Atbalsti mūsu jauniešus arī Tu ar '100+ draugi' programmu! Palīdzi sagādāt mūsu jauniešiem balvas!
LJČPV U14 (M) pirmais posms 2023/2024, BEACH BOX, LJČPV 2023/2024 U14 meitenēm

BEACH BOX Brīvības 197B, Rīga
Datums: 2023-12-03
Reģistrācijas beigu datums: 2023-11-27 17:00
Reģistrācija: 8:30-8:50
Reģistrācijas maksa: 30.00 EUR
Sacensību sākums: 09:15:00
Play-off sākums: 11:10:00
Laukumu skaits: 4
Nolikums: Atvērt


Posms noslēdzies.


Izspēļu operatīvie rezultāti!

Reģistrācija
Punkti sākumā Punkti posmā
Reģ. dat. Vecāku atļ. Ārsta atļ. Licence Dalības maksa

Grupas

Grupas

A
K. Mamaja / E. Birzkalne
M. Birzkalne / E. Ozoliņa
H. Kotāne / V. Jankēviča
B
M. Pāla / M. Paņko
A. Šimanovska / T. Ušpele
A. Murašova / M. Lavrenova
C
E. Eisaka / P. Pleša
L. Actiņa / A. Vētra
P. Lismane / R. Gailīte
E. Romanova / T. Lilienfelde
D
G. Skribe / A. Kovaļova
M. Lazdiņa / M. Baltā
L. Briede / E. Briede
E. Macukane / A. Andermane
E
M. Vorobeja / E. Baļčūne
M. Švēde / H. Sīviņa
N. Kalviņa / E. Lapsiņa
R. Spūle / E. Zaļkalniņa-Zute
F
B. Silerova / E. Lune
P. Šveicere / K. Balode
A. Isakoviča / A. Stankeviča
J. Opolā / A. Valtere
Grupu izspēles
1 2 3 4

09:15
C1:C4
E. Eisaka
P. Pleša
21
E. Romanova
T. Lilienfelde
4
C2:C3
L. Actiņa
A. Vētra
21
P. Lismane
R. Gailīte
3
D1:D4
G. Skribe
A. Kovaļova
21
E. Macukane
A. Andermane
10
D2:D3
M. Lazdiņa
M. Baltā
21
L. Briede
E. Briede
5

09:30
E1:E4
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
8
E2:E3
M. Švēde
H. Sīviņa
21
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
12
F1:F4
B. Silerova
E. Lune
21
J. Opolā
A. Valtere
0
F2:F3
P. Šveicere
K. Balode
23
A. Isakoviča
A. Stankeviča
21

09:45
A1:A3
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
H. Kotāne
V. Jankēviča
10
B1:B3
M. Pāla
M. Paņko
21
A. Murašova
M. Lavrenova
15
C1:C3
E. Eisaka
P. Pleša
21
P. Lismane
R. Gailīte
5
C2:C4
L. Actiņa
A. Vētra
21
E. Romanova
T. Lilienfelde
15

10:00
D1:D3
G. Skribe
A. Kovaļova
21
L. Briede
E. Briede
2
D2:D4
M. Lazdiņa
M. Baltā
17
E. Macukane
A. Andermane
21
E1:E3
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
5
E2:E4
M. Švēde
H. Sīviņa
21
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
13

10:15
F1:F3
B. Silerova
E. Lune
21
A. Isakoviča
A. Stankeviča
4
F2:F4
P. Šveicere
K. Balode
21
J. Opolā
A. Valtere
12
A2:A3
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
16
H. Kotāne
V. Jankēviča
21
B2:B3
A. Šimanovska
T. Ušpele
11
A. Murašova
M. Lavrenova
21

10:30
C3:C4
P. Lismane
R. Gailīte
20
E. Romanova
T. Lilienfelde
22
C1:C2
E. Eisaka
P. Pleša
21
L. Actiņa
A. Vētra
11
D3:D4
L. Briede
E. Briede
7
E. Macukane
A. Andermane
21
D1:D2
G. Skribe
A. Kovaļova
21
M. Lazdiņa
M. Baltā
2

10:45
E3:E4
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
21
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
19
E1:E2
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21
M. Švēde
H. Sīviņa
9
F3:F4
A. Isakoviča
A. Stankeviča
18
J. Opolā
A. Valtere
21
F1:F2
B. Silerova
E. Lune
21
P. Šveicere
K. Balode
9

11:00
A1:A2
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
8
B1:B2
M. Pāla
M. Paņko
21
A. Šimanovska
T. Ušpele
4
A
K. Mamaja
E. Birzkalne
1
21
8
1
21
10
1 2.33
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
0
8
21
0
16
21
3 0.57
H. Kotāne
V. Jankēviča
0
10
21
1
21
16
2 0.84
B
M. Pāla
M. Paņko
1
21
4
1
21
15
1 2.21
A. Šimanovska
T. Ušpele
0
4
21
0
11
21
3 0.36
A. Murašova
M. Lavrenova
0
15
21
1
21
11
2 1.13
C
E. Eisaka
P. Pleša
1
21
11
1
21
5
1
21
4
1 3.15
L. Actiņa
A. Vētra
0
11
21
1
21
3
1
21
15
2 1.36
P. Lismane
R. Gailīte
0
5
21
0
3
21
0
20
22
4 0.44
E. Romanova
T. Lilienfelde
0
4
21
0
15
21
1
22
20
3 0.66
D
G. Skribe
A. Kovaļova
1
21
2
1
21
2
1
21
10
1 4.50
M. Lazdiņa
M. Baltā
0
2
21
1
21
5
0
17
21
3 0.85
L. Briede
E. Briede
0
2
21
0
5
21
0
7
21
4 0.22
E. Macukane
A. Andermane
0
10
21
1
21
17
1
21
7
2 1.16
E
M. Vorobeja
E. Baļčūne
1
21
9
1
21
5
1
21
8
1 2.86
M. Švēde
H. Sīviņa
0
9
21
1
21
12
1
21
13
2 1.11
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
0
5
21
0
12
21
1
21
19
3 0.62
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
0
8
21
0
13
21
0
19
21
4 0.63
F
B. Silerova
E. Lune
1
21
9
1
21
4
1
21
0
1 4.85
P. Šveicere
K. Balode
0
9
21
1
23
21
1
21
12
2 0.98
A. Isakoviča
A. Stankeviča
0
4
21
0
21
23
0
18
21
4 0.66
J. Opolā
A. Valtere
0
0
21
0
12
21
1
21
18
3 0.55

Play-off

Playoff starta reitings
Komanda V. Koef.
A1 K. Mamaja
E. Birzkalne
1 2.33
B1 M. Pāla
M. Paņko
2 2.21
D1 G. Skribe
A. Kovaļova
3 4.50
C1 E. Eisaka
P. Pleša
4 3.15
F1 B. Silerova
E. Lune
5 4.85
E1 M. Vorobeja
E. Baļčūne
6 2.86
C2 L. Actiņa
A. Vētra
7 1.36
D2 E. Macukane
A. Andermane
8 1.16
B2 A. Murašova
M. Lavrenova
9 1.13
E2 M. Švēde
H. Sīviņa
10 1.11
F2 P. Šveicere
K. Balode
11 0.98
A2 H. Kotāne
V. Jankēviča
12 0.84
D3 M. Lazdiņa
M. Baltā
13 0.85
C3 E. Romanova
T. Lilienfelde
14 0.66
E3 N. Kalviņa
E. Lapsiņa
15 0.62
A3 M. Birzkalne
E. Ozoliņa
16 0.57
F3 J. Opolā
A. Valtere
17 0.55
B3 A. Šimanovska
T. Ušpele
18 0.36
F4 A. Isakoviča
A. Stankeviča
19 0.66
E4 R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
20 0.63
C4 P. Lismane
R. Gailīte
21 0.44
D4 L. Briede
E. Briede
22 0.22

Zaudētājs 17.-24.v.

1
B3 A. Šimanovska
T. Ušpele
19
E3 N. Kalviņa
E. Lapsiņa
21
2
3
4
5
6
7
8
A3 M. Birzkalne
E. Ozoliņa
21
F3 J. Opolā
A. Valtere
5

Zaudētājs 9.-16.v.

9
A1 K. Mamaja
E. Birzkalne
21
E3 N. Kalviņa
E. Lapsiņa
2
10
F2 P. Šveicere
K. Balode
11
C2 L. Actiņa
A. Vētra
21
11
F1 B. Silerova
E. Lune
24
B2 A. Murašova
M. Lavrenova
22
12
C1 E. Eisaka
P. Pleša
21
D3 M. Lazdiņa
M. Baltā
7
13
D1 G. Skribe
A. Kovaļova
21
C3 E. Romanova
T. Lilienfelde
6
14
E1 M. Vorobeja
E. Baļčūne
21
A2 H. Kotāne
V. Jankēviča
10
15
E2 M. Švēde
H. Sīviņa
23
D2 E. Macukane
A. Andermane
21
16
B1 M. Pāla
M. Paņko
21
A3 M. Birzkalne
E. Ozoliņa
4

Zaudētājs 5.-8.v.

17
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
L. Actiņa
A. Vētra
9

2. laukums
18
B. Silerova
E. Lune
12
E. Eisaka
P. Pleša
21

3. laukums
19
G. Skribe
A. Kovaļova
16
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21

1. laukums
20
M. Švēde
H. Sīviņa
11
M. Pāla
M. Paņko
21

4. laukums

Pusfināli

21
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
18
15
E. Eisaka
P. Pleša
18
21
9

2. laukums
22
M. Vorobeja
E. Baļčūne
13
19
M. Pāla
M. Paņko
21
21

1. laukums

Fināls, 3.v. spēle

23
K. Mamaja
E. Birzkalne
19
15
M. Pāla
M. Paņko
21
21

1. laukums
24
E. Eisaka
P. Pleša
21
21
M. Vorobeja
E. Baļčūne
9
19

2. laukums
1 2 3 4

11:10
A. Šimanovska
T. Ušpele
19
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
21
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
21
J. Opolā
A. Valtere
5
P. Šveicere
K. Balode
11
L. Actiņa
A. Vētra
21
B. Silerova
E. Lune
24
A. Murašova
M. Lavrenova
22
E. Eisaka
P. Pleša
21
M. Lazdiņa
M. Baltā
7
G. Skribe
A. Kovaļova
21
E. Romanova
T. Lilienfelde
6
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21
H. Kotāne
V. Jankēviča
10
M. Švēde
H. Sīviņa
23
E. Macukane
A. Andermane
21
M. Pāla
M. Paņko
21
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
4
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
2
B. Silerova
E. Lune
12
E. Eisaka
P. Pleša
21

3. laukums
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
L. Actiņa
A. Vētra
9

2. laukums
G. Skribe
A. Kovaļova
16
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21

1. laukums
M. Švēde
H. Sīviņa
11
M. Pāla
M. Paņko
21

4. laukums
K. Mamaja
E. Birzkalne
21 18 15
E. Eisaka
P. Pleša
18 21 9

2. laukums
M. Vorobeja
E. Baļčūne
13 19
M. Pāla
M. Paņko
21 21

1. laukums
K. Mamaja
E. Birzkalne
19 15
M. Pāla
M. Paņko
21 21

1. laukums
E. Eisaka
P. Pleša
21 21
M. Vorobeja
E. Baļčūne
9 19

2. laukums
1. raunds
A. Šimanovska
T. Ušpele
19
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
21
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
21
J. Opolā
A. Valtere
5
Astotdaļfināls
P. Šveicere
K. Balode
11
L. Actiņa
A. Vētra
21
B. Silerova
E. Lune
24
A. Murašova
M. Lavrenova
22
E. Eisaka
P. Pleša
21
M. Lazdiņa
M. Baltā
7
G. Skribe
A. Kovaļova
21
E. Romanova
T. Lilienfelde
6
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21
H. Kotāne
V. Jankēviča
10
M. Švēde
H. Sīviņa
23
E. Macukane
A. Andermane
21
M. Pāla
M. Paņko
21
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
4
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
2
Ceturtdaļfināls
B. Silerova
E. Lune
12
E. Eisaka
P. Pleša
21

3. laukums
K. Mamaja
E. Birzkalne
21
L. Actiņa
A. Vētra
9

2. laukums
G. Skribe
A. Kovaļova
16
M. Vorobeja
E. Baļčūne
21

1. laukums
M. Švēde
H. Sīviņa
11
M. Pāla
M. Paņko
21

4. laukums
Pusfināls
K. Mamaja
E. Birzkalne
21 18 15
E. Eisaka
P. Pleša
18 21 9

2. laukums
M. Vorobeja
E. Baļčūne
13 19
M. Pāla
M. Paņko
21 21

1. laukums
Fināls
K. Mamaja
E. Birzkalne
19 15
M. Pāla
M. Paņko
21 21

1. laukums
E. Eisaka
P. Pleša
21 21
M. Vorobeja
E. Baļčūne
9 19

2. laukums
PIRMS TURNĪRA
Vieta reitingā Komandas Komandas punkti
1
K. Mamaja
E. Birzkalne
382
2
M. Pāla
M. Paņko
300
3
E. Eisaka
P. Pleša
238
4
G. Skribe
A. Kovaļova
212
5
M. Vorobeja
E. Baļčūna
160
6
B. Silerova
E. Lune
160
7
P. Šveicere
K. Balode
144
8
M. Švēde
H. Sīviņa
116
9
M. Lazdiņa
M. Baltā
76
10
L. Actiņa
A. Vētra
68
11
A. Šimanovska
T. Ušpele
68
12
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
32
13
H. Kotāne
V. Jankēviča
32
14
A. Murašova
M. Lavrenova
0
15
P. Lismane
R. Gailīte
0
16
L. Briede
E. Briede
0
17
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
0
18
A. Isakoviča
A. Stankeviča
0
19
J. Opolā
A. Valtere
0
20
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
0
21
E. Mačukāne
A. Andermane
0
22
E. Romanova
T. Lilienfelde
0
TURNĪRA REZULTĀTI
Vieta Komanda Klubs Komandas
punkti
Indiv.
punkti
1
M. Pāla
M. Paņko
Mārupes novada sporta skola
80 40
2
K. Mamaja
E. Birzkalne
Beach Box GEPARDI
72 36
3
E. Eisaka
P. Pleša
Beach Box GEPARDI
64 32
4
M. Vorobeja
E. Baļčūna
O-Sands
56 28
5-8
G. Skribe
A. Kovaļova
Beach Box GEPARDI
48 24
5-8
B. Silerova
E. Lune
RUUKKI
48 24
5-8
M. Švēde
H. Sīviņa
Volejbola klubs "Ķirzaka"
48 24
5-8
L. Actiņa
A. Vētra
O-Sands
48 24
9-16
P. Šveicere
K. Balode
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
9-16
M. Lazdiņa
M. Baltā
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
M. Birzkalne
E. Ozoliņa
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
H. Kotāne
V. Jankēviča
Beach Box GEPARDI
40 20
9-16
A. Murašova
M. Lavrenova
RUUKKI
40 20
9-16
N. Kalviņa
E. Lapsiņa
Volejbola klubs "Ķirzaka"
40 20
9-16
E. Mačukāne
A. Andermane
O-SANDS/RVS
O-Sands
40 20
9-16
E. Romanova
T. Lilienfelde
O-Sands
40 20
17-22
A. Šimanovska
T. Ušpele
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-22
P. Lismane
R. Gailīte
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-22
L. Briede
E. Briede
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-22
A. Isakoviča
A. Stankeviča
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-22
J. Opolā
A. Valtere
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
17-22
R. Spūle
E. Zaļkalniņa-Zute
Volejbola klubs "Ķirzaka"
32 16
PJEDESTĀLS Klubs
ZELTS
Madara Pāla
Maija Paņko
Mārupes novada sporta skola
SUDRABS
Karla Mamaja
Emilija Birzkalne
Beach Box GEPARDI
BRONZA
Elīna Eisaka
Paula Pleša
Beach Box GEPARDI
KOKA MEDAĻA
Marija Vorobeja
Elīza Baļčūna
O-Sands