21
B. Balode
A. Pope Veisa
6
A. Kalniņa
L. Česka
11
L. Bičevska
K. Rozīte
21
L. Mukāne
K. Anohina
9
A. Bļase
A. Šķipore
21
M. Aleksejeva
P. Storķe
21
B. Stepiņa
R. Stepiņa
5